Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kitana2000

potrzebna pomoc!!!!

Polecane posty

Poszukuje osoby chętnej pożyczać pieniądze na procent (ok 40%) jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej znalezienie takiej osoby ułatwiłoby nam życie nie możemy liczyć na pomoc rodziny i przyjaciół swoją sytuację wielokrotnie opisywałam na kafeterii m.in tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4610393&start=180 osobie chętnej umożliwie weryfikacje podanych przezemnie danych jestem osobą uczciwą nie wyobrażam sobie otrzymania pozyczki bez podpisania umowy proszę o nie umieszczanie głupich komentarzy bo nie mam na nie psychicznie siły jestem osobą chorą mam chad i do tego jestem w końcówce ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby wyprzedzić pytania mamy dochód stały ale pozyczki w banku lub w innej instytucji wziąść nie możemy(provident też odpada) na www.kokos.pl weryfikacja wszystkich danych niezbędnych do udzielenia pożyczki kosztuje 20zł to za dużo a istnieje ryzyko że pozyczki się nie otrzyma bo aby dostać pożyczkę trzeba mieć komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trochę z innej beczki - o kim pisze Wenus, wspominając o Szopienicach i Dąbrówce? O Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że furorę robią topiki osób które koniecznie chcą otrzymać coś za darmo buciki dla malucha itd a osoby które są uczciwe i chcą dać komuś zarobić nie mogą liczyć na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIKOL
oo prosze,tu bieda z nedza a na ciazy i macierzynmstwie wielka pania ekspert nasza kitana zgrywa:D:D:D mozna wiedziec skad czerpiesz doswiadczenia co?? bo wyzywasz dziewczyny ktore na ciazy zadaja pytania odniosnie dzieci a sama na szczescie chyba swoich sie jeszcze nie dorobilas??? i obys sie nie dorobila:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz jaka była wtedy sytuacja zaszłam w ciąże w Anglii przyjechaliśmy do Polski na święta w międzyczasie poszłam do lekarza na usg i okazało się że ciąża obumarła i potrzebny jest zabieg... jeśli nie jesteś osobą która chce pomóc i nie wie jak ciężko jest życ mając Chad ile błedów się popełnia to się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać troszkę ograniczona jesteś jednak... ja nie proszę o nic... nie chcę nic za darmo chcę dać komuś zarobić wiem że są osoby które dysponują środkami finansowymi i bardzo chętnie je pomnażają własnie w taki sposób... widzę że o tej porze nie ma za bardzo z kim wchodzić w dyskusje no cóż weekend się zaczoł macie wolne od szkoły... trzeba wszystkie swoje frustracje przelać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczął :) a co do aluzji pewnej osoby badajże Gosikol... był ostatnio temat dotyczący wybitnie zdolnych dzieci i to ja tam zostałam zaatakowana przez głupi błąd ortograficzny i jeśli chodzi o praktykę tak mam ją jestem matką pięcioletniej córki i z zawodu pedagogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informuję osobę która nie ma na tyle klasy aby pisać pod czarnym nickiem że jej poczynania w tym temacie zostały zgłoszone do moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×