Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bettylou

jak urządzić salon???

Polecane posty

Gość gość
jeśli mały jest ten salon to warto wybrać np. półki na ścianę. Ja tez nie przepadam za wnętrzami w nowoczesnym stylu. Dlatego zamówiłam sobie tapety w stylu retro z tego sklepu http://www.krainabarw.pl. Można u nich tez dostać elegancką sztukaterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam sceptyczna co do zatrudnianiu architekta, ale mój mąż mnie przekonał i w sumie się cieszę bardzo że się zdecydowaliśmy. Całe mieszkanie zaprojektowała nam pracownia architektoniczna ARCHITETTO. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam na prawdę w dzisiejszych czasach warto brać projektantów w dodatku tak profesjonalnych jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam wszystko robić sama, więc niepotrzebny mi architekt :P Przed zmianą wyglądu pomieszczeń po prostu szukam inspiracji w sieci: blogi,Pinterest, strony producentów. Ważne, by sama zabawa z kupowaniem nowych mebli, jak i dalsze użytkowanie sprawiły mi frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie fajnym pomysłem na urządzenie salonu jest fototapeta. Sama taką mam i można powiedzieć że robi praktycznie jego cały wystrój. Do tego optycznie go powiększa. Ważne tylko żeby była dobrej jakości bo inaczej wygląda to fatalnie. Swoją kupowałam w Sangrafie www.fototapety-sangraf.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi marzy się piękny wystrój, ale kompletnie się na tym nie znam, czy mógłby ktoś polecić sprawdzoną osobę ze Szczecina do urządzania domów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług Studio Atre (www.studioatre.pl) i jestem zadowolona. Pomagali mi w urządzaniu jedynie łazienki, bo tylko na nią nie miałam pomysłu, ale super efekt. Potem żałowałam, że tylko łazienkę im zostawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto stawiac na kamien dekoracyjny ktory ociepla wnetrza, sama uzylam kamienia labirynt marki bruk-bet ktory nadal efektu trojwymiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz szukać mebli wypoczynkowych, to mozesz poszukać w ofercie http://www.ramaro.pl/. Tam mają takie piękne kanapy, fotele tapicerowane, które na pewno ci się spodobają, bo są miękkie i przytulne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre oświetlenie punktowe, np. http://aurorats.pl/ naprawdę robi robotę. Jak się odpowiednio dobierze lampy i je rozmieści w dobrych miejscach, to pokój zyskuje nowy wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do stylów, które wymieniłaś wydaje mi się ze świetnym wyjściem będzie wybranie niektórych elementów z dodatkiem mamrmuru :) to teraz bardzo modny materiał, trwały i świetnie się odnajduje w takich stylach, ale nie można z nim przesadzać , dlatego trzeba z umiarem. Ja od siebie mogę polecić markę absynth i ich stoliki http://www.absynth.eu/kolekcje.php?k=noi%20table są naprawdę świetne :) mam w salonie i super wyglada i służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos BRW - fajną premierę sobie urządzili, nie powiem. :) Widziałam materiał z gwiazdami, które opowiadały, jaki jest ich wymarzony styl domu (http://pytanienasniadanie.tvp.pl/25666738/jak-urzadzic-pomieszczenie-marzen). Totalnie zgadzam się z Joasią Jabłczyńską, która stawia na pierwszym miejscu swobodę. Nie wyobrażam sobie, by aranżacja mojego mieszkania mnie przytłaczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie mogę polecić ci sztukaterię na ściany. Możesz ją kupić w www.sztukateria.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
gość 2016.06.09 , ja stawiam na minimalizm podobnie jak Ada Fijał i Asia Orleańska. Mebelki są klawe! Muszę je zobaczyć na żywo, podobno jest bardzo dużo kombinacji. Widział je ktoś już w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie ale z chęcią się wybiorę. Bardzo fajny design i kolory:) fajnie, że akurat wypuścili te meble bo szukam czegoś nowego do salonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta500
Byłam, widziałam i kupiłam :D Moje meble Possi Light stoją w moim salonie. Koleżanką szczeny opadły i zabrały mi katalog...hehehe Trochę zaszalałam i fronty mam w różnych kolorach. Wygląda rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellenaa123
Witajcie:) Przeglądałam wątki na kafeterii w poszukiwaniu inspiracji w kuchnii a trafiłam na salony:P natknęłam się tutaj na info o meblach modułowych, wydają się być bardziej zorientowane na dzienny pokój ale tak sobie na nie patrzę... myślicie, że sprawdziłyby się w kuchni?:D kuchnia to prawie jak pokój dzienny, w końcu czasem spędzamy tam więcej czasu niż w salonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIOKOMINEK <3 pasuje do każdego wnętrza i wygląda uroczo. Dodaje ciepła i wnętrze wydaje się bardziej przytulne. Na internecie jest wiele stronek z fajnymi i w przystępnej cenie biokominkami, jakby któraś chciała piszcie a podeśle Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ellenna123 Ja meble modułowe mam w kuchni i bardzo je sobie chwalę. W końcu mam gdzie upchać wszystkie swoje graty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie meble modułowe to najlepiej się opłaca w Agacie kupować. Jest w czym wybierać więc można wybrać coś, co będzie nam pasowało do danego stylu, dopasować to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ellenaa123 myślę, że takie wiszące moduły Possi Light do kuchni pasują, można sobie wybrać kolor frontów i korpusów szafek, powiesić je w pionie, poziomie i jak tylko sobie chcemy. Jeśli chodzi o kolor to ja do kuchni wybrałabym białe fronty a korpusy w naturalnym odcieniu drewna, ja mam drewniany blat, a fronty kuchennych szafek białe z połyskiem, wygląda ot super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada_p
Ja mam possi light, dokupiłam jeszcze jeden moduł, bo okazało się, że mam większe potrzeby, niż pierwotnie zakładałam :) szkoda, że nie załapałam się na promocję, bo od 1000 zł jest (wydajesz 1000, dostajesz kupon na 100), oczywiście na cały mój zestaw wydałam więcej, ale wtedy nie wiedziałam o promocji, a teraz dokupiłam tylko jeden moduł. Jakby ktoś chciał skorzystać, to szybko, bo tylko kilka dni zostało https://brwodnowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykorzystała fototapety https://uwalls.pl/ ? Każde pomieszczenie domu lub mieszkania to nie tylko jego funkcje praktyczne, lecz także określony klimat i atmosfera. Tanie fototapety na ścianę, to oryginalny pomysł na twoje wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Ada_p dzięki za informację o promocji - przyda się, bo właśnie się wybriałam na wielkie zakupy do BRW. Do salonu kupujemy Possi light, a do pokoju dziecka (w tym roku idzie do pierwszej klasy!) weźmiemy standardowe Possi z biurkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście już nigdy w życiu nic nie kupię z brw :) tandeta, tandeta i jeszcze raz tandeta za wysoką cene! te same meble można znaleźć przynajmniej z 1000 zł taniej w internecie u innych producentów. Urządzam teraz pokój dla dziecka i zdecydowałam się na meble z mirjan24 :) stosunkowo tanie, wszystko w komplecie i nie ma się o co martwić :) http://www.mirjan24.pl/meble-dzieciece-i-mlodziezowe/1237-meble-greta-i-5900100310151.html już zamówione tylko czekamy na dostawę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaa
@gucio234 jeśli masz zastrzeżenia do jakości jakiegoś mebla z BRW to reklamuj i tyle. Ja akurat jestem zadowolona z mebli BRW. Kolekcja possi jest super, a teraz jest jeszcze nowa possi light, jak dla mnie bardzo nowoczesna i daje mnóstwo możliwości, takie modułowe rozwiązania są the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDziewczynaRatownika
Zgadzam się z koleżanką. W domu mam sporo mebli BRW i jestem zadowolona z ich jakości. Nowa kolekcja? Szczerze powiedziawszy nic o niej nie wiem. Mozesz napisac coś więcej na temat mebli possi light?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaa
Nie napisałaś co konkretnie cię interesuje, dlatego napisze ogólnie. Do wyboru jest 58 modułów w 40 różnych kolorach. Do tego możesz sobie wybrać także kolor korpusu (3 kolory) i nóżek (4kolory). Wybór jest naprawdę szeroki. Myslę, że najlepiej jak sama obejrzysz sobie meble w sieci - http://www.possi.furniture/ - daj znać, co o nich myślisz. Bo ja się w nich zakochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam zainwestować w meble z litego drewna. Solidne, świetna jakość, dbałość o każdy szczegół. Na każdym zawsze robią wrażenie. Z własnego doświadczenia polecam BK Meble. (www.bkmeble.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDziewczynaRatownika
@Arielkaa dzięki za info i link! :) Super meble. Proste i eleganckie, nic nie jest przekombinowane. Jak dla mnie bomba. Pasować będą do mojego salonu, jak ulał. Chyba w weekend wybiorę się do salonu, by obejrzeć je na żywo. Ciekawa jestem, czy zrobią na mnie równie dobre wrażenie, co na zdjęciach w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×