Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezduszna nowalijka

Znajomości z sieci

Polecane posty

Gość bezduszna nowalijka

Witam. Mam do Was pytanie. Jeśli poznacie kogoś na portalu randkowym (takim sugerującym znajomość erotyczną) i umówicie się z kimś na seks, to jak się do tego zabieracie? Spotykacie się w motelu, wskakujecie do łóżka i już? Czy może staracie się stworzyć jakąś intymną atmosferę? Bardzo proszę o odpowiedź (zwłaszcza panów), jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj sobie z daleka od ludzi poznanych na portalach erotycznych no chyba ze masz zniżkę na leczenie chorób wenerycznych bo grzyba dostajesz gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław IV Waza
nie można się doczekać kiedy skończy się jeść....dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem expertem w tej dziedzinie zadzwon do mnie to CIE wprowadze w atmosfere znajomosci z sieci. 605 399 185. Czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezduszna nowalijka
:D Na brak chętnych to ja nie narzekam, ale boję się, że taki "ktoś" podejdzie do tego "mechanicznie" i uzna, że jako mistrz minetki - bo za takiego ma się każdy - rozgrzeje mnie włażąc mi między nogi i (brzydko mówiąc) waląc jęzorem jak ślepy kret rozpali mnie do czerwoności. A ja potrzebuję wstępu raczej erotycznego, niż ginekologicznego. Jakaś rozmowa, żarty, najpierw dotyk. Stąd moje pytanie. czy jest sens liczyć na coś takiego? BeBols Jestem nieśmiała a na portalach zawsze łatwiej zawiera się znajomości. Przyznaję, że nieco niepokoi mnie jakość tych znajomości, ale staram się radzić sobie w miarę moich skromnych możliwości ;) (no i mam częstochowę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustrzane odbicie
Autorko...Wątpię, żeby faceci na takich erotycznych portalach bawili się w sztukę uwodzenia i stworzenia klimatu. Wg mnie to skrótowcy lub pseudo wyczynowcy łóżkowo-erotyczni. Bajer i fiut to max tego, co mogą prezentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustrzane odbicie
Dodam jeszcze, że facet powinien mieć oprócz tego szacunek do kobiecości i erotyki, żebyś dostała to, czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezduszna nowalijka
To chyba zlikwiduję konto na portalu. Przyznaję że to, co wypisują tam panowie, trochę mnie przeraziło i obudziło właśnie takie obawy. Dziękuję ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrr
bezduszna nowalijka najwazniejsza kwestia: albo bez kasy i stawiamy na rozmowe atmosfere dotyk przyjemnosc kobiety albo za kase i idziemy na latwizne minimum rozmowy atmosfery a maximum przyjemnosci dla faceta wiec tym sie kieruj, kazdy kto idzie na skroty bedzie oferowal pomoc za spotkanie inny bedzie szukal bez kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezduszna nowalijka
Chodzi mi o spotkania niesponsorowane ;) Ni inklinacji, ni predyspozycji nie mam by uprawiać nierząd zwany dziś eufemistycznie sponsoringiem ;) Chodzi mi raczej o spotkania dla przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrhyde
Czy ja wiem czy skrotowcy? Wszystko zalezy od faceta, mi kilkukrotnie zdarzalo sie spotykac z laskami z sieci i dziewczyny zawsze byly meeega zadowolone a czesto nadal pozostajemy w kontakcie mimo ze widzielismy sie raz w zyciu wieki temu. Po prostu zalezy od faceta, chco hmm moze portale czysto o tematyce "wyrcuhaj mnie dzis" bym odrazdzal. Raczej polecam cos co nie koniecznie odrazu wiaze sie z sexem, np facebook czy czaty ale nie erotyczne.. cos gdzioe kogos poznasz i zaczniesz gadac i niczym,. a pozniej powoli zbuduje sie miedzy wami napiecie erotyczne i ... ja np. ostatnio mailuje z jedna dziewczyna od kilkumiesiecy, jestesmy na siebie mega napaleni, jedyny problem to odleglosc i to ze ona jest dosc mloda (szkola rodzice itd) co utrudnia spotkanie. Ale co sie odwlecze to nie uciecze, i ja i ona wiemy ze napewno bedzie to niezpomniane spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezduszna nowalijka
Haaa... i to brzmi całkiem niegłupio ;) Bardzo dziękuję za pomysł. Genialny w swej prostocie a mi do łba wpaść - nie wpadł :D Dzięki serdeczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczysz, ze koles ktory w
zdjeciu profilu ma fiuta bedzie ciebie uwodzil? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezduszna nowalijka
:D Takich eliminowałam od razu, ale myślałam, że są tam też tzw "normalni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczysz, ze koles ktory w
i szczerze to nei rozumiem skad taki pomysl... przeciez kazdy facet, KAZDY, bedzie uwodzil kobiete jesli wpadna sobie w oko... a ty do burdelu idziesz milosci szukac... :D zakrec sie lepiej w miejscu ktore nie traci tak oczywistym przeslaniem, to predzej dostaniesz to czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustrzane odbicie
No ja na facebooku jestem, ale jreszcze nie próbowałem żadnej nowalijki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze napisal
to co mrhyde napisal, tez sie podpisze pod tym zbudowanie tego prawdziwego napiecia wymaga czasu, jesli tego oczekujesz to na pewno nie znajdziez w miejscu, gdzie od razu przechodzi sie do rzeczy niestety, dla takich ktorzy chca czegos wiecej niz wlozenia nie ma drogi na skroty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne saa
wlasnie teraz flirtuje z jedna studentka poznana na czacie. narazie tylko cyber ale moze sie przeniesiemy na real niedlugo kto wie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezduszna nowalijka
:D No i wyszłam na głuptaka ;) Przybijam skruchę i wstydzę się okrutnie. Konto zlikwidowałam. Idę szukać na innych terenach :D Dziękuję Wam bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustrzane odbicie
Szkoda, że tu też nie będziesz:( Podoba mi się Twoje podejście. Ciekawe skąd piszesz. Zyczę fascynujących wrażeń Nowalijko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezduszna nowalijka
Ależ ja tu bywam regularnie... pod różnymi nickami... na różnych tematach ;) Za życzenia serdecznie dziękuję, za popukanie w czoło również, za natchnięcie nową myślą jestem niezmiernie wdzięczna :D Życzę dobrej zabawy tak Wam, jak i sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od faceta i jego umiejętności zwykle przechodzą do konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
"" Czy ja wiem czy skrotowcy? Wszystko zalezy od faceta, mi kilkukrotnie zdarzalo sie spotykac z laskami z sieci i dziewczyny zawsze byly meeega zadowolone a czesto nadal pozostajemy w kontakcie mimo ze widzielismy sie raz w zyciu wieki temu. Po prostu zalezy od faceta, chco hmm moze portale czysto o tematyce "wyrcuhaj mnie dzis" bym odrazdzal. Raczej polecam cos co nie koniecznie odrazu wiaze sie z sexem, np facebook czy czaty ale nie erotyczne.. cos gdzioe kogos poznasz i zaczniesz gadac i niczym,. a pozniej powoli zbuduje sie miedzy wami napiecie erotyczne i ... ja np. ostatnio mailuje z jedna dziewczyna od kilkumiesiecy, jestesmy na siebie mega napaleni, jedyny problem to odleglosc i to ze ona jest dosc mloda (szkola rodzice itd) co utrudnia spotkanie. Ale co sie odwlecze to nie uciecze, i ja i ona wiemy ze napewno bedzie to niezpomniane spotkanie "" alez chlopie sie usmialem po huj promujesz jakies bezsensowne polrocfzne pisanie meilowanie i smieszne zachowania, chlopie przeciez wszystko zalezy od spotkania wiec cel jest jeden jak najszybciej sie umowic co ci da pisanie jesli napiecie sexualne to zestaw czynnikow twoich i jej ktore tylko na spotkaniu mozesz poznac a nie czasu klikania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustrzane odbicie
No cóż...Wracając do tematu: dla mnie atmosfera to podstawa, nawet jeśli byłem konkretny wiem, że kobieta może się rozmyślić z różnych powodów, więc trzymałem poziom i nie było się czego czepiać:) Generalnie z tym bywa różnie. Kobiety za dużo grają i nie przyznają się o co im tak naprawdę chodzi. Bezpośredniość sobie cenię, ale nigdy chamską nachalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz usmiany chlopie
bo dla niektorych napiecie seksualne to cos wiecej niz ocenienie, ze ma fajny tylek i cycki, a on niezly biceps, ale niektorym wiem, ze trudno to zrozumiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze znajomymi z portali jest tak samo jak z poznanymi na zywo nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi - mi dwa razy zdarzyło sie spotkać z kobietami z netu - raz było super tak jak lubie najpierw kolacja , wzajemne poznawanie i stopniowanie erotycznej atmosfery a drugi raz kobieta poporstu potrzebowała szybkiego sexu i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×