Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

dziastolinatoja super wieści będziesz miała parkę ;) Gratuluję. A jak w ogóle znosisz ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta!!!!!! dzastolinatoja----> gratulacje!!! jak synek? to na kiedy masz termin? ja wpadlam pochwalic si nowymi wiesciami:-D wygralismy rozprawe a dzisiaj apelacje i wyrok jest prawomocny!!!!! hahaha:-D jeszcze tylko teraz pozew cywilny i jestesmy w domku:-D moj Bartulek skonczyl juz 6mc. lepszegodzieciatka nie moglam sobie wymarzyc;-) uwierzycie ze juz sam siedzi i chodzi (podtrzymywany albo w chodziku oczywiscie) ;-) dalej jest na cycu ale.klocek 10kilo wazy:-D a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu Was odnalazłam!!!!!!! :) :) :) Rottana, straciłam poczucie czasu- dzuś się zastanawiałan, czy Ty już urodziłaś, a Synuś ma już ponad pół roku!!! :D Dzastolinatoja!! Matko, gratuluję!!! Super!!! I to taka niespodzianka od losu :):) Dziewczynki, co słychać? :) my planujemy drugie, mielismy się już starać, ale mam anemię, więc czekamy, aż wyniki będą lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Rottana to super wieści!!! ;) Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie ;) Skrzatunio obyś jak najszybciej uporała z anemią i mogła starać o kolejne maleństwo. A jak latorośl rośnie ile już ma? Moja Agatka ma już 2 lata (skończyła 13 lipca) więc zdaję sobie sprawę, że wasze dzieciątka też rosną. Troszkę też straciłam już poczucie czasu. Ignacja też już pewnie troszkę maleństwo odchowała. Szkoda, że tak mało dziewcząt się odzywa. Ja też bym już chciała drugie ale chwilo nie możemy, ale może za rok, dwa się uda. Puki co siostra na dniach powinna urodzić synka (to jej drugie dziecko, pierwszą ma 7 letnią córeczkę) więc będę mogła cieszyć się tym maleństwem :) Pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kidwrko, Julka ma już 20 miesięcy!! :) jesten w szoku, jaka jest już "dorosła" ;) Agatkę czasami podglądam na fb, w tym fotkę z urodzin- duża panienka już!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem. Też czasem podglądam co tam u Ciebie ale Julki mało jest zdjęć :). Oj tak w tym wieku to dzieci takie "stare malutkie" są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedrka, skrzatunio----> Roksana Wons zaproscie i mnie to was bede podgladywac;-) niedawno zalozylam konto.na fb;-) tylko napiszcie w wiadomosci ktora jest ktora;-) skrzatunio Bartek ma 7mc a wydaje mi sie juz taki.duzy a co dopiero prawie 2 lata! czasem jak tak.patrze n Bartka to zastanawiam.sie.jaka.byla by Wiktoria... za miesiac juz 2 rocznica bedzie jak byla i odeszla od nas... ale wazne ze mam kochanego synka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! :) Strasznie tu cicho i czas to zmienić ;) Co u Was dziewczynki? Jak dzieciaczki, brzuszki, starania? :) U nas zmiany zmiany... :) Jestem 9 tygodniu ciąży :) :) Odzywajcie się, co u Was słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio----> gratulacje!!!! no na tym naszym forum to juz za duzo to sie chyba nie zmieni;-) powywiewalo dziewczyny. nawet kiderki nie widac:-D a w sumie to ona ten temat jako tako podtrzymywala. u nas dobrze. synus rosnie. juz skonczyl 9mc!! zaczyna chpdzic w ogole bystrzacha jest;-) jeszcze karmie piersia. pamietam jak mowilam ze do pol roku max... yhm... tylko nie wzielam pod uwage ze mlody moze byc taki uparty:-D nie chce jesc z butli mojego mleka ani mm w ogole kaszek z lyzeczki ani przetworow mlecznych dla dzieci. ale jogorty i obiady i inne zeczy je:-D no i ze zmian u mnie to to ze... chajtam sie:-D hihi;-) termin 5 lipca 2014;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem, jestem. Zaglądam czasem, ale nie mam zbytnio czasu na siedzenie przy necie. Pracuję na półtora etatu i obowiązki domowe to zajmuje dużo czasu. Agatka ma już 2 lata i 4 miesiące lada dzień skończy gada całymi zdaniami. Zbyt szybko wyrosły jej zęby dyskusyjne bo jak się bawi to wszystko jest oki ale jak tylko trzeba sprzątać ;) to od razu ma ranę, która boli i z sił raptem opadła. Poza tym u nas załatwianie (wszystko muszę załatwiać ja) pod kątem budowy. Właśnie kilka dni temu kupiliśmy projekt :) Więc może na wiosnę uda się już zalewać fundamenty :) Skrzatunio domyśliłam się, że jesteś w ciąży po wpisach na fejsie. Roksano gratuluję przygotowania do ślubu są emocjonujące :) Pozdrawiam was dziewczynki. Ciekawe jak u dziastolinatoi czy już urodziła a może na dniach będzie rodziła no i u pozostałych dziewcząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :) Kiderka, rottana i pozostałe dziewczyny, co u Was!! Ciężarówki rozpakowane? A może są jakieś nowe? :) Ja skończyłam 24.t.c. Znów będzie dziewczynka :D Odzywajcie się, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio a jak Julka się miewa?? Cieszy się z faktu, że będzie miała rodzeństwo?? U nas ogółem oki, Agatka ma już 2 i pół roku (jak to zleciało) w marcu będę zapisywać ją do przedszkola. Gada jak nakręcona, zęby dyskusyjne wyrosły jej zdecydowanie za szybko ;P Pozdrawiam was dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatunio
Jest tu jeszcze ktoś? Co u Was dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×