Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość rottana
mi na szczęście nikt jeszcze nie narzuca co i jak mam robić, chodź teściowa czasami zwraca mi delikatnie uwagę np "że nie jest pewna ale nie powinnam siedzieć w przeciągu" albo takie tam ale są takie tylko małe sugestie:) mój M bez chwili zawahania odrazu od samego początku mówił że jak będę chciała to będzie ze mną, bo z początku nie chciałam żeby on był ze mną tylko jakaś kobieta bo boje się że może sobie nie poradzić albo spanikować, ze nie będzie wiedział jak mi pomóc itp. MOnikaG---> jak tam na zajęciach?? dalej jest tak ciekawie? wczoraj strasznie twardniał mi brzuch, może to oznaczać tylko 2 rzeczy, że albo znowu szyjka mi sie skraca albo miałam pierwsze mocniej odczuwalne skurcze braxtona-hicksa, czyli ze macica zaczyna ćwiczyć do porodu:D ale to się okaże 1 sierpnia bo ide do gina. Jak szyjka będzie ok (mam nadzieje) tzn że miałam skurcze albo na odwrót:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
kurcze rozpisałam sie i wcieło mój wpis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
jejjjjjjjjjjjjj:D jednak jest::D:D:D hurrra:D:D :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nasza 100tna stronka może bedzie szcześliwa:P Dziewczyny ale ja wogóle nic nie czuje żadnego bólu piersi i w brzuszku czasem prawy jajnik mnie zakuje tak delikatnie już mam 3 dni do terminu @ i zero objawów nie bede sie łudzła chyba znów nic z tego nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana niedługo wlasnie jade na trzecie zajecia do szkoły rodzenia!! jak dotąd rewelacja,w zeszłym tyogdniu na zajeciach trwajacych 2,5 godz. dowiadywalismy sie jak i kiedy jechac do szpitala,pisalismy plan porodu, czyli co chce a czego nie podczas porodu,dzis bedziemy chyba zwiedzac porodowke i ogladac film i nie wiem czy cos jeszcze:) napisze jak przyjade,a za tydzien bedziemy kapac przebierac maluszki itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
MOniaG-----> z tego co mówisz te zajęcia to na prawde fajna sprawa:) szkoda tylko ze nie na każdą kieszeń... takie zajęcia powinny być refundowane... w tym miesiącu krucho u mnie z kasą, sporo wydatków w tym miesiącu miałam. ale za to już mam wyprawke skąpletowaną i nie musze sie martwić że mojej córci czegoś zabraknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dzastolinatoja---> bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no 100 stron:) AniaMyszula zdarzyło ci się kiedyś że miałaś cykl 26 lub 27 dni?masz je regularnie? bo jeśli nic nie pokręciłaś z temperaturami to masz już 16 dzień podwyższonych temperatur:)Zaglądam na twój wykres codziennie i tylko myślę "żeby nie spadku temper.":)i nie ma!!!! Ja na szkole rodzenia tez sie zapisałam na szczęście tu w IE jest darmowa w szpitalu i to jest duży plus, minus to że będzie po angielsku ale mam nadzieje ze sobie poradzimy:) Ja coraz bardziej czuję brzuszek i zaczynam czuć te 20 tygodni:)Dziś zabrakło mi tchu jak szłam i opowiadałam koleżance jakoś historię nie mogłam dokończyć zdania tylko coś tam wysapałam,ogólnie duszno mi i gorąco chociaż temperatura nie przekracza 19 st.(lato ),teraz to chyba będzie coraz gorzej bo rośniemy sobie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już dłużej nie wytrzymam !!!
Od miesiąca zadaje sobie to pytanie ... dlaczego los jest taki niesprawiedliwy... dlaczego kiedy tak bardzo chce mieć dziecko nie mogę zajść w ciąże ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite raz miałam 26 dni chyba 2 miesiace temu jakzaczełam brać luteine myslalam ze to tym spowodowane ale zawsze mam 30 lub 29 ale przeważnie 30 myślisz ze to tak jest że 16 dni muszą być wyższe? jutro też zmierze codziennie o 7 rano mam ndzieje ze nie spadnie !!! Ale nurtuje mnie jedno mam dość twardą szyjkę i nic mnie nie boli ani na @ ani na ciążę czy to normalne z tą szyjką wiesz coś na ten temat? Monia to ze szkołą rodzenia to super sprawa ja na pewno pójdę o ile zajde w ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite i dziekuje że mi pomagasz :):):) zawsze mnie podniesiesz na duchu już w sumie teraz to kwestia 3 dni uffff nie wytrzymam ale testu nie zrobie bo sie boje ale i tak nie mam zresztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające sie:): kiki007 (16.07) AniaMyszula ( 23.07) Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... MOnikaG..............3......................12 wrzesień..........SYNEK!!! G.......................3......................18 wrzesień ............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kiderka...............1.......................17 lipca................... kasia444.............6..........................18 listopada.......synek Skrzatunio............2.......................22 listopada....... córka Satelite...............3........................04 Grudnia .........Synek dzastolinatoja.......1,5 roku...............4 stycznia.......... ?? scooby84............2 lata...................9 marca 2012.........? jesli kogoś usunłam to przepraszam dopiszcie sie bo juz nie wiadomo kto tu naprawde pzostał:) takie tam porządki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula niestety nie wiem nic o szyjce,niby sprawdzałam jak mi si okres spóźniał ale nie wiedziałam czy jest rozpulchniona,miękka czy twarda i olałam to:) AniaMyszula okres mniej więcej pojawia się po 14 dniach po owulacji,18 dni podwyższonych temperatur to 99% ciąża ja robiłam test po 16 dniach podwyższonych temperatur i już byłam pewna że jest ciążą:)Ale byłam pewna mojego wykresu,poczekaj jeszcze 1 lub 2 dni jak nie spadnie temperatura leć po test!!!!! Fajny pomysł z tą tabelką może też trzeba by było odświeżyć Zafasolkowane,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo pseudonim od miesiąca się starasz?za bardzo nie rozumiem?napisz coś jeszcze o sobie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne satelite weż poukładaj tą tabelkę jak ktoś bedzie chciał to sie dopisze tak myślę bedzie lepiej ja tam połowy nie pamietam wogóle jak masz ochote to to zrób :) jej nie wiem co już myśleć tak mi sie buzia cieszy jak piszesz ze ty mialaś pewniaka na 100% mam nadzieje ze bedzoie szczesliwy ten miesiąc :) zobaczymy co jutro bedzie :)\Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja już dłużej nie wytrzymam ... od miesiąca sie starasz??? uważam ze to troszke mało aby tak sie denerwowac! ja uz sie rok staram i nic to moge nie wytrzymac! spokojnie jesli dopiero miesiąc sie starasz to wszystko przed tobą każda kobieta jest inna 1 zajdzie w 1 miesiącu 2 w 5 a trzecia w przeciągu 2 lat nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) 100 stronka :) mam nadzieje, ze sie zalapie na wpis na niej ;) i bedzie dla mnie tez szczesliwa :) AniaMyszula - ja 3mam za Ciebie mocno kciukasy, zagladam codziennie by zobaczyc co i jak :) Dziewczyny - tesciowe niestety takie sa, z reszta niektore mamy tez ;) pamietam, jak moja siostra narzekala i na mame nasza i tesciowa swoja , bo kazda chciala pomoc - i kazda miala swoje zdanie ;) MOniaG - super takie zajecia :) tez kiedys (jak nam sie uda zajsc w ciaze) tez bede mogla z mezem na takie zajecia smigac :) pozniej po takim planie i zapoznaniu sie ze szpitalen , presonelem itd.. na pewno lepiej sie rodzi :) Ja dzis znowu tempke rano mierzylam, nic sie nie zmienila - identyczna jak wczoraj. AniaMyszula - gdzie Ty ten swoj wykres robisz? :) moge zobaczyc ? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starające sie : kiki007 (16.07) AniaMyszula ( 23.07) Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka sara!..................3....................... ........... ............... zapamietam_cie....5.......................5 września.............. Fabiankowa..........3......................9 wrzesień............... MOnikaG..............3......................12 wrzesień..........SYNEK!!! G.......................3......................18 wrzesień ............. zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka Weronika84 .........3 ....... ................. ........................ kasia444.............6..........................18 listopada.......synek Skrzatunio............2.......................22 listopada....... córka Satelite...............3........................04 Grudnia .........Synek dzastolinatoja.......1,5 roku...............4 stycznia.......... ?? scooby84............2 lata...................9 marca 2012.........? Już mamusie :P kiderka..............13 lipiec 2011..........córka 50 cm, 3150 waga też troszkę zmodyfikowałam naszą tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki a robie na 28dni.pl saelite mi poradziła super sprawa:) ale dzisiaj pokrecilam z tą tampką tyle pomiarówrobilam i każdy inny oj chyba bedzie @ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula - tempke mierze 3ci dzien, dzien cyklu 6 :) mialam temp : 36.7 ; 36.7 a dzis mialam 36.6 lece do pracy :) bede wieczorkiem milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się : kiki007 (16.07) AniaMyszula ( 23.07) Zafasolkowane: Nick..............cykl starań...............termin porodu......syn/córka MOnikaG..............3......................12 wrzesień..........SYNEK!!! zacieszka............1....... ...............27 wrzesień............. Lorealka..............4.................... ....................... ...... rottana. .............4...... ................29września..........córka kasia444.............6..........................18 listopada.......synek Skrzatunio............2.......................22 listopada....... córka Satelite...............3........................04 Grudnia .........Synek dzastolinatoja.......1,5 roku...............4 stycznia.......... ?? scooby84............2 lata...................9 marca 2012.........? Już mamusie : kiderka..............13 lipiec 2011..........córka 50 cm, 3150 waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że nikogo nie usunęłam z tabelki,ale sprawdziłam kilkanaście stron wstecz i jak nie było kogoś aktywnego to wykasowałam zawsze się można dopisać:) AniaMyszula widzę że tęmpka dalej nie spada:) kiedy planujesz robić test?18 dzień wyższych temperatur taka jestem podekscytowana jakby to dotyczyło mnie ....A może już zrobiłaś?Pamiętaj dawaj znać:) Kiki fajnie że zaczęłaś mierzyć,trzymam kciuki za was dziewczyny, ciekawe czy owulacja będzie się pokrywać według temp.i tego twojego urządzenia co kupiłaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelite nie robie testu bo sie boje ale czuje że chyba @ nadchodzi:( nie wiem czy te tempki sa dobre mam zwykły ten termometr a tam dziewczyny pisza na 28 dni że on jest niedobry do badania temperatur i trzeba miec specjalny owulacyjny mysle ze to nie ma różnicy ale ok. A tak pozatym to musialam wsstawać siusiu w nocy i nie wiem jak to mogło wplynąc na tą tempke mierzyłam kilka razy i raz wyszło 36.9 potem 36.6 następnie 37 i znów 37 także nie wiem :( ah musialabym sie bardziej do tego przyłożyć tak pragne byc w ciąży . Dziekuje Satelite że tak sie przejmujesz mną to bardzo miłe :):):) A jak tam bulgotki w twoim brzudszku to pewnie miłe uczucie takie motylki mieć???:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula co do termometru to może lepiej byłoby mieć ten specjalny ale nie ma co przesadzać,najważniejsze to rygor w mierzeniu ta sama godzina,pierwszy pomiar i faktycznie jak wstajesz w nocy lub przebudzisz się na siku to zaburza wszystko,dlatego nieraz dziewczyny rezygnują z tej metody i ona nie jest dla każdego..Mam nadzieje że tobie się uda czy z tym mierzeniem czy bez:)Bulgotki w brzuszku są super ,teraz to takie lekkie uderzenia już czuję ale od środka,jakby mały sobie kopał po moich narządach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula cholera a już myślałam że możemy się cieszyć ale temperatura jednak spadła:(Nic głowa do góry następny cykl się zaczął może tam już rośnie jajeczko które przyniesie szczęście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×