Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
yellow1111

BLAGAM LUDZIE POMZOCIE CZY TO NORMALNEe??????????????????

Polecane posty

mam pytanie na pewien temat, otoz chodzi o mojego chlopaka. moj partner jest rozwiedziony i ma 3,5 letnia coreczke, slodka dziewczynka bardzo ja lubie planujemy zamieszkac razem niedlugo, wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie czegos na temat mojego partnera i jego corki, rano jak zwykle smsowalismy jak bylam w pracy i on napisal ze wlasnie z natalia sie wykapali i ida cos zjesc, zartem zapytalam czy kąpali sie razme bo ziwnie mi to zdanie zabrzmialo, a on na to ze tak ze to dla niego normalne, jest jej ojcem i to naturalne ze widzi go czasami nago!! rozumiem ze rodzic i dziecko maja ze soba jakas wiez i nie powinni czuc wstydu ale wydalo mi sie to bardzo niesmaczne zwaracajac uwage na to ze 3,5 roczku to juz duza dziewczynka ktora rozumie duzo i jest to dziwne moze ze widzi ojca z ch*jem na wieszchu. Znam mojego partnera i wykluczam kompletnie opcje pedofil itd wiem ze dla niego to normalne , rozmawialam z nim i on uwarza ze ona jest za mala zeby cokolwiek rouzumiec i ze nie ma nic dziwnego w tym ze widzi go nago. ja jestem conajmniej orzerazona bo nie pamietam zeby moj ojciec kapal sie ze mna nago jak bylam mala dziewczynka. niewiem czy ja mam dziwne podejscie do sprawy, sama dzieci nie mam, wiec potrezbuje waszej opini, blagam pomozcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×