Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaszalotjfhgg

Jak oszczędzać na jedzeniu i chemii? zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość Maria348
Szukam tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jedzeniu sie nie oszczedza trzeba wybierac te najzdrowsze bez chemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana1666
Poszukiwałam wielu form oszczedzania, czytalam fora i komentarze pod artykułem gazety wyborczej.. Totalna frustracja, porady jak oszczedzic 1000 zł na jedzeniu (kto to pisal), ktorego sie nie ma?!!?! Proponuje zajrzec: http://wieczniemloda.com/oszczedzanie-jedzeniu-sposoby-7659 chociaz jedna pisze z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu jeszcze oszczedna z koniecznosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najdroższe są rachunki. Najwięcej pieniędzy wydajemy na wodę, światło, gaz. To mnie strasznie denerwowało. Mój mąż postanowił, że wykopiemy studnię http://www.hydroel.com.pl/ wodę bierzemy do mycia samochodu, do podlewania ogródka i tak jest nieco taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto na pewno robić własnie zakupy w takich miejscach http://www.polomarket.pl/ Tutaj zdecydowanie uda się Wam jednak troszkę wiecej oszczedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wszelkich zakupów w PoloMarkecie, to na pewno teraz też warto jest miec na uwadze coś jeszcze http://www.polomarket.pl/pl/rubik.html Polecam, bo mozna sprawić swojemu dziecku wielką radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, czy w Biedronce rzeczywiście wszystko jest takie tanie. To nieprawda, tylko wszyscy tak się przyzwyczaili i tak już zostało. Owszem, często Biedronka ma promocje, ale raczej na artykuły chemiczne, czasem na jakieś owoce, ale np. porcjowaną włoszczyznę, czy cebulę, czy choćby ziemniaki, mają masakrycznie drogie ! W Biedronce paczka włoszczyzny kosztuje prawie 4 zł., na ryneczku kupuję za 2,5, "pęczek" koperku w którym są 2 -3 gałązki kosztuje prawie 2 zł., na ryneczku porządny pęczek kosztuje 1 - 1,50 zł. Paczka cebuli w Biedronce kosztuje coś koło 3 zł. (kilogramowa) , a mąż kupił u gościa w pobliskiej wsi worek 5- kilogramowy za 4 zł., oprócz tego 15 kilogramowy worek ziemniaków za 10 zł. , podczas gdy w Biedronce za 3 kg. paczkę żądają 7,95...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja8879
ja jedzeniu nie polecam oszczedzac bo to niezdrowe najlepiej oszczedzac na rzeczach ktore nie wymagaja wyrzeczen jesli o mnie chodzi to polecam zaczac od zmiany dostawcy energii elektrycznej ja sama korzystam z firmy axpo i bardzo polecam bo przy takim samym zuzyciu energii rachunki za prad sa nizsze: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dość opłat za prowadzernie konta? Znajdź bank z brakiem opłat! ---> www.sprawdzonebanki.pl ---> www.sprawdzonebanki.pl ---> www.sprawdzonebanki.pl Na stronie są oferty banków w kategorii: karty kredytowe konta osobiste konta oszczędnościowe kredyty gotówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagtke88
a myslales oszczedzac na rachunkach? np za prad? ja polecam zmiane dostawcy pradu jako sposob na obnizenie comiesiecznych racunkow. w moim przypadku duze oszczednosci przynioslo przeniesienie sie do Axpo - sprobuj sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdza się planowanie posiłków, robienie listy zakupów oraz ostatnio robię zakupy w Carrefour ponieważ sklep wprowadził gwarancję niezmiennej ceny na wiele podstawowych produktów jak mąka, masło, makaron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×