Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Co myslicie o onanizowaniu się facetów przed gronem ubranych Pań

Polecane posty

Co myslicie o onanizowaniu się facetów przed gronem ubranych Pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jest jakas grupa pan ktr to interesuje. Oczywiscie moze to byc wzbogacone o inne elementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan pierdolic vera bo jest mnostwo osob ktore to kreci. A najbardziej zalosna osoba jestes ty ktora uwaza sie ze za kogos lepszego i mozesz sobie w dupe wsadzic te przeintelektualizowane wywody. strzala twoje usta moja pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak może kogos kręcic poniżanie faceta? Kurrwa co to są za czasy i gdzie widzisz przeintelektualizowanie? Uważam jeno, że dominowanie faceta przez kobietę uwłacza męskosci. Piszesz - są ludzie, ktorym sie to podoba mam wypierrdalać. Otóż, moj drogi...są ludzie którym sie to NIE podoba i skoro oczekujesz tolerancji/akceptacji sam ja okaż. Bo bida, wielka bida z tym u Ciebie :) Czyralam ostatnio artykuł na ten temat i jak wróce to przpiszę tutaj ważniejsze kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej prawiczek35
fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestes sam. Mnie tez to bardzo kreci. Choc wspólna masturbacja jako odstępstwo od seksu jest bardziej interesująca. Zawsze chcialam zobaczyc mężczyznę ktory sam sie zaspokaja. W dodatku w towarzystwie innych kobiet. To bardzo podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciecie w tali a jestes zainteresowana realem czy tez moze cię kreci równiez skype. Bo często bywam w koszalinie i gdańsku oraz szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław IV Waza
Simplus-Maximus> A jeszcze lepiej spuścić się w zasłonę milczenia zawstyczonych ubranych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conan neurotyk;)
Uważam że należy włączyć taki performans do każdej klasycznej rozmowy kwalifikacyjnej o pracę ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×