Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama którą czeka KOMUNIA

KOMUNIA w domu czy w lokalu???

Polecane posty

Gość komunia w kościele
przyjęcie komunijne w restauracji - 100 zł/os. Obiad 2 daniowy, 5 zimnych dań, gorące danie na odchodne, bo wszyscy goście przyjezdni. Napoje - soki, woda, herbata, kawa - bez ograniczeń. Tort/ciasto i ewantualny alkoohol płatne dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Ja płacę 150 zł od osoby, cena dość wysoka, ale jak pytałam to wielkich różnic nie było ewentualnie 10-20 zł za osobę. W cenie jest obiad, kawa, herbata, zimna płyta i ciepła kolacja oraz napoje. Ciasta i tort we własnym zakresie. Osiem lat temu na chrzcinach syna nie usiadłam nawet na minutę i wtedy postanowiłam - nigdy więcej. Autorko, zanim zaczniesz się zastanawiać, podzwon po lokalach i popytaj o miejsca. We wrześniu obdzwoniłam 10 lokali i miejsca były tylko w jednym. :o U nas w najbardziej obleganych albo najtańszych lokalach rezerwuje się już dwa lata naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimiera Szkuta
Na stronie www.ChrzcinyiKomunie.pl można w szybki i łatwy sposób znaleźć idealne miejsce na komunię :) Wysyła się ofertę do wielu wybranych obiektów z informacją o terminie i przewidzianym budżecie, a odpowiadają tylko lokale, które są w stanie temu sprostać ! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy komunię plenerową z mobilną gastronomią od firmy www.localpizza.pl Byliśmy już na podobnej imprezie i uznaliśmy, że warto ten sam pomysł spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś byłam. Bardzo fajna opcja, zwłaszcza ze sezon komunijny to maj i czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo teraz wszystko na pokaz bo trzeba się postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jak Ci wygodnie. Jeżeli stać Cię na lokal to ja bym się nie zastanawiała. I tak będzie dużo stresu, wiec przynajmniej roboty nie będziesz tyle miała. W sumie katering jest taka opcją posrednia i wydaje mi się ok, tez bym brała pod uwagę. Wszystko samemu robić to trzeba jednak mieć kogoś do pomocy. Jak ktoś z rodziny zrobi to za darmo to może zaoszczędzisz, ale jak miałabyś kogoś opłacić to może tak wyjść ze dużej różnicy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie że to temat z 2010 r.? Chrzciny i komunie zrobimy sobie reklamę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat z 2010r, ale komunie niestety robi się dalej. Dlatego pytam czy ktoś wie za ile w hotelu za Rzeszowem chcą od osoby? np w tym: http://zaczernie.hotelnowydwor.pl/ bo w rzeszowie już wiem ile to kosztuje. Kilkanaście kilometrów przejadą goście do lokalu, nic im nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my robiliśmy w lokalu, wszystko gotowe, kelnerki biegały i nikomu niczego nie brakowało :) Robiliśmy tutaj http://www.imprezy-perla.pl/ serdecznie polecamy lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat archiwalny.Po co wałkować w koło to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunia przecież jest w kościele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesław Makowski
Komunia w lokalu daje dużo ulgi domownikom, ewentualnie można pójść na kompromis i skorzystać z cateringu. Jeśli ktoś się boryka teraz z takim problemem to polecam rozważyć lokale na tej stronie: http://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było w lokalu, bo za dużo ludzi by zorganizować to w domu., Musiałabym chyba dwa dni ciągiem stać przy kuchni. Imprezę komunijna zorganizowaliśmy w http://www.zajazdhetman.pl/ To okolice Zawiercia. Duży plus za dwa place zabaw - wewnętrzny i na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunię synowi robiliśmy parę lat temu w restauracji Ptaszyl na Kazimierzu. Jestem tam też czasami z żoną i dziećmi na obiedzie w weekend. Bardzo fajne miejsce, takie rodzinne, przyjemne. W menu jest dużo polskiej kuchni, takich domowych rzeczy typu schabowy, typu filety z kurczaka, ale też sporo bardziej nietypowych jak hummus po żydowsku na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie w lokalu choćby juz z tej przyczyny ze u nas w parafi rodzice dzieci komunijnych sprzątają kościół i całe otoczenie wokół wiec w piątek i sobotę jest co robić i jakbym jeszcze miała myśleć co robić w domu i kiedy to chyba padła bym na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy podziwiam matki, które przygotowują komunie w domu. Kilka dni roboty przed, w dniu komunii zamiast siedzieć z rodziną, to uwijają się w kuchni, a po wszystkim padają ze zmęczenia na pysk! I to ma być fajne? Szczerze powiedziawszy przyjęcie komunijne w restauracji nie wychodzi dużo drożej niż kupienie wszystkich składników i ich przygotowywanie w domu. A czas spędzony z dzieckiem i rodziną - bezcenny. W tym roku bylam na komunii chrześniaka w Grodzisku Mazowieckim, a restauracja nazywa się PIKNIK (www.piknikgrodzisk.pl). Było rewelacyjnie, a dzieciaki większość dnia biegały i bawiły się na ogrodzie. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobilismy komunie w lokalu, nie chciało nam się tego wszystkiego samemu organizowac w domu. Jednak w restauracji to duuuza wygoda, nie trzeba samemy przyrządzac jedzenia dla całej rodziny : )Wybraliśmy zajazd http://hetman-luszczow.pl/galeria/ niedaleko Lublina, bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze robi komunię w domu ?Czy teraz moda jest na lokale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy bardzo dużą rodzinę, a nasze bliźniaki szły do Komunii. Szukaliśmy odpowiedniego miejsca. Polecono nam www.willa-zbyszko.pl. Lepiej nie mogliśmy wybrać. Obsługa fantastyczna, niezwykle uprzejma, znająca potrzeby dzieci. Podano przepyszne dania i wyborne desery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie w lokalu ale to dlatego że u nas rodzice komunijni w sobotę sprzątają kościół i dekoruja trzeba posprzątać wokół kościoła i dzieci mają pierwsza spowiedź i chyba jeszcze próbę wiec nie dałabym rady jeszcze szykować w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najbardziej pasowała nam opcja zorganizowania komunii w lokalu. Warto również zaznaczyć, że chcieliśmy zaprosić sporą liczbę znajomych oraz rodziny, także obowiązkiem okazało się znalezienie odpowiedniego miejsca, które pomieści tyle osób. Wybór padł na dworek http://palacwkonarach.pl/ w którym mieliśmy już kiedyś okazję spędzić wesele mojej kuzynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, uważam że warto poświęcić wszelkie środki na tego typu imprezę. Komunia to bardzo ważne wydarzenie, na które powinno się wyłożyć wszelkie pieniądze. Jednakże, czy nie lepiej znaleźć tańszą ofertę? Pod Stargardem zorganizowaliśmy tania, lecz huczna komunie w www.pensjonatstella.pl . Impreza na wielu gosci, z pysznym jedzeniem zaserwowanym z restauracji. O wiele lepiej niz w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaa8933
Według mnie lokal to dużo lepsza opcja, ponieważ ten dzień już i tak jest zabiegany i nie ma głowy na to, aby w domu przyjmować gości. A w restauracji na spokojnie sobie usiądziemy. Wybór na rynku jest spory, ale ja zainteresowałbym się opcją http://naskrajnej.pl/ jeśli komunia zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ciezko o lokal bo to mała mieścina. Robie w ogrodzie i kam catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie lokal jest i niby niedrogi i np jedzenie tez tanie 50/os full opcja ale jakos wole sama wszystko uszykowac. Nie wiem,malo tego jedzenia i nie ma z czego wybierac. Kurczaka sama sobie upieke tyle ile bede chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warowania Pszczyńskich Rycerzy
Zapraszamy do Warowni Pszczyńskich Rycerzy, gdzie możesz zorganizować niezapomniane przyjęcie komunijne. Gwarantujemy perfekcyjną organizację, wyborne jadło, klimatyczne wnętrza i moc unikalnych atrakcji, dzięki czemu impreza komunijna zapadnie w pamięć dzieciom i dorosłym. Zachęcamy do rezerwacji terminów na 2018 rok oraz lata kolejne. Impreza komunijna może polegać na rezerwacji stolika, sali lub całego obiektu na wyłączność. Skontaktuj się z nami pod nr tel. 609 820 939 lub odwiedź stronę internetową https://warownia.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×