Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
I Kill You

Błona dziewicza

Polecane posty

Jakiś czas temu zaczęliśmy wspominać razem z chłopakiem coś na temat pierwszego razu. No i w związku z tym zaczęłam się poważnie obawiać jak to będzie. Wiem, że wiele kobiet się boi. Początkowo trochę uspokoiło mnie to, że przeczytałam w internecie, że tak naprawdę nie wszystkie kobiety to boli. Niestety moje obawy powróciły podczas jednej z rozmów z moją mamą na temat życia seksualnego. Dowiedziałam się, że bolało ją to niesamowicie i pojawienie się krwi nie było tylko kilkoma kropelkami. No i w związku z tym mam pytanie: czy błona dziewicza ma coś wspólnego z dziedzicznością ? Tzn czy skoro np. błona mojej mamy (a podobno także i jej matki) była gruba i dość mocno ukrwiona, to czy istnieje możliwość, że przez geny moja też taka jest ? Strasznie boję się pierwszego razu. Wg opowieści mojej mamy to było bardzo bolesne doświadczenie. Podobno omal nie musiała przerwać stosunku. Czy przed pierwszym razem warto wybrać się do ginekologa np. na jakieś badanie, dzięki któremu dowiem się czy będzie to dla mnie bolesne doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×