Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość plummm
nie przejmuj sie Sias :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) I jak tu nie mówić o małym raju na ziemi - dziewczyny miłe, kochane można by rzec.....:) 🌻🌻 ......A że na złą drogę nie dają się sprowadzić,...trudno, widocznie cnotliwe do grobowej deski ....:O Już takie moje garbate szczęście w tej materii!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
Siaś a nie wziołes tego po uwage że to moze włąsnie my nie chcemy Cie na ta "zła" droge sprowadzic :P 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie miejcie żadnych skrupułów, sprowadzajcie mnie bez litości!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo się rzekło!:P Nawet nie będę się bronił zbyt mocno. Noo,..troszeczkę tylko, żeby "apetyt zaostrzyć", i żeby kto nie pomyslał, że łatwy jestem.;) ))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek876
kaja w niku to twój rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek876
kaja ja tylko grzecznie zapytałem , a Ty taka od razu niemiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek876
pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I gdzie te Gawędziary???? Miały molestować i nie molestują!:O ......nic, ino się wystrachały tego sprowadzania na złą drogę,... może się boją, może nie umieją? !:Pj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoxxx
a może pracują lub się uczą i nie mają czasu na gawedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mangoxxx Ja też pracuję, co nie przeszkadza mi zerknąć tutaj od czasu do czasu.:) Koberku, widzi mi się, że Ty to dopiero jesteś Gawędziarą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoxxx
to tak jak i ja:)zerkam i wreszcie trafiłam na coś miłego.praca może poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mangoxxx No bywa tutaj miło, ale często są też "przestoje", i pies z kulawą nogą nie zaglądnie.;) Jaka pogoda u Ciebie?? Pytam, bo u mnie dziś wysmienita - słoneczko, cieplutko, ptaszki sie drą, że żal w pomieszczeniu siedzieć, i ciągnie do otwartego okna.... ...Pewnie to zew natury, do pleneru, do dziewczynek, i do czego tam jeszcze.;) A jak niebawem słowiki, nicponie, zaczną podśpiewywać wieczorami, to wtedy dopiero będzie skręcać i ciągnąć do czegoś, bliżej nieokreślonego ( chociaz doskonale wiemy do czego tak ciągnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Kociak.....! Sama może zdejmij ciuszki, i sie zaprezentuj tutaj, a nie jakies podejrzane linki wklejasz!:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoxxx
Ptaszki u mnie również drą sie niesamowicie.pewnie ta piękna pogoda i słoneczko tak na nie działa:)masz rację, zal siedzieć w tych murach.dobrze że jest alternatywa w postaci kompa i cafe.lecz to nie to samo co fajny wypad w plener np rowerkiem z kimś miłym u boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ojejjjj, nawet mi nie przypominaj o frajdzie wypadu rowerkiem, a w dodatku z kimś miłym, ...bo mnie skręci do reszty, i pójdę się szefowej oświadczyć, a raczej zgodzić się na jej nieme propozycje wyrażane tęsknymi spojrzeniami!:P( widocznie wiosna też na nia działa;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla Was też coś zostawię ... taki mały wierszyk pasujący do tego topiku :) TWOJE DŁONIE Wyciągnij dłoń Swą silna i smukłą dłoń pełną nabożnych pocałunków Wyciągnij dłoń Swoją w kierunku mojej twarzy i zedrzyj z niej bez litości maskę wstydliwości Wyciągnij dłoń Swą silną i smukłą w kierunku mojej duszy zadając ból Otwórz wnętrze mego ciała Dla Siebie Wyciągnij dłoń Swą silna i pełna ciepła i zmaż z mych oczu niepewności łzawej ślad Zadając rany zmuś dłonie zamknięte do pieszczot cierpliwych Wyciągnij dłoń Swoja drogą i otwórz wnętrze Mego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku:))).. Zamiast zdzierać jej maskę z twarzy, otwierać jej serce, wolał bym od razu coś zupełnie z przeciwnej strony jej zdjąć, i otworzyc "brame do raju"!;) ))))))))))) Takie subtelności to raczej wieczorkiem, przy trelach słowika, i gdy ma sie nie więcej niz dwadzieścia lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoxxx
to jej zaproponuj najpierw wypad rowerkiem, bedziesz miał dzień wolny i miłe? towarzystwo.Slubu nie proponuj bo jeszcze się zgodzi:)mój szef też dzisiaj jakiś taki dziwny ale trudno odgadnąć czy to pogoda czy też inne opcje.smętny jakiś i cichy jak nigdy.ptaszków pewnie nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narka:) - trzeba popracować (ale bedę zaglądał). Buziaki wiosenne, dla Was dziewczyny **** :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam!:) Może i wolny dzień, może i awans, ale towarzystwo czy miłe!???:O I dzięki za ostrzeżenie - o ślubie nie wspomnę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siaś ... WOW... wzdaje mi się że za szybko chciałbyś się zabrać do tego... ale nigdy nic nie wiadomo co jest pisane nam wszystkim:) A co do wieku ... to trochę za mało jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
witam🖐️:):) Sias a moze bez ogrudek pozbedziesz sie swoich ciszkow tak odrazu bedzie latwiej przejsc do konkretow :P milego wczesnego wieczora zycze 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazzzzz
ten caly sias kogos mi przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×