Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dollar$$$Man

Zatrudnie zone

Polecane posty

Gość Dollar$$$Man

Czesc, czy moze jest jakas przedstawicielka plci pieknej, ktora chcialaby przyjac posade zony? Na wstepie zaznacze, ze jestem inteligentny, przystojny i kulturalny :) Gwarantuje zakwaterowanie, wyzywienie, samochod do dyspozycji, wszystko, czego mozna oczekiwac od meza - na wysokim poziomie oraz oczywiscie gratyfikacje pieniezna. Zapewniam takze spokoj psychiczny, oferuje wsparcie. Jesli masz dosc swojego zycia, np. pod jednym dachem z rodzicami - chetnie Cie zatrudnie :) Wymagania: mila, kulturalna, preferuje spokojne osoby, bo sam taki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulanos
Dawno się tak nie uśmiałam ;) świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour1
dobre dobre...a ta gratyfikacja to ile?? Nie zebym byla zainteresowana, bo meza juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulanos - prosze nie nasmiewac sie z mojego ogloszenia :P bele de jour1 - oj, inne pytanie poprosze, bo jeszcze wyjdzie, ze kobiety to tylko na pieniadze "leca" :P Gratyfikacja - ok. 1000zl, przewiduje coroczna podwyzke, zgodnie z inflacja r/r - miesiac brany pod uwage to grudzien, w przypadku podwyzki na rok nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
a dlaczego taki USTAWIONY MĘŻCZYZNA nie moze sobie znaleźć normalnej Kobiety w życiu ?;))) no chyba ze to zart ;p Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour1
heh ok zadam inne pytanie. Powiedzmy zglosi sie kilka chetnych. Jak wybierzesz ta jedyna? I czy przewidujesz potomstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie.................
1000 zł?? rozumiem ze to jeden wypad na zakupki? ja tyle od męża dostaje. a na zakupki chodze b. czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
chyba nie............ Tacy bogaci jesteście ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie.................
nie dosc ze dziwke chcesz z kobiety zrobic to jeszcze tanią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie.................
bogaci? pojęcie względne... ale sama przyznasz ze 1000 to jakas zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm - ale dlaczego uwazasz, ze kobieta, ktora przyjelaby taka posade nie bylaby normalna? - prosze o wyjasnienie, chetnie sie dowiem jakie niebezpieczenstwa na mnie czyhaja ;) A dlaczego nie "normalna" zona - bo nie jestem az tak ustawiony ;) - chyba nie................ jest tutaj znakomitym przykladem. Poza tym nikt nie chce robic z nikogo ******* :) Jesli juz chodzi o kwestie "seksu" (co nie musi nastapic oczywiscie od razu, ani tez wystapic w ogole) to jestem niesamowicie zadbanym i przystojnym pracodawca, zatem korzysci bylyby obopolne. chyba nie............ nie jestem milionerem, zarabiam 7000zl i niestety tylko taka kwote jestem w stanie przeznaczyc w formie gratyfikacji pienieznej. Aczkolwiek juz chyba zaznaczylem, ze tutaj nie chodzi o zone, ktora jest lasa na pieniadze, chodzi bardziej o swobode i wolnosc, ktora oferuje + spokoj zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
chyba nie................. ja tam nie wnikam , mnie tam to ogloszenie nie interesuje... hmmm ale 1000 zl na zakupy jak dla mnie to duzo kasy... dzisiaj oglądałam buty w ecco na zime za 600zl ... gdzie moge sobie pozwolić tylko na buty w ccc czy deichman bo na takie drogie buty mnie po prostu jeszce nie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie.................
chcesz sobie po prostu kupić zone... to częste zjawisko niemniej jednak nawet jezeli to robisz to kobieta nie powinna miec tego swiadomości - tzn. tego ze jest kupowana. bo jezeli jest swiadoma to bedzie jej żle, a jak nie będzie jej żle tzn. ze ****** pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Dolar$$$Man Daj spokój ... jak znajdziesz odpowiednią kandydatkę to ona będzie kochała CIEBIE A nie TWOJA KASE! to na tyle... Pozdro!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to chyba jednak sobie lepiej znalezc "normalna" zone. Finansowo sie na tym na pewno lepiej wyjdzie - bo przeciez wydatki bedzie sie dzielilo na dwoje. Meleńka 88 - to moze Ty chcesz zostac normalna zona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie.................
Maleńka 88 - wydale mi się że po prostu młodziutka jeszcze jestes i masz dopiero wszystko przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Dolar$$$Man Ja już mam swojego Partnera Życiowego:) więc nie jestem zainteresowana ;p chyba nie................. no 22 latka juz mam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meleńka 88
Dollar$$$Man Wytrwałości Ci życzę , w końcu znajdziesz swoją Wyjątkową Panienkę :) 3mam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie.................
Maleńka 88 - no to zgadłam, dopiero zaczynasz dorosłe zycie wiec i na ecco przyjdzie czas;) Dollar$$$Man - a ty rzeczywiście poszukaj normalnej i to w normalny sposób... rozumiem zresztą ze to prowokacja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę zapytać
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mozesz :) 29, sluze oczywiscie pomoca w przypadku rozwiania kolejnych niewiadomych ;) A Ty ile masz lat? Ile lat bys miec chciala? Ile lat miec bys nie chciala? Czy chcialabys nie myslec o swoich latach? Czy moze o swoich latach nie myslisz czesto? To pewnie z kolei czesto myslisz o czyms innym? A o czym myslisz najczesciej? Czy myslisz najczesciej, czy czesto nie myslisz? Myslalas o kims czesto? Czy ktos myslal o Tobie czesto? Czy czestowalas kogos czyms ostatnio? Czy to ma byc moje ostatnie pytanie? ;) Jak juz pytac to na calosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę zapytać
Hm... cóż za wyczerpująca odpowiedź :) Jak to mówią kto pyta nie błądzi ;) 28 lecz niestety nie łapię się na etat u Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę zapytać
tak jakby :) nie jestem spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, to teraz ja sie pobawie w pytania - oczywiscie jesli moge zapytac? ;) Dlaczego uwazasz, ze nie jestes spokojna? - na poczatek jedno, zeby nie wystraszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę zapytać
Bo jestem zwariowaną osóbką :) hm... teraz moja kolej na pytanie :) Jaki typ kobiet preferujesz? Pytanie dotyczy wyglądu zewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale jesli jestes zwraiowana, to pewnie bralas te "oferte" pod uwage ;) A Twoje pytanie to pewnie "podpucha" :P, bo wiadomo, ze wyglad zewnetrzny (generalnie) nie ma znaczenia. Preferuje kobiety ... kobiece ;) To teraz ja - a jaki typ kobiet Ty preferujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mogę zapytać
He he no wiesz akurat jak pisałam wyżej nie łapię się na ten etat, ale oferta fajna :) Kurczę od kobiet wolę jednak mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×