Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polllina

allegro komentarze

Polecane posty

Gość polllina

czy mozna jakos uniewaznic swoje komentarze (i tym samym przyznane punkty sprzedawcy), poniewaz nie odwzajemnil sie tym samym, co nie jest w porzadku, skoro przelew zrobuilam natychmiast po zakupie, paczke odebralam, sama komentarz wystawilam, a ta osoba ma w nosie i sama nie wysrawi nic za udanma transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmiszek
nie mozna. Ale może ta osoba wystawi komentarz tylko później:) a można też życzliwie n apisać do tej osoby z prośbą o komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllina
pisalam, ale maile byly olewane. dodam, ze teraz zaluje, ze wystawialm pozytywa, bo jak napisalam wyzej - ja sie wywiazalam idealnie, przelew zrobilam natychmiast, a na paczke czekalam 3 tygodnie! glupia wystawilam poytywa, a tu zero w zamian :O nie wierze, ze wystawi pozniej, bo juz wystawioala innym osobom, a kilka pominela, a to wszystko to juz 2 miesiace temu, czyli marna szansa. a na grzeczne przypomnienia ignorancja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmiszek
trudno... zapomnij i tyle. to tylko jeden komentarz... a tak już jest że kupujący wystawia pierwszy... co się zawsze wiąże z takim ryzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmiszek
kup coś ode mnie :D dostaniesz pozytywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmiszek
najważniejsze że nie zostalas oszukana. bo najgorzej jak ktoś Cię oszuka, Ty stracisz kase, wystawisz negatywa i jeszcze w zamian negatywa otrzymasz. Masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmiszek
a i wiesz co? oby Cię nie poniosło bo jeszcze ze złośliwości wystawi neutrala... odpuść ją sobie, ja mam dużo komentarzy i niektórzy też nie wystawili mimo że sprzedałam im dobry towar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllina
a wlasnie, ze czasem pierwszy sprzedajacy wystawia, bardzo podoba mi sie takie podejscie, wystawiaja kupujacemu, bo ten wywiazal sie i wykonal przelew. szkoda, ze niektorzy sami sie kiepsko wywiazuja zarowno z transakcji, jak i pozniej nawet nie podziekuja ani ze sie u nich kupilo (i tyle czekalo!) ani za komentarz. dwa maile wystarcza, nie nagabuje tej osoby, ale jest mi przykro, ze wytawialam sama pozytywa za niezbyt udana realizacje, ale wlasnie znajac zycie za negatywa lub neutrala odpowiedz by byla :O a co sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmiszek
a co mam to sprzedaję :) czasem markowe ubrania jak coś dostanę i nie chcę czasem perfumy nowe lub używane kiedy indziej używane ubrania. ale głównie takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego nie lubię allegro... większość sprzedających ma przekonanie, że to nie oni jako pierwsi powinni pisać komentarze - bzdura! zresztą, już kilka razy się nacięłam, więcej nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllina
tylko ze jednak na Allegro mozna znalezc po pierwsze - taniej, a po drugie - to czego w sklepach juz mie ma. ale tez coraz bardziej tacy sprzedawcy mnie wkurzaja, nie sa fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tezzzz
Mi juz sie dwa razy zdarzyło ze nie wystawili mi komentarza pomimo ze ja to zrobilam (pozytyw oczywiscie). Upomnialam sie nawet i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często kupuje na allegro i jakoś nie zależy mi na komentarzach (byle nie były negatywne!) i czasem po kilku miesiącach dostaje pozytywa za coś co kupiłam pół roku temu :) Niektótzy sprzedawcy mają tyle klientów, że raz na jakiś czas biorą się za wystawianie hurtowo komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllina
raz na pol roku to chyba niemozliwe, by tak ogarnac i nagle dac rade. a polak glupi i po szkodzie, wlasnie widze, ze az 2 osoby, u ktorych robilam zakupy w tamtym tygodniu nie wystawiaja komentarzy. jedna tylko odpowiada na negatywy negatywami, a druga od pol roku nikomu nie wystawila, choc sama wpisow ma mnostwo. wystawilybyscie takim osobom komentarz, czy spodziewajac soie, ze nie bedzie w zamian, to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem swiezym sprzedawca
i zawsze informuje o wyslaniu paczki oraz o podaje numer wysylki a jesli dostane komentarz wiem ze towar doszedl i sie podoba Jesli dlugo nie mam komentarza pisze do kupujacego. Denerwuje mnie to ze w ciagu 2 miesiecy sprzedalam prawie 30 przedmiotow, ostatnie powinny dotrzec do adresata ok. 6 dni temu, a mam 3 komentarze i ludzie nie odpowiadaja na maile nawet czy towar doszedl a loguja sie na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajmiszek
moim zdaniem brak komentarza to nie katastrofa... to coś co może wkurzać, ale to wszystko. Mi 3/4 osób wystawiają jako kupujące pierwsze komentarz, jak ja coś kupię też wystawiam pierwsza i prawie zawsze mam odpowiedź. Sprzedałam ok 400, mam za to 300 komentarzy. I jest ok. Sama nie wystawiam jak nie mam nic dobrego do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllina
z tego co widze niektorzy sprzedajacy w ogole nie wystawiaja komentarzy, tylko negatywy! to juz w ogole podejscie. a osoba, o ktorej pisalam wyzej, jak widze wystawia, ale tylko tym, co nie napsiali prawdy, ze czeka sie kilka tygodni po przelewie na paczke. mimo ze jednak pozytywy, ale jesli ktokolwiek napisal, ze dlugo, juz odpowiedzi na pozytyw nie dostanie. wiem, ze koemtarze nie sa najwazniejsze, ale przykro i zaluje sie, ze sie samemu wystawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze czasem komentarze sa wystawiane hurtowo, a o informacjach o dacie nnadania paczki zapomnij, przy duzej spredzay nie maja kiedy tego zrobic, moja kumpela sprzedaje czesci samochodowe razem z mezem i ma 150 wysylek dziennie, trudno zeby na czas wystawiala, ja kupilam maseczki u użytkownika ogrody24 i choc napisalam super pozytywa, (bo jestem bardzo zadowolona z jakosci) to komentarz dostalam po 2 tygodniach, ale czy to jest jakis problem? dla mnie nie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam was słonka
czasem obserwuję taką jedną allegrowiczkę na P ;) co nawet w zamian za pozytywy wystawia negatywy , mi też kupujący nie piszą mimo tego ,że zaraz po wpłacie paczkę wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja dostala po 2 tyg.
jakie ty bzdury piszesz, przeciez to normalne, a na co sie oburzasz, przeczytaj dokladnie co pisza inni. niektorzy nie wystawiaja w ogole albo tylko wybranym. rok czasu, a ty piszesz jakies superele, jakby ludzie burzyli sie o 2 tygodnie. nawet miesiac to normalne czekac. nienormalni sa sprzedawcy, co tylko negatywy wystawiaja, a dobrych uzytkowmikow ignoruja i sie nie odwdziecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to bywa z tym allegro
niektórzy nie wystawiają wcale :( nawet po 2 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×