Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcca sobie kupic

czy skorzane buty sa naprawde lepsze?

Polecane posty

Gość gość
Tak, są lepsze. Noga oddycha, nie poci się, nie jest w nich gorąco, tylko przewiewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty skórzane kupisz i za 200 - 300 zł., choćby w Daichmannie. Jest to inwestycja, która się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem niedawno skórzane za 140 zł, choć i takie za 400 oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze nikt z was nie wie ze skóra skórze nierówna tzn robią buty z kawałków odpadów zmielonych i robią z jednego kawałka skóry-te są drogie.A W Daischmanie jest syf,tam nie ma butów zrobionych ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos67
naucz się pisać nazwę sklepu skoro chcesz za coś go krytykowac. ja wolę buty z Deichmanna które trzymają się lepiej niż z bazaru za tą samą cenę i mają gwarancję. Buty za dużą kasę to jeśli już to naprawdę od projektanta można kupić, żeby było wiadomo za co się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marco Tozzi na eobuwie, trzymają rozmiar i tęgość. Tylko te skórzane kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumasumarum
@kokos, u nas buty od projektanta to co najwyżej Jemioł w Wawce z jednym butikiem - wolę już bazarowe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokos67
A tam, mało stron internetowych? Zawsze można Korsa kupić, Caprice, Rieker..to dobre marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezusie 500 zl do dla was duzo? ja ostatnio wydalam 1400 na kosmetyki do skory glowy i wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersjonetka
jak jesteś snobką to twoja sprawa. ja wolę wpłacić na szlachetną paczkę, a sobie kupić na e-kaja jakieś fajne buty ale za 300 zł. a nie 1300 o tej samej jakości tylko z zjakimś zbędnym bajerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dobre skórzane buty trzeba dać minimum te 400-500zl pisze o męskich. Za 200 zl to można kupić najwyżej szczewiki w CCC lub Deichman'ie przeznaczone dla motlochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o sorry, ja tez jestem gorszego sortu, zapomniałam :D zryj swoje pieniązki i buciki dla bogatych, a ja tak jak wcześniejsza koleżanka wolę pomagać innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akompaniująca
Jeny, dziewczyny, dajcie spokój. Każdy ma takie buty jak chce i tyle. I nie warto innych oceniać tylko po wyglądzie czy firmie jaką nosi. Ja też jak ktoś wyżej zamawiałam na e-kaja, a tam jest taka rozpiętość oferty, że każdy znajdzie coś dla siebie. Święta idą, życzmy sobie życzliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testynia
Naturalna skóra jest lepszej jakości niż ekologiczna w większości przypadków i nie ma się co oszukiwać że jest inaczej. Lepiej "oddycha", trzyma ciepło, mniej przemaka i się sciera. Ja wolę wydać więcej i mieć jednak lepsze buty. Jak się załapaiesz na wyprzedaże w jakimś wojasie albo ryklo to masz dobre skórzane obuwie za niecałe 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanka
no dokładnie. Czasami zdarza się że skórzane buty są tańsze niż eko ale trzeba też patrzeć na jakość skóry i wykonania. Wojas ma akurat dobre buty, rylko zresztą też. Teraz poluję na czarne koazki https://wojas.pl/produkt/25494/kozaki-damskie-6725-61 ale i tak są jeszcze póki co dość drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperiuszka
No tyle niestety kosztują dobre skórzane buty i nic z tym nie zrobisz. No ale wojas ma porządne obuwie więc zakładam że warto. Może jeszcze trochę przecenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wojasa nie jestem aż tak zadwolona, wolę włoskie obuwie, na https://viadellaspiga.pl/buty kupuje od projektantów. Porządne. wygodne, wiem że długo ponoszę i się będą dobrze trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
W butach ze sztucznych tworzyw stopy się pocą i ośmierdzają w końcu. Można się nabawić grzybicy i odcisków. Lepiej zainwestować w skórzane i mieć choćby 2 pary porządnych, higienicznych butów, niż całą szafkę śmierdzinóżek z tworzywa skoróropodobnego. To jest moje zdanie, nie musicie się ze mną zgadzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butyskóra
Ja mam buty ze skóry prawdziwej i eko-skóry. Prawdę powiedziawszy nie umiałabym napisać czym się za bardzo różnią, oba rodzaje są wytrzymałe i dobrej jakości, więc nie wiem, ale za to polecam przeczytać ten artykuł http://livedata.pl/damskie-polbuty-skorzane-czy-z-eko-skory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zdecydowanie tak. Te z ekoskóry często są twarde, nieprzyjemne w użytkowaniu. A skóra naturalna- jest miękka, bardzo wygodna. Cenowo też możesz znaleźć coś fajnego- np. na www.nikbutik.pl I masz obuwie na dobre kilka sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauriett
Ja od momentu kiedy zaczęłam na siebie zarabiac kupuje tylko skórzane buty Lasocki,quazi,but s, Ryłko i Badura. Zwykle poluje na jakieś obniżki więc najdroższe kolo 250 zł. Komfort chodznia w takich butach bezcenny zwłaszcza jeśli, tak jak mi, poci sie komuś noga. Bratowa i mama mają nogi suche jak wiór więc on nawet w butach z gumy mogą chodzić i nic poza tym jeszcze zależy jak kto chodzi bo ja swój skórzane buty używam nawet po 4 lata i dalej nie wyglądają źle a mama zalatwi każde buty w jeden sezon. Ja osobiście buty ze skóry polecam - natura a nie chiński śmierdzący plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórzane buty są na pewno trwalsze i lepsze jakościowo. Nie rozlecą się po paru miesiącach i generalnie moim zdaniem lepiej dać trochę więcej kasy i inwestować w takie zamiast jakichś na jeden sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelebum
zdecydowanie się zgadzam. Sama kupuję buty casadei chociażby bo mają fajny styl i są naprawdę dobrej jakości. Nie są wprawdzie najtańsze ale na luxusowych i jakichś innych butikach w sieci udaje mi się je znaleźć taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glanckorona
No dokładnie, a inwestycja w markowe buty są moim zdaniem opłaca bo masz je na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie warto zainwestować w skórzane buty dobrej jakości, bo to inwestycja na lata, a Twoje stopy będą Ci wdzięczne ❤ Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz miała je naprawdę długo i będą wyglądać bardzo dobrze. W naszej aplikacji mZakupy.com możesz kupić dobre marki na przecenach, zajrzyj :) Monika z mZakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol2359499
Zdecydowanie skórzane! Niedawno odkryłem polskiego producenta butów. Firma nazywa się "Kacper", rewelacja! I ceny normalne jak na skórzane buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze skóry, jest wystarczająco dużo butów od dobrych producentów jak Ryłko, Wojas, firma Helios, Darbut i inni krajowi producenci, nie muszą być od razu buty za wszystkie pieniądze świata od projektanta mody. Od biedy można trafić na znośne i w ogóle nadające się do chodzenia obuwie skórzane w sklepach Deichmann SE, w całej Europie, te z nadrukiem 5 TH AVENUE, ceny od 34,90€ za porządne baleriny czy mokasyny, u nas 119,90 i lepsze to niż jakieś dziadostwo z tworzywa. Jeszcze niektóre buty skórzane z firmy Lasocki nadają się do chodzenia, dostępne w sieciówkach CCC. Po co ośmierdzać i okaleczać stopy w jakimś paskudztwie udającym skórę?Niestety sporo osób przez te buty udające skórę naraża otoczenie na przykre zapachy, gdy zdejmie buty, to obleśne ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórzany but, to skórzany but. Uważam, że nie ma lepszych i bardziej wytrzymałych, a jeśli już to melisski, które są moją małą miłością. Z reguły jedne jak i drugie zamawiam w sklepie internetowym https://eurobuty.com.pl/ Jeszcze chyba nigdy nie było sytuacji, że zwracałam lub wymieniałam te które zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkapiatek45
Osoby, które piszą, że buty ze skóry "ekologicznej" są tak samo dobre, jak skórzane chyba nigdy nie nosiły prawdziwych butów ze skóry xD Różnica jest kolosalna i w wygodzie i w elastyczności materiału. Ja od lat kupuje skórzane i jestem bardzo zadowolona, nie ma też problemu z reklamacjami gdyby coś się stało, bo takie buty za 300-400 zł są przynajmniej opatrzone gwarancją :P Jestem z Krakowa i zawsze kupuje buty w sklepiku przy ul. Floriańskiej. Polska marka Harpers Shoes, super buciki a na promocji można naprawdę kupić dobre obuwie nawet za 150 zł :O Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×