Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yftfhjkjlkjgjh

Co myslicie o kompaniu dziecka codziennie?

Polecane posty

Mam 10 miesieczna coreczke i kapie ja codziennie od urodzenia o tej samej godzinie potem mala zjada mleczko i idzie sama spac. Czy to dobrze kaopac dziecko codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam
KOMPANIE????????:( dziecko samo idzie spac???wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo????
??? Marne. Tej od "rzeber" lepiej wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez//////////////
a Ty sie kapiesz codziennie??? pewnie że dobrze, szczególnie dzieci co noszą pampersy, taka kap[iel to nie tylko frajda dla dziecka, ale i pupa odpoczywa od pieluch.... ja wiele razy od teściowej słyszałam że po co ja dzieci codziennie kąpie, ale one przynajmniej wiedzą że po kapieli od razu do łóżka, taki rytuał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam
kapie a nie kompie!!!!!!!ja pierdziele jaki tepak z Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,mmmm
udzieliło Ci się od tej co ma ból RZEBER ?? Błąd na błędzie. Weź przeczytaj swoją wypowiedź zanim wciśniesz - wyślij wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Nikoli kompie dziecko
coz sie dziwic? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapanie codzinnie wcale
Nie jest takie dobre,poniewaz kapiac dziecko zmywasz jego naturalna ochronke przeciwbakteryjna i to nie ja wymyslilam tylko polozne tak mi mowily.U nas nawet gdy dziecko sie urodzi nie ejst kapane tylko wycierane recznikami wlasnie po to by nie zniszczyc naturalnej ochrony.Nie mowie zeby dziecka w gole nie myc oczywiscie ze tzreba przemywac wacikami miejsca ktore sa narazone najbardziej na odparzenia ja malucha kapie co trzeci dzien a codziennie przemywam.Jest zdrowy nie ma zadnej alergii skornej ani nic z tych rzeczy.Ale kazdy robi jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjbfbnj
Ja kąpie moje dzieci co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze jak sprobowalam nie wykapac mojej corci to spac nie chciala za nic . Juz chyba sie tak przyzwyczila nawet jak spimi poza domem np u mamy to tez musi sie wykapac przed snem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
kąpanie zmywa otoczkę owszem ale u noworodka ale nie u dziecka starszego jeszcze napiszcie że brud to zdrowie a kąpiel zabija :O a dziwia się potem ze smród w autobusie jak za młodu ucza braku higieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treeekla lala
NIE WOLNO DZIECKA KAPAC CODZIENNIE!!!!! na zachodzie pediatrzy i polozne wyraznie zabraniaja codziennych kapieli.Co 2-3 dni jest optymalnie kapac dziecko,ale nie czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musiałabym na głowę upaść zeby dziecko kąpac co 2 czy jeszcze lepiej 3 dni :( siebie też kąpiesz co 3 dni???????? moje dziecko ma prawie 4 lata i w zyciu na nic nie chorował, jedynie przeziębienie mial kilka razy, zero leków, zero alergii,nigdy zadnych problemów zdrowotnych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyolaaa
kąpałam dzieci codziennie,nie przyszło mi do głowy zeby sie nad tym zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie dlatego
ja też kąpię dziecko codziennie, uwielbia to,a poza tym wydaje mi się,że lepiej dzięki temu śpi :) współczuję tym co to się myją co 3 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje dziecko od urodzenia kąpałam codziennie. Od skończenia 5 miesięcy do dziś kąpię co dwa dni ;) Poza tym co ma kąpanie do przeziębień i chorób:o Jakaś paranoja. Każdy robi jak chce, ale moim zdaniem na przykład 8 miesięcznego dziecka nie ma potrzeby kąpać dzień w dzień, bo wkońcu gdzie się ma ubrudzić. Buźkę i rączki myję codziennie, ale nie widzę potrzeby kąpać codziennie. Jak będzie starsze i będzie już chodzić i biegać to napewno bardziej się pobrudzi albo spoci. Wtedy kąpiel będzie codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją małą też kąpie codziennie ... ona sama się domaga kąpieli ;)) A co do tych wyżej : kompie czy kąpie ... wy jesteście dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki dziewczyny czyli zle nie robie ze kapie codziennie a jesli mala czuje sie bezpiecznie i bez tego nie zasnie to w sumie dobrze przyzwyczajam ja do tego ze jak bedzie wieksza trzeba sie myc codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZoruje go codziennie, jak raz nie umyłam to obudził sie w nocy i spać nie chciał. Nawet jak chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez////////////
no ja też współczuje tym dzieciom co matkom sie nie chce ich kapać codziennie:Dbo moim zdnaiem to lenistwo:P ciekawe czy one tez tak się myją co 2 dzień, nawet jak nigdzie nie wychodzą z domu??:P a jak by nosiły pampersy to może by zmieniły zdanie:P:P to tak jak by miały okres i myły sie co 2 dzień:P:p a fuj:O ja kapie codziennie a moje dzieci uwielbiają sie kąpać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma prawie 3 lata i od urodzenia jest kąpana o 19:00- CODZIENNIE, później mleko i spanie. Teraz jeszcze ogląda bajki:) Jeszcze nigdy nie poszła spać bez kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensy8
bez sensu tam ktoras napisala ze siebie kapie codziennie to co dziecka ma nie myc codziennie, zeby smierdzace chodzilo? a to twoja córka tak sie juz poci śmierdzacao jak TY? bez przesady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś lekarka mi powiedziała że dziecko musi mieć stałe pory czyli o tej samej porze spacer, obiadek, kąpiel bo wtedy czuje się bezpieczne. Moja jak siedzi w wannie i się bawi sama pyta już czy zrobiłam mleczko, wie że jeszcze baja i jak skończy się baja sama wyłącza TV i mówi do mnie idę spać:) a moczyć w wannie mogłaby się godzinami:) Znam taką dziewczynę która przez 2 tyg nie kąpała dziecka, tragedia leń i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×