Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie zatkało

Dztvn- 9 dzieci co Wy na to?

Polecane posty

Gość mnie zatkało

Oglądałyście dzis Dzien dobry Tvn. Było o rodzinach wielodzietnych 1 babeczka -3 dzieci ,druga- 4 dzieci no i trzecia - 9 dzieci najstarsze 18 lat najmłodsze niecały rok. I dotego ta od 9 najlepiej wyglądała zgrabna ładna jak ona to robi ? Szkoda ze nie powiedzieli w jakich warunkach żyją i ile mąż zarabia ze pozwolili sobie az na 9. Kurcze a ja się na drugim zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja babcia miala 9 dzieci
ja dzieki temu mam eraz duuuuuza rodzinę, co jes ogromnym atutem w dzisiejszych czasach. Dziekuje im za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona miała lepsza figurę
niż te z 3 i 4 :P ...śliczne długie włosy, była w krótkiej sukience z dekoltem! - nogi szczupłe, piersi jędrne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fajnie
w ostatnim numerze Twojego Stylu jest artykuł o macierzyństwie i chyba nawet z tymi samymi bohaterkami. jakiś czas temu można go było przeczytać na interia.pl, ale teraz coś nie mogę go znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 21
no no babka fajna,zadbana. to ich sprawa ile mają dzieci. chociaż ja osobiśćie na taką gromadkę bym się nie zdecydowała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonezowa pani
A dlaczego jestescie tak zdziwione? Jakies dziwne przekonanie w Polsce panuje,ze jak rodzina jest wielodzietna to musi byz zarazem patologiczna,a wcale tak nie jest.Sama mam 4 dzieci i rowniez nie wygladam najgorzej ,zyjemy tez na niezlym poziomie.Bardzo lubie rodziny wielodzietne,mamy sporo znajomych z 3 dzieci i wiecej i wierzcie mi,sa to rodziny bardzo fajne zawsze jest wesolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ma zdrowie, pieniądze i fajnego chłopa, to co za problem? Nic tylko się mnożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to widziałasm na prawdę kobietka niczego sobie :) zadbana bardzo ale nie jakas sztuczna tipsiara :) dałabym jej góra 30 lat :) wydaje mi sie ze muszą miec warunki bo 5 juz by sie chyba gleboko zastanowili co narobili :P ale podziwiam :) u mnie warunki moze i by sie znalazly ale nie zdrowotne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zatkało
ale co do kasy to chyba nie są bardzo majętni skoro mówiła ze do kina wszyscy nie chodzą bo to duży wydatek. Mi się wielodzietność nie kojarzy z patologią ale z wielkim poświęceniem skoro szkoda na kino to już nie wspomnę o wakacjach, wyjazdach zagranicznych. Choćby taki najtanszy Egipt wyjazd z 9 dzieci juz tanio nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wziecia
co roku dostaje od panstwa za kazde dziecko.....+ wszystkie zasilki jakie istnieja + wyplata i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zatkało
Faktycznie w twoim stylu jest o niej. Była baletnica - z tąd ładna figura ,mąz ma firmę ale mieszkają w bloku jak oni się tam mieszczą - może mają całe piętro;-) Ale wielki szacun dla tej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×