Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość kota nie ma
Cześć :) każdy chętny do flirtowania... tylko tego nie widać... żebyście flirtowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie ma z kim
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kota nie ma :),.... nie flirtują bo może każdy coś juz sobie "uflirtował" i siedzą teraz parami na privie, i tam flirtują. Tylko my, biedaki zostaliśmy.;) Prosze, dla Ciebie🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszki spia
grzecznie pod miotla? ciekawe jakie sny maja ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Dzień dobry 🖐️ Dziękuję :) Siaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiałyyyyy
cześc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..może tutaj, może nie tutaj.., ale na siasiu wrażenie zrobiłaś.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota nie ma
Witajcie randkowicze:) ostatnio pustki wieja przez szpary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszko, sie manko!?;) Dawnośmy nie flirtowali ...!?:) Łobuzie, szpary chcesz zatykać...śniegu Ci nawiewa, czy co innego masz na uwadze??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by nie mowic to
chetnie bym pozatykal, zeby nudno nikomu nie bylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaja:) Jeżeli nie śnieg miał na uwadze,... to nie wiem co to by mogło być, zupełnie nic nie mogę wymyslić!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co miałem na myśli, ale zupełnie nie rozumiem tego co zatykałby żeby nikomu się nie nudziło... Mi chodziło jednak o walkę z zimnem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiałyyyyy
proponuje jednak pozatykac te szpary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może się znajdzie jakaś dziewczyna ze Szczecina? Najbardziej pasuje mi flirt w realu....:) Mój mail - hary888@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym zatykaniem
to mialo byc "pusto", nie "nudno" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Hmmm?... Takie obopólne, spontaniczne "wrażenia" często się w łóżku kończą!?;) Ale to nie zmartwienie..., bo koniec czegoś, bywa początkiem innego.:) )))🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i... wystraszyłem łóżkiem! A przecież to tylko przenośnia miała być, na razie...., dla upiększenia wypowiedzi i tematu.... Łóżko, owszem bywa, ale zjawisko to, choć częste, inspirowane rozmową, wynika jednak z innego podejścia, w dalszej perspektywie ewentualnie. Nie jest to nagminne, i nie od razu, ale bywa.:) No cóż, zdarza się trafić w nieodpowiedni "klawisz".:o Nowych, i miłych perspektyw, w Nowym, życzmy sobie, lepszym Roku.:)🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szukam jakiejś dziewczyny lub kobietki chętnej na namiętny, romantyczny flirt zapraszam która jest chętna pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Dzień dobry:) W ten ostatni dzień Roku ... Życzę Wszystkim ... dużo wytrwałosci w dążeniu do celu... miłości i czego najbardziej pragniecie... Do siego Roku ... szampańskiej zabawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Siaś ... juz taki wymagający jesteś ... masz takiego najs łodszego jaki umiem zrobić 👄... tylko Ty nie dbasz o mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uummmmmmmmm:) )))))bardzo słodki był.... IjaTobie równie słodkiego ślę, tuląc Cię mocno...cmooooook😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za życzenia ślicznie dziękuję:)...i wzajemnie życzę:*** Zabawy jednak nie będzie, a przynajmniej szampańskiej.... Akurat niedawno kobieta mnie opuściła. Właściwie musiała wyjechać i nie wiadomo czy w ogóle powróci.Pożegnalismy się tak, jak gdyby już na zawsze...:O Mogę się co najwyżej uchlać, o co nietrudno, bo koledzy już się dopytywali czy przyjde na imprezę.. Ma być fajnie, tak mówili,... a fajnie to karton wyborowej ..;) Ale nie jest źle,...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Siaś to Ci współczuję... a ja sylwestra bedę siedzieć tutaj i pić :(... bo nic innego niepozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×