Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotka 432

zapłacic adokatowi?

Polecane posty

Gość kotka 432

mialam sprawe o rozwod.Wszytsko ukladlo sie dobrze w sadzie, na moja korzysc..ale na ostatnia rozprawe moj adwokat nie przyjechal.Poinformowal mnie dzien wczesniej ze go nie bedzie bo wyjezdza na urlop w gory i bedzie jego zastepca. Jego zastepca przyjechal ale byl zupelnie nieprzygotowany do rozprawy, czym wkurzyl sedzine.Nic mnie nie bronil, natomiast adwokatka meza bardzo bronila-mimo ze milalam mnostwo dowodow na niego, ze mnie zdradzal.Na koniec zastepca mojego adwokata powiedzial, ze chce sie sama ustosunkowac do zeznan meza.W efekcie sprawe przegralam.Zastepca adwokata w sumie nic na rozprawie mowil, czy powinnam za to zaplacic 250 zl -tak zadal adwokat.Uwazam, ze za milczenie nie powinnam mu placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 432
dodam, ze za sprawe zaplacilam mu przelewel 2500 , pozniej tylko mialalm placic do reki po 250 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat mial prawo
sie tak zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 432
mial prawo milczec na rozprawie, skoro ta rozprawa byla po to aby zadawac pytania??? to wlaSNIE WKURZYLO SEDZINE, ZE NIE ZADAWAL PYTAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 432
i dowiedziałam sie własnie że ten zastepca jest po zawodówce gastronomicznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakataka0
kotka, jak to się stało że przegralaś sprawę? pytam o uzasadnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakataka0
kto wycenił sprawę na 2500? adwokat? jestem zainteresowana, czeka mnie to wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×