Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość plummm
M ja za to czesto podladam adekwatny temat do podgladania :P Kaja czyli buszujesz w czynnos sobotnich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja a skad wiesz ? ;) Czuje sie obserwowany :P Sliweczko pogladasz podlgadaczy ... no prosze co za paradoks :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flirtowanie oznacza pewną grę wyobraźni, która obejmuje spojrzenia, gesty i słowa o ukrytej treści mające wielorakie znaczenie. Często są to też niedopowiedzenia. Flirt nie koniecznie oznacza uwodzenie, gdyż w uwodzeniu mamy cel zdobycia kogoś, natomiast flirtowanie często polega na własnym dowartościowaniu i dopełnieniu poczucia atrakcyjności. Flirtując sami sprawdzamy siebie widząc reakcje partnera. zgadzacie się z tym czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
Kaja przecie jeden jest tak blisko :P Mephi jak w temacie :P a teraz zycze Wam miłych i owocnych flirtów 🖐️ rzeczywistosc wzywa 👄 udaneg weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
ja chcę flirtowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechu30
kaja chętna jesteś na flircik ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechu30
plummm jesteś kobitą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekkkkkk
wiosna ,słońce ale mam ochotę na małe co nie co ;)może któraś chętna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista flirtowania
Flirt jest magią pomiędzy dwiema osobami, magią czasem niezauważalną dla postronnych. Jest chwilą, w której uświadamiasz sobie, że masz w sobie coś, co nie pozwala przejść obok Ciebie obojętnie. Oczywiście nie mówię tu o przypadkach, kiedy flirtujesz z żoną szefa kokietującą Cię od jakiegoś czasu na przyjęciu gwiazdkowym w firmie, komplementując jak tylko możesz wszystko, co tylko widzisz ( i nie widzisz) w nadziei na to, że wspomni o Tobie dobre słowo swojemu mężowi. Ale jeśli potrafisz i to, jesteś na dobrej drodze. Poważnie jednak podchodząc do sprawy, nie zawsze rozpoczęcie znajomości jest proste i łatwe. Nieśmiałość, brak wiary w siebie to blokady, które paraliżują każde działanie, uniemożliwiają jakikolwiek ruch. Gdzieś na imprezie w zatłoczonym pokoju, nagle dostrzegasz kogoś, kto przykuwa Twój wzrok, przechwytujesz zaciekawione spojrzenie, cień uśmiechu i... zamiast odwzajemnić uśmiech, spuszczasz oczy, rumieniąc się. Może nawet chcesz podejść, powiedzieć coś zabawnego, niebanalnego, ale nie możesz ruszyć się z miejsca. Strach przed obojętnością? Obawa, że źle odczytałeś sygnał sympatii? Myślisz gorączkowo, co dalej może się zdarzyć, co będzie, gdy podejdziesz, by zacząć lekką konwersację i kiedy w tych planach układanych w głowie, jesteś już przy bawieniu trójki słodkich dzieci, osoba, która się do nas uśmiechnęła, pochłonięta jest już rozmową z kimś, kto po prostu podszedł do niej i zagadnął pierwszy. Przecież rozmowa nie musi oznaczać, że wraz z pierwszym słowem, zapada decyzja o wspólnym związku, przyszłości. Rozpoczęcie rozmowy, tego flirtu właśnie, może być początkiem czegoś specjalnego, może też oznaczać po prostu miłą konwersację z miłą (mamy nadzieję) osobą. Nie podam wam gotowych tekstów i zachowań ułatwiających nawiązanie znajomości, czy pomocnych we wzbudzeniu zainteresowania własną osobą. Przecież całkiem inaczej rozmawiają ze sobą nastolatki, dwudziestolatki, trzydziestki, hiphopowcy, dobrzy znajomi, osoby pierwszy raz widzący się na oczy. Zapamiętajcie tylko, kilka uniwersalnych prawd: - Odważ się na zrobienie tego pierwszego kroku. Rozmową nie ryzykujemy nic, a możemy zdobyć wiele. Choćby doświadczenie, na przyszły raz:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisto
Trza było link wkleić z całym tekstem, instrukcją flirtowania.:) http://sympatia.onet.pl/0,2281,1211041,,jak-flirtowac,artykuly.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalisto... masz w zupełności rację co do blokady . Tylko z tym że nie zawsze idzie odblokować się . Ja też jestem bardzo nieśmiała , zaczepiam np.kogos do pogawędki obojętnie na jaki temat ,nie wiem co dalej powiedzieć i jak się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaa miii
uwielbiam flirtowac,tylko ostatnio nie mam obiektu do rzeczowego flirtu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×