Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdhhdh

Galareta z kurczaka, szukam przepisu...

Polecane posty

Gość jdhhdh

czy ktos mi moze powiedziec jak sie robi galarete z kurczaka, z jakimis warzywkami czy jajkiem, ale z zelatyny, bez gotowania na kosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam się troszkę na tym
kup w garmażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotujesz rosół na piersi kurczaka.Po ugotowaniu wyciągasz pierś, kroisz,dodajesz pokrojoną marchewkę (w plastry,nie wiem dlaczego tak,ale nigdy nie widziałam w kostkę ;) dodajesz groszek konserwowy,może być jajko na twardo.Zalewasz to przecedzonym przez sitko rosołem(ciut z premedytacją przesolonym) z rozpuszczoną żelatyną (przepis na opakowaniu) Wszystko na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Kawałki kurczaka (ja robię z całego ) zalać wodą ,dodać sól ,pieprz ,listek laurowy ,ziele ,gotować na małym ogniu jak rosól ,Po godz .dodać marchew ,seler ,por,pietruszkę ,opieczoną cebulę i gotować powoli do miękkości .Po przestudzeniu pokroić mięso na małe kawałki ,do salaterki dodać pokrojoną marchewkę ,(plastry jajka ,groszek z puszki niekoniecznie).ja dodaję natkę i plasterki świeżego czosnku .Wszystko zalewam przecedzonym wywarem wymieszanym z żelatyną (przepis na opakowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja namietna nie jestem
...ja ostatnio zrobilam bo mi szkoda bylo mieska z rosolu:((( obrAŁAM PALKI(Z cycków lepsza..ale cóz) odlałam troche rozołu...dodałam lubczyk, kopeer i natke-lubie zielsko:) z warzyw: pokrojona marchew, groszek i po kawałku jajka gotowanego na twardo wywar na galaretke mocno doprawiłam-sól, peper i wyszła boska:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×