Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowana wegetarianka

czy mam szanse spotkac faceta ktory tez jest wegetarianinem?

Polecane posty

Gość Była wegetarianka...
Wow! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
zasmucony królik - może zgubił w fałdach ZK? Tam może wiele rzeczy zaginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
My tym bardziej umieramy ze śmiechu i wyobrażamy sobie jego żony, skoro w ZK widzi takie piękno i inteligencję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tu nox pojawi to powiedz jej ze jej ten zjebany ryj obije tak mnie wczoraj zdenerowała pizda,kazala mi przebierać bękarty jak ja dzieci nie mam,idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie przejmujesz.] niech sobie tu siedzi, jej bzdury wyssane z palca mnie srednio interesuja. z kims , kto wali takie bledy i pisze na takim poziomie nie ma oczym rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w pracy, jutro ide do nowej dodatkowej, w niedziele też, a po pracy mamy wigilie, bedziemy chlac wódę:D takze zestaw 2kc juz w torebce jest, co by jutro przezyc i stres i kaca:O wyebana bede w swieta, dlatego nie musze nic w domu robic:D a ty masz swoja dzieciarnie:D w sensie rodznestwo w dsomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :-D jestem jedyna kobietą która może zrobic porządki na świeta :-D na mnie padło,jutro wraca mama wiec trzeba wszystko ogarną,ja w tym roku w święta nie pije bo w tamtym roku zayebałam się na wigili i nic nie pamietam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowane kcikiem--jesli nadal
masz to poryte zdjecie w stopce, to ewidentnie masz zryty czerep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowane kcikiem--jesli nadal
masz to poryte zdjecie w stopce, to ewidentnie masz zryty czerep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbanowane Kciukiem Twoj pomysl na wigilie jest EXTRA :) Widocznie MY wegetarianie podobnie kombinujemy :D Wczoraj namawialem zasmuconego krolika na... dokladnie to samo :D Tak dla odmiany... OCZYWISCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam tylko ten jeden ... Te swiateczne stoly uginajace sie od szczatkow zabitych zwierzat to jakies babilonskie centra hipokryzji. Juz jako dzieciak to widzialem i skrecalo mnie na sama mysl... Moj pomysl byl dokladnie taki: Picie wodki pod dworcem PKP Na pohybel... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodki, ale nie na czysto! bo mi szajba odbija. to sie zgadac mozemy luz, chyba, ze jestes kolejnym, ktory umawia sie, a pozniej trchorz. tylko mi nie mów, że jestes z w-wy albo odkarpacia, bo padne trupem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zasmucony krolik wytargal mnie za ucho... :) Musimy jechac na herbatke u Mamusi... PS I do W-wy i na Podkarpacie mamy kawal drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolnoslaskie a w Krotoszynie i Ostrowie Wielkopolskim mam wiekszosc rodziny :) Mamusia absolutnie optuje za wladka, ale zasmucony krolik prowadzi, a ja jestem z Nia solidarny... Taka karma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×