Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Co Ty zasnęłam natychmiast :) posłuchałam Muzyczki ;) i sen jak marzenie :) Jak grac chcesz to czekaj aż sie orkiestra wyśpi :) .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałem doscy twardo :) I nie powiem kto wczoraj udostepnial swoj instrument ... A pozatym w okriestrze granie mi nie pasuje wole duety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no !!! znaczy sie jednak wyspałeś I nie tak głośno :) bo pomarańczki jak muchy zaraz tu będą :P Mnie też nie bardzo orkiestra podchodzi :) no chyba że dyrygent odpowiedni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałem :) O pomaranczki sie nie boj ... pisalem juz wczoraj. Drygent odpowiedni... a jego batuta ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie odpowiedni drygent to odpowiednia batuta... I odpowiednie jej wykorzystanie. Zreszta twoj instrument wymaga duzej improwizacji i finezji... ze strony ust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekkkkk
witam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym myslisz hmm ?:P Ja mysle ze mam bardzo duze szanse na pojscie spac :DAle czesto sie myle wiec nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi spac ? o takiej godzinie ? zapewniam ze sam siebie oszukujesz :) przed spaniem robi sie zawsze pewne rzeczy :P, a potem do spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ide od lazienki i wyciskam... paste na szczoteczke do zebow...:P Pozniej myje. Niestety erotyczna musze rano wstac... a te pewne rzeczy jak u Ciebie wygladaja hmm ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×