Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bettylou

jak urządzić salon???

Polecane posty

Gość gość
jesli ktoś ceni sobie nietuzinkowe rozwiazania to warto chociaz na jednej ze scian polozyc ciekawy kamien dekoraycjny np artis bruk-bet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jednej ścianie mam fototapetę, od razu pomieszczenie ma inny charakter a meble kupiłam w Agacie, narożnik, komodę i stolik. Wygląda wszystko bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zainspirowała do poszukiwań ciekawych innowacyjnych trendów oferta betonu architektonicznego VHCT.PL. Taka wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem i, nie ukrywam, że również praktyczna. Robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak jest prowadzony portal Knaufamag.pl. Można się dowiedzieć wielu praktycznych rzeczy na temat zasad remontowania, czy budowy domu. Ja akurat u nich znalazłem artykuł na temat salonów Konkretne porady bez lania wody, dużo bazowania na przykładach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejtufka
u Nas bardzo dużo dało zainstalowanie odpowiedniego światła w salonie, zrobiliśmy sufit podwieszany z ledami activ jeta, efekt jest naprawdę bardzo fajny, jak właczę ledy to mamy super intymny klimat w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne lampy też moga być dodatkiem do wnętrz, a na pewno ich ozdobieniem. Zobaczcie sobie tutaj https://www.tomix.pl/16/oswietlenie+Aquaform - jest tyle, że naprawdę jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem są płyty VHCT.PL z betonu architektonicznego jako element estetycznej dekoracji, jest to coś nowego nietypowego i robiącego niesamowite wrażenie. Ja mam takie w domu i wszyscy są pod niemałym wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o wstawkach typu - sztukateria ? gzymsy kolumny i tp... mojej żonie bardzo się to podoba jak zobaczyła takie coś na tej stronie www.sztukateria.szczecin.pl to tylko o tym gada. Mi tez się to podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurowa mozaika pasuje do ciepłych i bogatych wnętrz! Jest bardzo reprezentatywna i nadaje styl naszym wnętrzom. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę tutaj podpowiadać salon meblowy Mebel Partner, ofertę mają bardzo ciekawą i zróżnicowaną nie tylko jeśli chodzi o typy mebli, ale też ceny. Jak to wygląda to najlepiej widać na ich stronie www.mebel-partner.pl gdzie można składać też zamówienia. Bardzo ładny mam stąd stół do jadalni, w białym kolorze, jest rozkładany, może posłużyć dla większej i mniejszej liczby osób w zależności czy jest złożony czy rozłożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
moim zdaniem ważne jest też to, żeby zainwestować w dobre oświetlenie, ja mam w całym mieszkaniu oświetlenie activejeta, ledy o naturalnej barwie światła nie męczą tak oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek draniek
my połączyliśmy nowoczesny chłód z przytulnym klimatem. W salonie rządzi biel i szarości, ale żeby wieczory były przyjemne zrobiliśmy ciepłe oświetlenie. Fajna sprawa - żarówki mają takie kształty, że nie trzeba ich zasłaniać ledomaniak pl/category/liczby a efekt naprawdę super - jak blask ognia w kominku :) Z tym, że oczywiście tylko punktowo mamy takie żarówki - główne światło jest bardziej białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
warto pomyśleć o oświetleniu activejeta, mają ledy o naturalnej barwie światła, które nie męczą tak oczu więc warto w nie zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem gdy nie wiedziałam co zrobić z jedną ze ścian w moim salonie, długo czegoś szukałam, i na szczęście znalazłam świetne rozwiązanie, uporządkowałam moją kolekcję win i mam ją teraz na tej ścianie ( pozytywnie szokuje gości) , jeżeli masz coś podobnego to może też znajdziesz jakąś inspiracje . www.pl.ericolusso.com może akurat w czymś Tobie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak salon to tylko lity dąb, ja na szczęście jestem już po wyborze, i montażu więc zdecydowanie POLECAM !!! co do firmy , to nie będę sie rozpisywał bo znalazłem jedną od raz i więcej nie szukałem ;) chyba nawet na Fan page wstawili zdjęcie mojej podłogi ;) ale mogę sie mylić https://www.facebook.com/ArtW-242927366136148/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnętrze winno być dostosowane do rozmiarów. Jeśli salon jest niewielki styl rustykalny może go zagracić. Dlatego powinno się zawsze pamiętać o tym ile jest miejsca, jakie oświetlenie i ile światła słonecznego wpada do wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam salon bardzo duży i jasny, więc zdecydowaliśmy się z żoną na jego nowoczesne urządzenie - mamy na ścianach fototapety stare uliczki z fototapetka.eu, do tego nowoczesne meble i dużo roślin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś gustu dobrego nie ma to lepiej się samemu za to nie brać. Widziałem tysiące niewypałów choć ludzie kasę mają - jestem pośrednikiem nieruchomości. Ogólnie śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skomra Aleksandra
Warto dodać do swojego salonu jakieś gotowe zasłonki i firanki, bo one w dużej mierze robią klimat. Może coś z tych dostępnych tutaj: https://centrumfiran.pl. Ja kupiłam właśnie w Centrum Firan zasłonki do swojego salonu, są cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atslla
Dla mnie salon urządzili projektanci z Rama Rama Studio. Teraz mieszka mi się zupełnie inaczej. Fajny efekt końcowy, wielokrotnie chwalone przez moją rodzinę i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejKolbueczek
https://domzcegly.pl/ jest taka fajna strona, na którą w sumie trafiłem dość przypadkowo, ale mnie zaciekawiła. Przede wszystkim bardzo duża liczba zdjęć, więc można podejrzeć, jak dany materiał się zachowuje w przestrzeni mieszkalnej i jakie można na przykład wykorzystać dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze warto w swoim salonie mieć przynajmniej kilka zestawów poduszek ozdobnych, używanych w zależności od okazji, ja zawsze swoje poduszki jak i inspiracje nabywam z http://cuscinoatelier.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettylou jeśli chcesz urządzić salon w stylu skandynawskim albo prowansalskim polecam Ci aranżacyjne MAKE HOME https://makehome.pl/aranzacje Znajdziesz tam wskazówki i porady projektanta jak urządzić wnętrze w danym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się mega podobają motywy roślinne bądź ogrody wertykalne w pomieszczeniach. Zdecydowałam się na jedną zieloną, sztuczną ścianę z green-designers.shoplo.com, dokładnie jest to projekt HABER i wygląda cudnie! Mam wrażenie, że na jednej takiej ścianie się nie skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×