Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja13

jak go odzyskać?

Polecane posty

Gość Patrycja13

to dla mnie strasznie ciężkie, jakieś 4 miesiące temu zerwał ze mną mój chłopak. wydawało mi się, że między nami wszystko się układa. nie kłóciliśmy, się, mieliśmy podobne poglądy, układało nam się. nagle on stwierdził, że nie chce ze mną już być, ale nie podał, żadnego powodu, dla którego zerwał. strasznie mnie to uderzyło, bo bardzo go kochałam. wydawało mi się, zę on czuje to samo do mnie. wtedy wszystko się zmieniło, do tej pory nie mogę poradzić sobie z jego brakiem. Próbowałam wszystkiego, żeby zapomnieć o nim, ale nic nie pomaga. na koniec pokłóciliśmy się dość drastycznie, teraz nie mówimy do siebie nawet "cześć" jedyne co, to to, że się na mnie patrzy mijając mnie. strasznie chciałabym, żebyśmy do siebie wrócili, myśle czy to w ogóle jest realne. co mogę zrobić, żeby on do mnie zagadał ? jak go jakoś sprowokować do tego, by nasz związek wrócił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***iga***
z twojego postu wynika że oboje jesteście bardzo dziecinni. Skoro zerwał , tzn że coś mu nie pasuje i że po prostu cię nie kocha.... nie podał powodu bo chodzi o ogół :) nie mozna nikogo trzymać na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesiacy temu zostawił mnie chłopak to była dla mnie masakra byłam cieniem nic mnie nie interesowało. Prawie 3 miesiace temu zapominałam zakochałam sie na nowo, ale kolejny znow mnie rzucił. Ale powiedziałam sobie ze nie będą taką z którą można sobie tak pogrywać i ranić. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl. Pomogło wrócił i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×