Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewien facet

CZY MOZNA KOCHAC 2 KOBIETY...?

Polecane posty

Gość Opowiedź...:)
do neinka Jesteś typową gawędziarą i szukasz tylko tematów, żeby się wykłócać. Nie chcesz nikomu niczego doradzić, posiadasz mądrośc forumową, to znaczy mądrość powstałą ze zlepków wypowiedzi innych, mądrośc nic nie wnoszącą, bo oklepana i nie przystająca do rzeczywistość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
Żadna normalna kobieta nie sięgnie po zakazanego mężczyznę. ta jego nie jest normalna bo ona jest niezwykła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
Nie chcesz nikomu niczego doradzić a co tu doradzać? facet się chce po prostu pochwalić,że jeszcze jakaś inna kobieta, poza żoną, ma ochotę na niego i to wszystko:D czy on pisze tak, jakby czekał na doradzanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcie oczy na tabliczkach
do do neinka "Eee.... argumenty o d**e potłuc. Tak to można wybielić nawet kradzież i morderstwo, a przecież nie kradniesz, ani nie zabijesz, bo wiesz, jakie za to grożą konsekwencje, prawda? Jak nie wiesz, o czym mówię, to czas na psychiatrę" po pierwsze zapewniam Cię, że do psychiatry mi się nie spieszy. Poza tym nie staram się nikogo wybielic. Mówię tylko że nie można załozyc sobie, że w tym człowieku to się na pewno nie zakocham bo ma żonę i 5 dzieci i jego biedna żona będzie nieszczęśliwa. To są uczucia, których nie kontrolujesz, no chyba że ktoś to robi z premedytacją, wtedy to jest świństwo. Nie porównuj też związku uczuciowego do kradzieży czy morderstwa (chociaż jak wiadomo morderstwa w afekcie też są rozróżniane w kodeksie karnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pewien facet
ona jest formalnie mężatka, ale żyją obok siebie dziewczyna marzeń nie wiem jak na to spojrzę po latach, teraz wiem ze bardzo ale to bardzo mi na Niej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcie oczy na tabliczkach
do neinka ["Ta druga, i miłóśc do niej, przyszła niespodziewanie, i niechcący,.. " Tak: zesłał ją ślepy los lub też napadła na ulicy za rogiem.... mam wrażenie, że to pisze jakiś nie do końca dorobiony 14, ale patrząc realnie,to pewnie facet ok. 40-50 oślepiony kryzysem wieku średniego Tacy są kurde najgorsi, bo nawet jak się człowiek /kobieta/ uśmiechnie, to oni od razu myślą,że ona się zgodzi na łóżko Kurde, tyle tego badziewia chodzi po ulicy, że aż strach i obrzydzenie, a mniemanie mają o sobie, jakby nie mieli siwych włosów i mieli po 25 lat "przyszła sama niejako, i nic na to nie mogłem poradzić. bez głębszego wnikania w motywy decyzji." A co tu wnikać, seks, seks, seks ] ale frustratka z Ciebie :D przyznaj mąż Cię kantem puścił, czy co że się tak mądrzysz w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra żona sama odchodzi po
Opowiedź...:) Jestem widac starej daty i biore za poważnie niektóre tematy. etam zaraz starej daty, każy ma prawo do własnego zdania. A Ty się nie nakręcaj bo za chwilke Twoja fote z nk tu wkleją :D i napiszą że zdradzasz własną żone i masz kochanke która z Toba zdradza męża :D Banda ludzi nudzących się na forum ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
dobra żona :D:D no dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest tylko jedno
i co zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
majcie :D wiesz, jest takie cuś, że nawet żebyś gówno zawinęła w tysiąc pazłotek, to i tak gównem pozostanie, adekwatnie do ludzi nielojalnych, kłamców i zdradzaczy. :) a co, może się nie zgadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra żona sama odchodzi po
do neinka :D wiadomo o co chodzi, dzięki za reklame mojej foty na jakimś durnym topie, nawet niezła :D Tylko był jeden problem, od roku z nikim się nie spotykam---> dystans do pewnych spraw i związków. A tu nagle dowiaduje się że śpie z żonatym:D i to obrzucanie błotem... Może rzeczywiście są tu ludzie którzy powinni leczyć się na skarpetki bo na głowe zapózno ;> Baw sie dobrze do neinka, ja wracam do życia realnego ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza bzdura jaka znam
neinka ciebie to na 100% ktoś wychujał:D,taim jadem jedziesz, szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
reklama foty, ale po co ktoś miałby to robić? to już totalnie chore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja kochanica to
nie uklada jej sie zycie wiec probuje spieprzyc je komus innemu -wyrachowana s...a z niej , a ty jestes nie lepszy! Pewnie zali ci sie jaka to jest biedna, maz jej nie rozumie ,a w rzeczywistosci moze byc inaczej , radze ci posluchac wersje jej meza a dowiesz sie ze tak kobieta to wcale nie ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
:Djadem? niezła zlewka z tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pewien facet
nie nie zali mi sie na swoje malzenstwo, tylko raz o tym rozmawisalismy, i xle Ja oceniasz, Ona chciała się wycofać/ miala i ma watpliwosci ja Jej na to nie pozwolilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra żona sama odchodzi po
Też się zastanawiałam o co chodzi... trwało jeden dzień i doszłam do wniosku że nie warto się przejmować ; ) Podobno na głupote nie ma lekarstwa. cała prawda jest taka że forum zobaczyło jak wyglądam a ja to mam w moim małym nosku :D Miłej niedzieli. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
a już kompletna żenua trebię, jak zdradzacz zaczyna pisać teorię do zwykłego ruchania - sorry, ale trzeba rzecz nazwać po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcie oczy na tabliczkach
a czy Wy nie rozumiecie że życie nie jest czarno - białe? myślicie że ludzie się nie zmieniają? w jakim świecie żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
dobra żona, ale jaki był mechanizm, czy może kiedyś umieszczałaś swoje foty w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę tylko ja i "odpowiedź' rozumiemy autora, bo sami przez to przeszliśmy, choć kiedyś było to dla mnie nie do pomyślenia a jednak trzymaj się autorze, pozdr, życząc mądrych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcie oczy na tabliczkach
a już kompletna żenua trebię, jak zdradzacz zaczyna pisać teorię do zwykłego ruchania - sorry, ale trzeba rzecz nazwać po imieniu. do neinka, nie moge już czytac tych głupot, idz poproś niech Cie tez ktoś przeleci, ulży Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
a czy Wy nie rozumiecie że życie nie jest czarno - białe? myślicie że ludzie się nie zmieniają? w jakim świecie żyjecie? co to znaczy zmieniają? Zasada prosta: przestajesz czuć pożadanie do żony/męża/partnera i chcesz zacząć z kimś innym, to robisz porządek z życiem i od nowa układasz puzzle -- przecież nawet już dzieci wiedzą,że puzzle wyjęte z dwóch różnych pudełek, nie będę ni ...uj do siebie pasować, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny pokrzywdzony
chlopczyk szukajacy pomocy -Odejdz od zony dobrze zrobisz! Zajmij sie kochanica -czesciej zabieraj ja na kolacyjki i inne zobaczymy po jakim czasie cie zostawi. Szkoda mi tylko twojej zony ze ma takiego "meza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
nie moge już czytac tych głupot nie możesz,to... idz poproś niech Cie tez ktoś przeleci, ulży Ci. Nie lubię, jak ktoś mierzy mnie własną miarą :Dpóki, co jestem w szczęśliwym związku, mam nadzieję,że bez kłamstw i matactw :D czego oczywiście i Tobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha, a to dobre
neinka pisać to sobie możesz i marzyc o szczęśliwym związku jesteś stara panna albo zostałaś zdradzona ale na forum udawaj szczęśliwą:d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcie oczy na tabliczkach
do neinka żona autora też pewnie myśli że jest w szczęśliwym związku :D nadzieja matką głupich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra żona sama odchodzi po
do neinka nie nigdy nie umieszczałam moich fot w stopce, po co? Jaki mechanizm... tego nie wiem ale sądze że tego niezrobiła osoba która mnie nie zna. Tylko zastanawiałam sie w jakim celu... fotka była ok, tylko te zarzuty.. no chore:D:D cóż wypada się pośmiać z głupoty innych. Nie ma znaczenia, w życiu są ważniejsze sprawy jak zamieszczanie przez złośliwe osoby mojego profilu na forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do neinka
myślę, że żona coś zauważa, podejrzewa nie da się zrobić tak, że jest się z kimś ponad 10 lat, zna się tego kogoś i nie zauważy się różnicy w zachowaniu i sposobie bycia. Sądzę, że to właśnie mężowie są naiwni, myśląc, że żona nie zauważy zmiany w zachowaniu współmałżonka. Raczej jestem skłonna przypuszczać,że żonie takie "zauważenie" nie zawsze się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie neinka
jestem z mezem 3 lat, od 3 lat mam kochanka i mąż nic nie wie, jest tak cholernie zazdrosny ze nie przemilczałby tego tematu, trzeba wszystko robic z głową i nie ma szans na wpadkę,ps. moja koleżanka ma 6 lat kochanka i zadnej wpadki ani podejrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×