Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość ehhhhhe
chcialbym sie z wami kochac bo jeszcze tego nie robilem a widze ze macie spore doswiadczenie,napiszcie co robicie,czy chodzicie do kosciola,czy nauka wam dobrze idzie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
a no masz racje Śiaś, tez zem pomaranczowa :) ale witac samej ze soba jeszcze mi sie nie zdarzyło, jak coś to tylko rozmowa, a to podobno juz chroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej:O Plumm, mówisz, że to już choroba?? Ja czasem gadam z sobą, ale nie za bardzo lubię, bo straszny nudziarz jestem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
tak słyszałam tylko ze chroba :P ee jaki tam nudziarz, no chyba ze usnołes w czasie monologu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhe ............ nie bądź marudny! Patrz i się ucz.;) A do kościoła przestałem chodzić gdy mnie ksiądz namierzył przy skarbonce. Po tym incydencie kazał założyć dodatkową kłódkę i nie daje się jej otworzyć.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plumm :) ))))))))) przy tak miłym adwersarzu nie sposób usnąć.;) Wchodzę do kompa tylko w przelocie. (Ta pierońska praca nie pozwala na pogawedki.:O...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
śiaś widze ze lubisz majstrowac przy zabezpieczeniach :P a praca, no cóz jest czas i na relaks, na miłe pogawedki ale rozdwoic sie nie idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaś ślązokiem jesteś
bo pierunowo godosz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plumm, to zamiłowanie do majstrowania przy zabezpieczeniach to skutek uboczny zdobytego doświadczenia, pozwalającego mi rozpinać w try miga, jedną ręką, to najważniejsze zabezpieczenie, czym zyskuję uznanie u wszystkich Pań!;) Ślązakiem nie jestem, ale miałem możliwośc przebywać i pracować jakiś czas wśród tych sympatycznych ludzi, tych prawdziwych Ślązaków. I chcę powiedzieć, że zdobycie ich zaufania, pozwala poznać niezwykłą życzliwość, i brak fałszu tego hermetycznego dla goroli środowiska.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
śiaś to w takim razie musze sie wystrzegac Twoich raczek :) soro taką sztuke wycwiczyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Plumm, mogę to zrobić wolniej, a nawet caaaałkiem powolutku, wedle życzenia. Wiem, różne są upodobania.;) A bać się nie ma czego, to nie boli, a wręcz przeciwnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
witaj śiaś 👄 wierze że to nie boli, a nawet zreczne roczki mogą zrobic to tak że sie n nie poczuje i zabezpieczenie bedzie zwolnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kotki sie pochowaly
i czemu myszki nie harcuja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Cześć Myszko :) lub Myszek:D Jak to nie ma ... jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kotki sie pochowaly
to czemu pod miotla siedzisz, nie harcujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
znów mnie chcesz upolować miotłą ❤️ albo przegonić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
siedza cichuteńko w kącie i czekam aż ktoś po mnie przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kotki sie pochowaly
a jak sie dasz stamtad wywabic? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Muszę pomysleć ... może paliszkiem , całuskiem ;) w pyszczek Moja myszka znalazła sobie miejsce zasnęła na obojczyku i nie chce się obudzić bo i po co? bo i... przecież nie musi bać się kotów wyjadać sera z pułapek. Wygodnie jej od urodzenia na mojej ciepłej skórze i czasem ją głaszczę nawet albo ktoś. Myślę o tych rysunkach naskalnych i o niej brązowej nieruchomej niczym mamuty wymyślone czarnymi kamieniami na skałach. Myślę o ich życiu, o moim życiu, twoim i o tamtym wierszu. Też przyjdzie mi wyginąć. Może tylko jakiś rysunek albo zdanie pozwoli komuś uwierzyć, że istniało takie zwierzę jak ja i Ty. Najważniejsze, że teraz jest tak spokojnie tak, że aż nie chce się oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kotki sie pochowaly
to wyjdz, schowaj sie w dloni, pogladze palcem po glowce i grzbiecie ;) Ja sam nadęty głupek i ty mądrusia sama taka z nas para w oparach tacy z nas mieszkańcy przytułku przytulania Przerabiam po raz kolejny geografię naszego nieba przeliczam odległości lat świetlnych rozstania na milisekundy spotkań Poszukuję wzoru matematycznego, filozoficznego, moralnego, żeby obliczyć sumę połączeń rozpierzchłych w świecie odosobnionych samotności ja sam nadęty i ty sama. ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Kotku ... hops już się wdrałałam do twojej dłoni... ojoj jak milutko... rób tak dalej...tylko jestem ciekawa czy nie chcesz mnie schrupać na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kotki sie pochowaly
a cieplo i wygodnie? ;) spokojnie, najpierw odkarmie, napoje, wypieszcze... a potem zobaczymy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
No dobrze ... podkarm mnie , wypieść a co dalej będzie , to daję sie twojej inwencji ... poddam się ... ale za duzo to sobie tez nie pozwolę :classic_cool: bo nie wiem jakie masz zamiary wobec mnie Kotku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kotki sie pochowaly
a co pozwolisz? :classic_cool: jak bedziesz grzeczna myszka... hm to pewnie bede chcial cie schrupac :classic_cool: a jak niegrzeczna, to ukarac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
To juz się boję ,,, nie strasz mnie 😭... za jakie zywota chcesz mnie ukarać ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie kotki sie pochowaly
czyli niegrzeczna... :( nie mozesz byc mila? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
kotku teraz masz lekturę do odrobienia... ja muszę na razie czmychac pod miotłę... na wieczór pewnie wychylę mój pyszczek ... do zobaczenia Kotku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Witam wieczorowo:) Co się dzieje posty moje poznikały i parę innych jak dobrze widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nas skrocili
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota nie ma
Dobry wieczór:) raczej dobrą noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×