Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość haloo haloo
Mephisto87🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto
bo jest ladna pogoda inikt nie zamierza sobie marnowac zycia 24h na cafe, ot cala tajemnica nołlajfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Południowiec
A skąd miła panno jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Południowiec
:) , więc skąd, region, miasto , .. wiesz flirt warto podsumować co najmniej wspólną kawą .. a później .. kto wie czym jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu kto.......
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tak profilaktycznie zaglądam, może kto miły się trafi?:) Możeeee... Petrolcia, może Wronka, może Setti, może kajaA1977 , a może ktoś inny, równie miły?;) 🌻😘... na zachętę, jako zapowiedź czegoś więcej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
witam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plummm:), to Ty jesteś może ta "inna miła', o której wspominałem w poprzednim poście??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
inna napewno ale czy miła ;) witaj Siaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Myslę, że miła, skoro potrafi się usmiechnąć, nawet wirtualnie.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
Siaś wirtualnie można wszysko :) byc tym kim sie nie jest lub byc tym kim sie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałe, że lepiej być, i trafić kogoś, takim, jakim jest. Ale odrobina ułudy, odrobina marzeń, niewinnych, tez nam jest niezbędna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
Czemu odrazu wymazywa :P mogą byc zarowno i te "niewinne" i te bardziej grzeszne ;) ale masz racje, lepiej trafic na kogos w bardziej realnej postaci niż kreującego sie na Bóg wie kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zgoda - myśli w proporcjach pół na pół, ze wskazaniem jednak na....!:P Kreowanie się na kogoś, kim się nie jest ma krótkie nogi, bo w sumie to kłamstwo jak każde inne. A te jak wiemy, predzej czy później sie ujawniają. Jednak my, tzn. ludzie, tęsknimy za kimś, może za czymś, bardziej wzniosłym, i często sami ubarwiamy swoja rzeczywistość, sami dla siebie, żeby nam się łatwiej, albo i piękniej żyło. Zatem również oczekujemy pieknych i barwnych zdarzeń w naszym życiu, pięknych i ciekawych znajomości, zakładając, że nawet odrobinę ubarwione też są do przyjęcia. Obraz i rzeczywistość widzimy często takimi, jakimi chcemy je widzieć...!:) A umiejętnie ubarwiona jest jak kobieta z dyskretnym albo jaskrawym makijażem. Ten dyskretny jest do przyjęcia, a nawet pożądany na codzień, a ten jaskrawy rzadziej, od święta, ale tez jest przyjmowany przychylnie. I dobrze, tam ma być.;) Więc ubarwiajmy życie w miarę i delikatnie.:) )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
cos mi sie wydaje że jednak te wskazania beda duzo cześciej na ..;) choc jak narazie jest bardzo "niewinnie" :) a rzeczywistosc trzeba ubarwiac, przynajmnie próbowac spojrzec przez rózowe okulary łapac każda chwile która wywołuje uśmiech na twarzy. a tak jak powiedziłes kłamstwo zawsze ma krótkie nogi tak czy tak wszystko z czasem wychodzi na jaw. Chocby nawet pisząc, pod każda z literek jest jakas czesc każdego z nas która wiele może powidziec, jacy jestesmy, czego mamy w nadmiarze a czego nam jest brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pięknie ujęłaś myśl zawartą w porównaniu z "literkami".:) Tak, nasze pismo, nasze literki, jak twierdzisz, "mówią" o nas, o naszej umiejętności posługiwania sie nimi, o naszej wrażliwości, o chęci ładnego ich ułożenia, w ładne wyrazy, zdania....:). Zdarzy się potworek stylistyczny, zdarzy sie byk literówa, a nawet ortograficzny - no cóż, jesteśmy tylko ludźmi. I zgadzam sie z Tobą całkowicie, że w przekazie pisanym, jest część każdego z nas. Wiesz,... z Twojego ostatniego postu też wiele można wywnioskować - szczególnie z fragmentu o różowych okularach, wyłapywaniu chwil wywołujących usmiech. Tak mówią i piszą ludzie, którzy już coś przeszli, czegoś doświadczyli, ludzie nie chcący niczego ważnego i ładnego przeoczyć. Ci ludzie już wiedzą jakie jest życie, że bywa gorzkie, i to często!? Nie chce za wiele improwizować, bo to w końcu publiczne forum, ale chyba cos w tym jest?;) No a pierwsze Twoje spostrzeżenie o mogących wystąpić częstszych "wskazaniach na......", o ich przewadze, jak również nieuchronnych kolejnych poczynań, chyba jest też prawdziwe, i tutaj moje słowa uznania za fenomenalną wnikliwość.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostukobieta26
Witam... Przepraszam, że się wtrącam w ten wątek, ale chyba każdy korzystający z Internetu chciałby przy okazji dorobić parę groszy. Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=294519 Wiadomo, że to nie fortuna, ale cierpliwość plus trochę chęci jest gwarancją całkiem sensownych zarobków; chyba warto spróbować. 20dollars to najlepszy na świecie surfbar nr.1 możemy tutaj zarabiać głownie za wyświetlanie małego banera, a my możemy iść sobie gdzie chcemy lub grac w jakąś grę albo buszować po necie; baner nabija nam punkty: co 30 sek. 1 punkt; są one wymieniane na pieniądze pierwszego dnia każdego miesiąca; wypłaty są wykonywane na paypal, a jeśli ktoś chce to na konto bankowe albo jeszcze cos innego; polecam - szybko się zbiera punkty i jest 10 poziomów poleconych - po 10% od każdego poleconego. Tutaj ludzie naprawdę zarabiają sensowne pieniądze, ale tylko tacy, którzy są cierpliwi i nie oczekują fortuny po tygodniu; zachęcenie kilku swoich znajomych jest podstawą sukcesu. Zachęcam: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=294519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
jeśli ktoś potrafi wniknac w słowo pisane, potrafi odpowiednio spojrzec to moze sie bardzo wiele dowiedziec o drugiej osobie jesli tylko ona pozwoli mu na to :) pomijajac błedy gramatyczne, stylistyczne czy ortograficzne, moze byc po prostu całkiem miła rozmowa :) całkiem zwyczajna jak równiez i mniej ;) odpowiadajac na Twoj znak zapytania, tak coś w tym jest :) i dziekuje za uznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miejmy nadzieję, że mile zapowiadający się ciąg rozmów takim miłym będzie dla obydwu stron.:) No a ja mam nadzieję, że wzmainkowana wnikliwość okaże się trafioną i prawdziwą, a nawet proroczą cechą, co przyniesie mi powodzenie w poczynaniach i zaowocuje satysfakcją po zrealizowaniu już wykrystalizowanych zamiarów.:) )))))))))))) Świat jest piękny,...nawet za oknem, bo słoneczko wygląda zza chmurek już zdecydowanie i śmiało. Robi to od dwóch godzin i mozna załozyć, że pociągnie do wieczora. Słoneczna i ciepła aura nastraja optymistycznie, a że pora wiosna dochodzi do tego, to tworzy to razem dość niebezpieczną, napełniająca energią mieszankę. Taka mieszanka może spowodować nie tylko ortograficzne turbulencje w konwersacji!;) Zatem, usprawiedliwiam się na zapas, gdyby jakoweś wiosenno- rozpierające metafory mi się wymknęły, pokornie proszę o wybaczenie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
🖐️ Sias zobaczymy jaki bedzie dalszy rozwój wydarzeń. I czy Twoje spostrzeżenia okażą sie trafne :) Dzisiaj za oknem zachmurzone troche niebo, ale słońce próbuje sie przez nie skutecznie przedzierac :) a czy dzień bedzie miły, okaże sie wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) "Zobaczymy' - brzmi obiecująco!:P Ano zobaczymy. Chciało by się, jak wczesniej juz wspomnieliśmy, żeby wszystko było miłe, żeby pomyslnie się układało, zeby kobiety były przychylne - wszystkie, i zawsze ( to moje "chcenia" :) ) Noo, może nie wszystkie od razu, ale po jednej, góra dwie, to może być.:) Przyznam jednak, że nie miałem okazji zaznać "przychylności" dwóch kobiet, dwóch naraz oczywiście, bo pojedyńczo, po kolei, to by sie trochę tych wrażeń uzbierało jednak.;) Ojjj,...:) )))))))), słońca u mnie też nie widać, ale powyższe wspominki wskazują nieomylnie na nadciągającą wiosnę i wiosenne ciągoty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
Siaś czyzby Ci sie marzył trójkącik ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią, że wszystkiego trzeba spróbować.;) Jest nawet stosowne przysłowie, mówiące o potrzebie konstruowania takiej "figury geometrycznej", ale zapomniałem w tej chwili - cóż, nie praktykuje się tego, więc i przysłów okolicznościowych sie zapomina. Właściwie nie wiem czy bym chciał....?:) Zależało by chyba od pozostałych elementów tej wspomnianego tworu geometrycznego....!? I na pewno bym musiał bardzo dobrze znać pozostałe, ważne części tej figury.:) Ale gdyby mnie ktos poprosił o pomoc w celu sprawdzenia poprawności założeń do eksperymentu, to chyba bym sie ugiął, i moje dobre serce nie pozwoliło by na odmowę bliźniemu, a raczej bliźniej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
bliźniej w dwóch egzemplarzach :P przypuszczam,że długo raczej byś nie poznawał tych ważnych elementó figury tylko dał sie ponieść :) ale co racja to racja w życiu powinno sie wszystkiego spróbowac byle tylko z rozsądkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no właśnie, dwa brakujące boki, zatem dwie bliźnie.:) A co do "poznawania", to ponoć jestem bardzo pojętny i szybko się uczę, tak że Twoje spostrzeżenie jest słuszne, że szybciutko i dogłębnie bym się zaznajomił z subtelnościami pozostałych elementów trójkąta, by jak najszybciej przystapić do zawiłości konstruowania w nowej dla mnie dziedzinie - geometrii nieeuklidesowej. I dalej juz powololutku, z rozwagą, delikatnie ale i stanowczo - jak bozia przykazała, by wszystko robić porządnie, i dla dobra bliźnich.;) )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×