Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcca sobie kupic

czy skorzane buty sa naprawde lepsze?

Polecane posty

Gość SylwiaRa
Ja teraz wiosna/lato chodzę w skórzanych sandałach, dwie pary jedne bardziej zdobione drugie mniej kupiłam w deichmannie z tego co widzę w sklepie online https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/welcome.html nadal mają promocję na ten asortyment. Moim zdaniem skórzany but do trwałość i wygoda, zwykle takie kupuje o ile portfel na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tak, kiedyś kupowało się tylko ze skóry bo były dużo trwalsze - pastujesz, dbasz o nie i masz na lata, przyznam, że do tej pory jestem zwolenniczką tego typu podejścia gdzie kupujecie swoje buty oprócz tych dużych, znanych marek? często zaopatruję się na kulig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosz

Świetne skórzane obuwie dostaniecie w sklepie gamis.com.pl/. Ogromny wybór i ciekawe wzornictwo. W ofercie mają zarówno buty do codziennego użytku, jak i eleganckie modele na różne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam niewiele par butów z prawdziwej skóry bo jest to dla mnie za duży wydatek. Buty takie nie są tanie a mnie nie stać za bardzo na to by wydawać tak duże pieniądze. Poza tym wszystko zależy od wykonania danego buta. Można znaleźć równięż bardzo fajne, ciepłe bo wyścielane futerkiem buty na zimę. 

Buty zamawiam najczęściej przez internet. Jest taniej i jest znacznie wiekszy wybór obuwia. 

https://bestshoes.com.pl/pl/c/Trampki/69

Aktualnie dobre ceny na model Adidas pace mają w tym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty sa robione z roznej skory i fakt, ze za te z tej wierzchniej warstwy skory sa drogie, ale...  Ja kupuje tylko skorzane i dzieki temu kupuje je co kilka lat.  Wbrew pozorom wychodzi taniej jezeli zaplacisz raz te 400 + zlotych i nosisz przez 5+ lat.  Te ze skory eko nie rozdaja za darmo i tak co sezon nieraz musisz wydac 120+ zlotych.  Jak dobrze pojdzie to pochodzisz w nich dwa sezony tylko, ze one przemakaja, puszczaja na szwach, scieraja sie itd wiec o jakims komforcie nie ma mowy.  Kupujac 2-3 pary skorzanych butow w neutralnych kolorach i wzorach mozesz chodzic tak i 10 lat.  Takze rozkladajac koszt buta skorzanego na przechodzone sezony i tak wychodzi taniej niz skora eko wic tlumaczenie, ze mnie nie stac nie trzyma sie kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×