Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka.74

Coccodrillo- jakie sa wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem z roku na rok coraz gorsze. Mam salonik pod nosem i często u nich kupuję, ale ten raz był chyba ostatni. Córcia naciągnęła mnie na białą bluzkę z aplikacją, miała ją na sobie jeden raz, po praniu aplikacja się po prostu odkleiła, aż żałuję, że wyrzuciłam paragon, bo mnie szlag trafił, kupiłam zwyky T-shirt za 40 zł, to na allegro są fajniejsze rzeczy za 1/3 ceny. Osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz weszłam do tego sklepu. Skusiły mnie napisy "POLSKA" na metkach. Nie kupuję dziecku chińszczyzny, więc ucieszyłam się, że w końcu jakaś sieciówka z polskimi ubrankami. Zaglądam na wszywkę, a tam "Made in China", kuźwa. Obejrzałam jeszcze kilka wszywek i wyszłam, bo to samo. Wolę już kupować w małych butikach dziecięcych, gdzie mam wybór fajnych polskich ubranek niż zapłacić 2x tyle w galerii za chińszczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metki hihihi naiwne jesteście wierząc że jak napisane to tak jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Jakość kiepska, styl tez nie do końca dla mnie, tzn. dla moich córek ;) według mnie najlepsze jakościowo w przystępnej cenie są ciuszki z h&im , odpowiada mi tez ich design. Jak ktos ma więcej kasy albo na większe okazje to next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBASIA
Ja niestety również bardzo zawiodłam sie na ciuszkach Coccodrillo. Słaba jakosc ,w bawełnie robiły się dziurki ,pomimo delikatnego prania.Więc wciąż poszukuję nowych marek bo moja sześciolatka ma już swój styl i nie wszystko jej przypada do gustu.H&m owszem ,niektóre fajne niektóre nie,ostatnio dużo kupiłam w C&A i córa bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚCIU MALINOWY
My z żoną od 2 lat ubieramy dzieciaki w coccodrillo i ciuchy są bardzo dobrej jakości. Nie wiem skąd tyle jadu u was. Bluzki prane kilkunastokrotnie i nic sie z nimi nie dzieje. Kupiliśmy teraz parę ciuchów z TomiTailora zobaczymy jak się będą sprawować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullllllll
Uwaga, firma Coccodrillo nie zapłaciła mi za pracę w sklepie ! Sprawa zgłoszona do odpowiednich organów, firma traktuje ludzi jak śmieci, Kadrowa okropnie niemiłe babsko , firma sama sobie psuje opinie takim postępowaniem. ODRADZAM i przestrzegam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata pięciolatka
chińszczyzna ! 1. getry do przedszkola straciły kolor po pierwszym praniu, po 3 założeniach dziury na kolanach 2. piękny wizualnie komplet zimowy (spodnie i kurtka) mokry po zetknięciu ze śniegiem, nie zaimpregnowany fabrycznie, dobry na wystawę, ale nie do noszenia 3. buty zimowe (podobno z membraną) przemakają jak letnie tenisówki z bawełny, na 200 metrach do przedszkola dziecko ma mokre stopy na reklamację odpowiedź: "nie przemaka tylko guma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5 latki
Właśnie niestety ,tak jest.Szkoda bo wzornictwo bardzo ładne ,ale ceny do jakości absolutnie nie adekwatne.Dawniej jakość była nieporównywalnie lepsza.No i te przemakające buty na zimę,to absurd.U nas było to samo ,dziecko z mokrymi stopami pojawiało się w przedszkolu i chorowało.Dlatego w tym roku postanowiłam kupić Geox ,na wyprz.zapłaciłam 150,zł i to jest strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam spodnie Coccodrillo w cenie regularnej, po 1 praniu zrobiły się jasne przebarwienia, a po dwukrotnym użyciu przetarła się dziura na kolanie.(Rozmiar 146 więc dziecko nie jest na etapie raczkowania). Reklamacja nie została pozytywnie rozpatrzona, gdyż rzeczoznawca stwierdził, że w wieku ok.50 lat nie potrafię prawidłowo prać ubrań. Nigdy więcej Coccodrillo- fatalna jakość tkaniny, żaden serwis gwarancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nic nie kupiłam tam, wydaje się tam być bardzo drogo. Wzornictwo nie powala . Kupuję w innym sklepie , w sumie w 2 sklepach sieciówkach i jestem mega zadowolona. Kazda reklamacja rozpatrzona pozytywnie a sporo kupuję i czasem niestety reklamuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 10 15 to dno. co kupie to sie tak kuli wszystko ze z rozmiaru 92 do 74. body po jednym praniu za male. wlasnie chodzi mi o body bo naprawde porazka. cocodrillo nie kupuje . raz kupilam komplet dresowy i material byl ekstra ale cena rowniez. lubie smyk ale teraz jakos wybor cienki maja w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I smyk i cocco jakosc okropna. Body dla niemowlecia po kilku praniach sa jak szmaty. C&A ma fajna jakosc i ciuszki Fisher Price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje już dla 6 latki .Coccodrillo popsuł sie z jakoscia ,po praniu niezbyt ładnie wyglądają ubrania.Nigdy nie zawiodłam się na Wójciku.Jakośc i wykonanie bardzo dobre.Wolę polskie marki Można powiedzieć,że ich ubrania rosną razem z dzieckiem.Cena powala,dlatego aby więcej się obkupić czekam na promocje.Z sieciówek lubię C&A,ich ubrania dla dzieci z ekologicznej bawełny oraz staranność wykonania w porównaniu z 5.10.15 ,SMYK czy H&M zasługują na uwagę .Jest o wiele lepsze.Podsumowując :Wójcik i C&A polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już czekam prawie tydzień na przesyłkę z coccodrillo, zadzwoniłam, zapytałam, Pani powiedziała, że zamówienie nie jest jeszcze przygotowane... po 6 dniach od zamówienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakośc jest beznadziejna.Kupując po cenie wyprzedażowej nie mozna zwrócić.Szycie bardzo niestaranne,krzywe ,jeden rękaw dłuższy od drugiego lub jeden bok dłuzszy i szerszy.Maja córka ma 8 lat i zwraca na to uwagę.Na pewno był to mój ostatni zakup w tym sklepie internetowym skąd otrzymałam te buble wcale za niemałą cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Jestem bardzo niezadowolona z zakupów w sklepie internetowym coccodrillo. Po miesiącu czekania na zamówienie, zadzwoniłam na infolinię, podając numer zamówienia, który dostałam w mailu potwierdzającym, sprawdzić dlaczego jeszcze nie otrzymałam zamówionych rzeczy. Nadmienię, że były to ocieplane spodnie dla synka ( 3 pary + sweter), które są potrzebne teraz - kiedy jest zimno. Pani na infolinii powiedziała, że muszę zamówienie złożyć jeszcze raz. Kpina. Nawet do mnie nie zadzwonili ani nie wysłali żadnego maila. To po co się podaje dane kontaktowe, adres e-mail ?! Często kupuję przez internet, ale taka akcja zdarzyła mi się po raz pierwszy . Żenada. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Jakość ubrań jest fatalna. Ceny wysokie, ale ubrania wyglądają pięknie tylko na sklepowej półce. Jakość jest zdecydowanie najgorsza ze wszystkich ubrań, jakie kupuję. Kolory blakną, do tego stopnia, że kolnierzyk zupełnie się odvarwił, dresy po 2 praniach od razu sie 'skulkowały'. Byłam bardzo rozczarowana. Po prostu szkoda kasy. Lupilu ma lepsze ubrania w lidlu a przynajmniej certyfikowane... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam Coccodrillo

Ja w ogóle nie rozumiem tych negatywnych opinii na temat jakości Coccodrillo. Przecież wszyscy wiedzą i jest oczywiste że ich ciuszki są bardzo dobre jakościowo. Jak dla mnie najlepsze ciuszki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×