Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Hej Koliberku:) Wiesz, wydaje mi się, że młodzież chce teraz wszystko szybko! Szybko poderwać, chwilę pogadać, i już cyber po paru minutach uprawiać, nawet na forum.:) A przecież flirtowanie, jako rozmowa prowadząca zazwyczaj tez do seksu, jest bardzo pasjonująca, i pozwala poznać potencjalnego partnera.:) Dla Ciebie🌻 miły Koliberku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku:)..a wiesz, że podarowanie , i przyjęcie kwiatka, to.. prawie początek flirtu??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku:)..źle myslę??:) Jesteś miła co widać, i wrażliwa, co tez widać, szukasz przyjaźni, czego można sie domyslać, masz pogodna naturę, więc dlaczego by nie chcieć z Tobą poflirtować??;) Tym bardziej, że jesteśmy na tematycznycznym topiku o flircie i do flirtu. Wiem, że nie umiesz tego wyrazić, ale chcesz przeciez rozmawiać, o wszystkim, prawda??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiem???:) ))))))))) Potrafię czytać, i wnioski wyciągać. Wypowiedzi mają swój styl, świadczący o piszącym tak, a nie inaczej. I może sobie piszący próbować przedstawiac swój wizerunek inny niż ma w rzeczywistości, to i tak prawdziwy obraz się wyłoni z jego postów. To jest jak charakter pisma, i można wiele z wypowiedzi wyczytać, Koliberku.:) W sumie zbyt wiele o Tobie nie wiem, ale gdybyśmy poflirtowali trochę, to kto wie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siaś to dobrym psychologiem jesteś ... jak umiesz czytać między wierszami ... ciekawe masz podejście do zycia:) Zobaczymy jak się dalej to potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciekawe co siaś o mnie powiesz? znaczy chciałabym ,zebys rzucił na mnie okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dobrej mysli, bo ostatnie zdanie obiecuje, że będzie ciąg dalszy.:) A swoja drogą, może sprowokujemy też innych, i zachęcimy ich do miłych pogaduchów!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
niezła flirciara z tej Mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Petrol:) Najlepiej jakbyśmy srowokowali ... nudno coś na tym topiku... jedynie Ty odwiedzasz go najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok Koliberek35 ładnie poflirtowali wczoraj owocowy flirt ze smaczkiem i soczkiem aż nabrałam ochotki i z klasą taki niby nic ale już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol,.. rzuciłem (juz dawno)!;) Nononono!:) )))))...... bardzo interesujący, z wielką głębią ( nie brać dosłownie ;) ) , "obiekt"! Doświadczony, szukający równie interesującego, rozgarniętego( i to dośc porządnie) innego oobiektu. Spora wiedza i doświadczenie powodują, że trudno Jej znaleźć coś godnego uwagi, coś, z czym można pogadać o wszystkim , i o niczym, coś co nie będzie od razu o łóżku gadało!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli ja tylko przelotem :):) podgladam czytajac :):P buzki dla Wszystkich 👄 i juz mnie nie ma :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku, wiadomo, że TAKIE tematy to najlepiej po cichutku, na uszko!:) Ale wiadomo, że prawie każda romowa, prawie każdy flirt, zaczyna się publicznie,...na forum, na ulicy,..w lokalu. Później, jak sama pisałas, albo dzieje się coś więcej albo i nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli siedzem bardzo wygodnie...ale i tak bede niebawem uciekac :):) Sias przyznam Ci racje 🖐️ duzo zalezy od tego czego sie oczekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika:)... Jak się poczyta niektóre tematy, to widać, kto czego szuka, i co się dalej dzieje.Jeżeli szukający trafi na odpowiedni "obiekt", to wtedy sprawa biegnie dośc szybko i dośc gładko. I nie mamy chyba pretensji do ludzi chcących nawet szybkiego cyberseksu, bo to ich sprawa, i ich zycie. Byle te podchody odbywały sie w miłej, i ze smakiem prowadzonej rozmowie wstępnej, bo znajdują się w końcu na publicznym forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam... trzeba troche pomieszkać. Bedę wieczorem chyba jeszcze. Do miłego:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładniusienko :) to co kto pisze jak i z kim..to juz ich sprawa :) choc czasem wynikaja z tego najrózniejsze komplikacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×