Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość Kota nie ma
to wszystko zależy od Kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Maphisto... może Ty dyktujesz jeszcze te warunki... rób tak dalej ... nie bedziesz miał z kim juz rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot moze i dyktuje
ale dopiero jak myszke zlapie, a ta myszka to sie wymyka ciagle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot moze i dyktuje
:D albo myszka zwinna i... sliska, to trudno zlapac :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Mephisto ... znów na mnie polujesz ...Kocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mefisto ja szukam diabła może mam może nie mam a co chcesz zobaczyć?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie ?? myszkami sobie nie zaprzatam glowy :)Pozatym uwazaj na pułapke... Petrol ja widze codziennie gdy patrze w lustro... Ale ten pedzelek mnie intryguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Kota...., takie urywane, pełne niedomówień zwroty, nie prowadzą do zrozumienia intencji piszącego. Tym bardziej nie prowadzą, gdy są sformułowane w sposób co najmniej dwuznaczny, lub nawet jednoznaczny, ale rozumiane są TYLKo przez piszącego, a na zadane pytanie, zamiast odpowiedzi, otrzymuje się jakąś sentencję, pomijającą pytanie, i utrzymującą stan pierwotny, czyli brak wyjasnień.:O I nie znaczy to, że nie jarzę treści, nie...być może jest zupełnie odwrotnie, może kojarzę wypowiedź z kilkoma różnymi interpretacjami, a to tylko dlatego, że wypowiedzi są niepełne, mało jednoznaczne, i często niestylistyczne, bądź mają nieprawidłową składnię, rozumianą tendencyjnie jedynie przez piszącego.;) Petrol, nie kwękaj:) ))) Łazisz gdzieś ciągle..., i jest jak jest!;) "...w tym ambaras......" . No!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak tragicznie Mefisto:) Najważniejsze, by przedstawić swoje kryteria i oczekiwania, a później juz górki, o ile oczywiście adwersarz to zaakceptuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo:) ))), autorka tematu łapskiem macha.... czyżby do mnie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że nie można na talerzu???:) .....hmmmm? Kaja,... odebrałaś mi złudzenia...., że to TYLKo do mnie było....:) Szkoooooda.:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Fiu fiu fiu... tylko tyle powiem ... widz że Większość ma już się z kim zabawiac ... To mówię...... baj .....baj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu czy ze co ? Bo umnie w ciemnogrodzie nie wiedza co to znaczy a co za tym idzie i ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×