Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość rottana
hej kobietki, jak ja to mówiłam nie ważne co będzie ważne żeby maleństwo było zdrowe:) ja dalej mam skróconą szyjke ale się zatrzymała i dalej sie nie skraca. wg usg mała waży 1200. ale wiadomo że to są że tak rzeknę sfałszowane dane:D nie raz sie o tym przekonałam:P mój siostrzeniec miał sie urodzić ponad 3kg a miał 2500 zaledwie, z innymi moimi znajomymi było podobnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana z tym wyliczaniem wagi przez lekarzy to według mnie tez taki trochę pic na wodę. Mojej siostrze lekarze mówili, ze dziecko takie duże będzie 4 kg na pewno, a Kubulek urodził się 2800 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dokładnie, też tak myśle:) dla tego w to nie wierze:) dzisiaj minął mi 30 tc:P o masakra jeszcze 10tygodni w przybliżeniu i mała będzie już ze mną:D z tygodnia na tydzień co raz większa radość i co raz większy strach...:P:P ciekawe jak tam u kiderki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dla wszystkich dziewczyn jak lubicie czytać co i jak się dzieje z waszymi maluszkami w poszczególnych tygodniach to jest bardzo fajna stronka:) http://www.pampers.pl/pl_PL/Pregnancy siedze na niej od kont zaszłam w ciąże;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana fajna ta strona z opisem ciąży :) Nie sadziłam , ze mój ludzik jest już taki duży :) a ciekawe co u kiderki, może już na porodówce .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kiderka się nie odzywa co oznacza tylko jedno!!!! pewnie cieszy się już w szpitalu ze swojego bobaska!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może już jesteśmy internetowymi ciociami!!! :D Dzastolina - mam pytanko branżowe ;) - znasz może w Warszawie lub okolicy fryzjerkę, która robi warkoczyki takie na kilkanaście tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Kiderka na pewno w szpitalu:))) hurra bedziermy forumowymi ciociami!!!! a co to ja mialam pisac..... a snił mi sie dzis moj porod....cc.....urodzilam synka 13 wrzesna 2011 o 8.25!!:) termin z OM mam na 12 wrzesnia a USG na 19 wrzesnia, wiec moze cos w tym jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio jutro dam Ci znać odnosnie warkoczyków. Zadzwonię do koleżanki fryzjerki, która się tym na pewno zajmowała . Kiderka jak byk na porodówce :) Trzymajmy kciukasy :) Choć możliwe , ze już po wszystkim :) Teraz czekać tylko na dobrą nowinę :) Monia niezły sen :D Może proroczy ?? :)Mi się niedawno śniło, ze mój synek (w każdym śnie synek ) po narodzinach od razu umiał mówić :) Biorąc pod uwagę jego mamę , której dziób się nie zamyka tak może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mamy pierwszego forumowego dzidziusia ;) ja czuje sie dobrze, jutro zaczynam 23 tydzień..ale szybko..na razie kupilam dwa bodziaki..mam dużo rzeczy po pierwszym synku..i troszkę się też bałam..ale powiedzialam sobie ze po połowkowym usg cos kupię stąd te dwa bodziaki ;) z tym kellem to troszkę dziwne bo latalam po ginekologach i wielu nic nie umialo powiedziec poza tym ze jest to rzadki konflikt...ale trafilam na profesora i powiedzial na co mam byc uczulona i jakby co położą mnie na patologię i przebadają maleństwo.w czrnym scenariuszu zrobią przetoczenie krwi do wnętrza macicy a po 34 tygodniu wywołają poród... ale lice na to ze nie bedzie takiej koniecznosci... Ania Myszula- my robilismy podobnie jak pisze Satelite z mierzeniem temperatury... rottana- teraz to juz pojdzie mega szybko ;) MoniaG- kto wie moze to byl proroczy sen? a masz jakies wskazania do cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula u mnie ok,dzidzia daję znać o sobie coraz wyrażniej i mniej więcej o tych samych godzinach więc codziennie czekam aż się będzie ruszać od 10:00 :)To jego pora budzenia hi hi Będę mieć synka i ostatnio nawet przyśniło mi się imię jakie mam mu nadać ale jest ono bardzo niespotykane i musimy z mężem obgadać czy nie zrobimy mu krzywdy dając mu tak nietypowe imię :(Ale co dziwne obojgu nam się ono podoba co nie było możliwe przy innych mionach bo mieliśmy problem więc to może znak że tak ma być...Jak ustalimy co i jak to wam napisze ..... Monia coś z tymy snami może być ale mam nadzieje że u ciebie nie będzie proroczy i nie będzie tej cc tylko się termin zgodzi:) Kiderka pewnie w szpitalu faktycznie pierwsza dzidzia z forum może już byc na świecie:) Kasia444 trzeba myśleć pozytywnie a z 1 synkiem były jakieś problemy znaczy czy był ten konflikt ? dziewczyny ja jeszcze napisze że,czytałam że nasze emocje mają wpływ na dziecko i ono je odczuwa ale pierwszy raz to zrozumiałam tak na żywo wczoraj:W nocy zadzwonił telefon ok 3:30 koleżanka zaczeeła mięć skurcze i my się mamy zając ich pierwszym 4 letnim synkiem,jak telefon zadzwonił strasznie się wystraszyłam (głośny dzwonek)mały w brzuszku zaczął sie tak wiercić że myślałam że chce wyskoczyć,napiął mi się cały brzuch i stwardniał,synek ruszał się chyba 30 min zanim się uspokoił.Dziewczyny więc spokój,unikać stresów bo to faktycznie wszystko trafia to biednych dzieciaczków:( Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kasia444----> właśnie szybko zleci a strasznie się boje tak szczerze mówiąc:P:P:P satelite----> to pochwal się nam tak czy siak jakie to imię;] bardzo lubie nietypowe imiona, wręcz zagraniczne. ale niestety mój M nie popiera mojego zdania dla tego zatrzymaliśmy się na Wiktorii. wczoraj skąpletowałam wyprawkę dla mojego maluszka;] nawet proszek kupiłam:D:D jeszcze tylko dla siebie muszę kupić koszule nocne i podpaski o rozmiarze xxxl:D:D:D:D monika----> kiedy zaczniesz pakować sie do szpitala? w sensie kiedy torbę przygotujesz? bo ja myślę że już w przyszłym tygodniu za to się wezmę. Lepiej spakować się na spokojnie i o niczym nie zapomnieć... po za tym przy mojej skróconej szyjce nigdy nic nie wiadomo:) zawsze powtarzałam że od 30tc wszystko może się zdarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana to było tak pierwszego dnia (niewiem czy mi się sniło czy jakos inaczej mi to wpadło do głowy ) imie dla dziecka musiało być z bibli czyli imię hebrajskie a pózniej mi się sniło że syn ma być Nataniel lub Natan to jest to samo ale w Polsce bardziej używane jest Nataniel nie znałam nawet takiego imienia wcześniej więc ciężko mi wytłumaczyc skąd ono do mnie przyszło w śnie:)Oczywiście sprawdziłam to imię jest hebrajskie i to nawet 1 z apostołów miał tak na imię (pierwsze imię Bartłowmieja)wiec sie zgadza:)Strasznie się mężowi podoba ale ono jest właśnie takie"zagraniczne "fakt że mieszkamy teraz w IE ale do Polski wracamy i nie chciałabym żeby synek miał problemy przez takie imię.Musimy to omowic poważnie z mężem.....Ale najgorsze jest to że żadne takie imie jak Kubusie,Tomki itp nie podobaja mi się a nawet juz zdarza mi się mówic do brzuszka Natek... hi hi A Wiktoria bardzo ładne imię a reszta dziewczyn juz macie imiona dla dzidziów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
satelite----> jest to bardzo ładnie imie dla chłopczyka, wręcz bym powiedziała że co raz częściej spotykane, więc na pewno synka nie skrzywdzicie:) sama osobiście znam jednego i nikt nie uważa że jest to "dziwne" imię:) ale skoro macie obawy to warto to przegadać. Ja jako internetowa ciotka jestem za:D:D:D właśnie dziewczyny macie już jakieś pomysły na imiona swoich pociech?? :) szybko zdradzać nam tu swoje tajemnice:D hihi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zadnych wskazan do cc..... chce SN i koniec kropka..:)))) cały czas zbieram sie aby kupic koszule i reszte do szpitala....ale cos mi nie wychodzi:)) ostatecznie w poniedzialek jade wszystko dla siebie kupic:) i pakuje sie na poczatku sierpnia,tym bardziej ze ja byłam wczesniakiem, ginka stwierdzila ze musze byc na wszystko gotowa:)) a maluszek ma juz wszystko:) łącznie z proszkiem:)) a imiona? Na poczatku miał byc Patryk,potem Jakub,potem Daniel a na ten czas mąz uparł sie na Wojtusia i koniec:) do mnie na 100% to imie nie przemawia,ale moze jeszcze jakies wymysle:))) Kiderka odezwij sie z maluchem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam ja po 1 wizycie u gin. Maluszek ma 3 mm serduszko bije i wszystko jest ok. kolejna wizyta 4 sierpnia. Mdłości mineły, za to pojawił się wieczorny bół ( kłucie) zołądka, ake gin mowiła że jest to czesta przypadłość. Mam jesć dużo jogurtów, płtakótw sniadaniowych. A no i zaparcia. Termin 9 marca Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) celinka88 (1.12) kiki007 (09.06) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) AniaMyszula ( 28.02) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... G.......................3......................18 wrzesień ............. MOnikaG..............3......................26 wrzesień..........SYNEK!!! zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... kasia444.............6..........................18 listopada.......synek Skrzatunio............2.......................22 listopada....... córka Satelite...............3........................04 Grudnia .........Synek dzastolinatoja.......1,5 roku...............4 stycznia.......... ?? scooby84............2 lata...................9 marca 2012.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
scooby84----> gratuluje:) miło widzieć że jest coraz więcej dziewczyn zafasolkowanych:) oby tak dalej to nie będzie żadnego nicka w starających się:) razem przejdziemy przez wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby super!!!!! no i wlasnie tabelka starających sie robi sie mniejsza..:))))) aktualizuje:) Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) celinka88 (1.12) kiki007 (09.06) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) AniaMyszula ( 28.02) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... MOnikaG..............3......................12 wrzesień..........SYNEK!!! G.......................3......................18 wrzesień ............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... kasia444.............6..........................18 listopada.......synek Skrzatunio............2.......................22 listopada....... córka Satelite...............3........................04 Grudnia .........Synek dzastolinatoja.......1,5 roku...............4 stycznia.......... ?? scooby84............2 lata...................9 marca 2012.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Tez mysle, ze mamy juz pierwsze forumowe malenstwo na swiecie :) czekam z niecierpliwoscia na newsy :) Fajnie sie czyta o tych waszych przezyciach ciazowych :D zakupach itd :D tez juz bardzo bym chciala moc tak pisac ... Nie bede sie rozpisywac bo dzis dolek mam :( pierwszy dzien @, a ostatni miesiac wyzulowalismy na maksa, zero testow owu i ciazowych. Zero myslenia o zajsciu i kombinowania kiedy sie kochac itd. Biore bromka juz 3 ci tydzien, od zeszlego tyg po 1 tabletce wieczorem. Mam troche mdlosci i bole glowy, ale da sie przezyc. Poza tym Maz mi kupil taki elektroniczny monitor to testow owulacyjnych Clearblue, to sie ponoc od 1 dni cyklu stosuje i monitor mowi kiedy robic badania itd. Tylko, ze my kupowalismy na amazonie i nie mam testow do tego - bo osobno kupilismy od innego sprzedawcy :( wiec czekam i nie wiem co teraz zrobic..moze ktorac slyszala o tym monitorze ? Poza tym kupilismy pierwszy organiczny lubrykant Yes Baby - moja kolezanka starala sie ponad rok i wlasnie z tym lubrykantem im sie udalo. Wiec moze i nam sie uda.. :( Zastanawialam sie tez czy nie zaczac mierzyc temperatury.. dziewczyny, mozna od 2 dnia cyklu? bo dzis rano mialam przeboje w lazience (wymioty, bole brzucha takie, ze myslalam, ze umre i ogolnie 2 godziny przytulania z ubikacja :() - mam bolesne miesiaczki, ale takiej to nie mialam chyba od 4 lat.. (moze ten Bromek tak na to wplynal).. Myslicie, ze mierzenie tempki pomoze mi? Przy owulce jest zmiana o 0.2 stopnia , tak? Ja ostanio przez kilka dni zle sie czulam, mierzylam 2 razy dziennie tempke normalnie i mialam skoki z rana 36.5 a wieczorem 35.4 .. po godzinie wieczorem np. 36.1 - mam termometr elektoniczny, zastanawiam sie czy nie jest zepsuty.. jak myslicie? No i mialam sie nie rozpisywac i znowu jakies wydowy wyszly.. mam nadzieje, ze sie nie obrazicie Kochane, ze tak tylko o sobie pisze.. ale naprawde bym chciala zajsc przed tym wrzesniem i laparo, a przy moich dlugich cyklach, ten bedzie ostatni przed.. bo pozniej mam siostre w PL wyslac do gina po jakies leki na wywolanie okresu przed laparo i jakies globulki dopochwowe, zeby nie bylo zadnych infeksji przed i mozna bylo zrobic laparo.. ale sie boje :( tej narkozy i wszystkiego.. buziaki :* i pozdrowionka + milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze aktualizacja tabelki : Scarlet0983 (18.01) Ignacja(06.02) aja_wolę ( 30.10) szczęśliwa ( 6.11) róż-owa ( 8.10) gragragraaaa (10.11) Sylwanka89 ( 27.10) kasiula201 (26.11) Felicja^ ( 13.12) celinka88 (1.12) kiki007 (16.07) tatonka81 ( 8.12 ) Bettina81 ( 09.03) klara1984 (14.01) AniaMyszula ( 28.02) Ania P ( 22,04) ' co ma być to będzie...' Podczytujaca2 (22,03) " nie licze godzin i lat...." Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... MOnikaG..............3......................12 wrzesień..........SYNEK!!! G.......................3......................18 wrzesień ............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... kasia444.............6..........................18 listopada.......synek Skrzatunio............2.......................22 listopada....... córka Satelite...............3........................04 Grudnia .........Synek dzastolinatoja.......1,5 roku...............4 stycznia.......... ?? scooby84............2 lata...................9 marca 2012.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84 - gratuluje :) super, masz termin w urodzinki mojego Meza :) dzieciatko bedzie rybka - rybki sa cudowne :) bardzo lubie ten znak zodiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki07 pisz o sobie jak najwięcej i oby się Wam udało wreszcie. A więc dziewczęta moja córcia Agatka jest na świecie!! Urodziła się 13.07.2011 o godzinie 11:40 przez CC, długość 50 cm, waga 3150. Miałam wywoływany poród (cały czas zbyt wąski opis KTG) i jednak lekarze doszli do wniosku, że zrobią mi cesarke ponieważ mała jest za duża w porównaniu z moim kanałem rodnym. Mała jest grzeczniutka, ładnie przybiera na wadze no i po 3 dobach od cesarskiego cięcia mogłyśmy wrócić do domu. Czy można na kafeterii dodawać zdjęcia?? Jeśli tak to wyjaśnijcie mi jak to bym Wam pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka - super!!! gratuluje !!! niestety nie widze, zdjecia wklejajac link z nk, moze na fotosiku Ci sie uda? A Ty jak sie czujesz po cesarce? Mam nadzieje, ze dobrze :) w ogole super wiesci !!! pierwsza dzidzia w watku juz jest na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka wielkie gratulacje :D super ze masz juz maluszka przy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kiki nie wiem jak na fotosik się dodaje (prosze o jakieś wskazówki). Po cesarce pomimo wszystko podobno gorzej się dochodzi. Szwy mnie bolą i macica wolniej się kurczy. Ale najważniejsze, że już w domu no i że mała już jest z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka - masz racje :) zycze szybkiego powrotu do zdrowia :) a co do fotosika, to tam trzeba konto zalozyc i pozniej sie dodaje zdjecia - wiem, ostatnio sama tam zakladalam konto ;) pozdrowionka ps.wlasnie szukam jakisch informacji na temat laparo w moim rodzinnym miescie PL, i nic nie moge znalezc.. miasto male, wiec moze dlatego :( lece dalej szukac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka gratulacje!!!!!śliczną masz córeczkę!!!! scooby super wieści!! kiki- myslę że temp. możesz zacząć mierzyć po okresie, a testy clerablue stosowałam ale nie wiem czy te co ty może daj linka? satelite- w pierwzej nie było problemu konfliktu bo nie mialam przeciwcial, w momencie porodu do mojej krwi dostać ię musiała krew synka i moj organizm wytworzył przeciwciała...jeśli maleństwo w brzuszku ma podgrupę K po mężu to mój organizm może zacząć atakować jego czerwone krwinki ...ale liczę że ma krew po mnie ;) my dla chłopczyka mamy Mateusz..ale M się jeszcze waha...Nataniel ładne imię i nie zaliczyłabym go do dziwnych rottana- lęk jest chyba normalny..ja się nawet troszkę boję całej opieki nad maleństwem mimo iż to moje drugie dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444 - ja tez testy clearblue stosowalam digital owulacyjne i ciazowe - te zwykle, pojedyncze. Ale teraz wlasnie Maz mi kupil monitor owulacyjny - ponoc jest lepszy od testow, wyglada tak : http://allegro.pl/clearblue-monitor-plodnosci-komputer-owulacyjny-i1719047196.html Kupil, bo moja znajoma po roku starania sie nabyla taki wlasnie monitor i z tym im sie udalo zajsc (coreczka juz jest na swiecie od stycznia 11), wiec mysle, ze sprobowac warto. Do tego stosowali jeszcze organiczny lubrykant : http://www.yesyesyes.org/yesbaby.htm# i wtedy im sie udalo ;) Lubrykant tez juz mamy w domciu ;) My juz tylu rzeczy probowalismy, ze w sumie co nam szkodzi ;) laparo mam we wrzesniu, ten cykl nam zostaje (bo mam dlugie), pozniej laparo..moze sie jeszcze przyda ten monitor ..kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka gratuluje córeczki :)Dobrze że już po wszystkim i masz mała przy sobie już:) Scooby też świetne wieści oby fasolka rosła zdrowo:)Na zaparcia to polecam śliwki lub sok śliwkowy... kiki kurcze jaki sprzęt nie wiedziałam że istnieje coś takiego....Na jakiej zasadzie to działa? też mierzy temperaturę jakoś?Co do zwyklego mierzenia temp.to możesz zacząć nawet po 6 ,7 dni cyklu nie ma problemu... Co do imienia to chyba jestem jedyna która nie znała go wcześniej ale się cieszę że jest ono używane w Polsce i nie jest takie obce i dziwne :)Dzięki dziewczyny za to,cieszę się bo chyba zostanie już Nataniel:) Ja mam troszke ciężkie dni ostatnio zajmujemy się dzieckiem znajomych bo koleżanka zaczęła rodzić ogólnie pobudki 03:30 bo zaczęły sie skurcze i musieli jechać do szpitala ale był fałszywy alarm i ja do domu wysłalii dopiero wczoraj o 4:30 dzwonili że ma skurcze co 5 min i jada do szpitala wiec caly dzien mały był u nas,troszkę nas wymęczyl ale mamy przedsmak tego jak to jest z dzieckiem... Nie wiem czy wam o tym pisać ale ja wczoraj przeryczałam wieczór, dzidzia urodziła się naturalnie i wszystko było w początku aż wieczorem jak zaczęli go przebierać koleżanka zauważyła że mały ma 4 paluszki u nóg:(Dzis ma byc specjalista i zobczyć czy z nóżką wszystko jest w porządku ,matko dlaczego takie rzeczy się dzieją :(Zaczęłam sie martwić o nasze maleństwo bo ja przyjmuje leki na tarczyce i tez sie boje żeby nie wpłynelo na rozwój a nawet zaczełam mysleć żeby na porób zjechać bo Polski bo dla mnie to jest nie do pomyślenia że w szpitalu nie sprawdzili dziecka po porodzie nic, nie robią nawet chyba tej skali Apdgara,nikt z personeli przez cały dzień nie zauważył wadę stópki...Straszne to jest ...oby z nóżką było wszystko w porządku..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×