Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała czarna88

Skąd pożyczyć pieniądze nie mając dochodu?

Polecane posty

Gość gość
Brałem chwilówkę na majówkę i bardzo nam się te pieniądze na wyjeździe przydały. Pieniądze dostałem za 0 zł także generalnie nie dołożyłem do tego interesu ani złotówki. Jakbym miał brać na procent to pewnie bym sobie darował. Pożyczki szukałem przez porównywarki internetowe i najlepsze warunki znalazłem na stronie http://odpowiedniapozyczka.pl. Mają duży rozrzut, mniej i bardziej popularne firmy, także jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajert
Z tych porównywarek które znam to najlepiej mi się korzysta z serwisu http://lowcachwilowek.pl, jest chyba najbardziej czytelny, z wygodnym suwakiem do ustawiania parametrów pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że powinni dobrze dopasować ofertę w N-Kredyt na Stawki (o nich mi biega -http://n-kredyt.pl). Jak potrzebuję pożyczki pozabankowej to idę do nich. Mają jasne i korzystne warunki, wiem za co i ile płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk321
Myślę, że najrozsądniej będzie zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Na rynku nie brak firm, które pośredniczą pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jest nim między innymi CONCASH, o którym napisano na http://www.finanseosobiste.pl/artykuly/pozyczki-pozabankowe-czy-moga-byc-alternatywa-dla-tradycyjnych-bankow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wzielam z www.vivus.pl byla to moja pierwsza pozyczka, wiec byla darmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na stronie taratatu.pl, nie pamiętam na jakich warunkach udzielają pożyczek, ale może warto u nich spróbować? Szybko rozpatrują wnioski, szybko wypłacają pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję www.vivus.pl ;) mi pomogli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Rosa Flores
Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między osobami w krótkim i długim okresie od 10 000 do 500 000 zł wszystkim poważnym osobom, które są w rzeczywistej potrzebie. Stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Moja oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o pożyczkę jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o pożyczkę i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Ja trafiłem na stronę http://szybkamamona.pl. Zachęcają jakimiś niepotrzebnymi bzdurami, ale mają niskie oprocentowanie pożyczek. Wniosek online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

no to jestes w dupie jedz tam bez pieniedzy pogadaj z szefem to moze ci pozyczy po drodze zlapiesz pare mandatow od kanara bez biletu najwyzej o ile umiesz angielski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

pogadaj w sklepie z kierownikiem ze potrzebujesz zarobic tylko 700 zl i cie nie ma potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

ale ja bym sie udal do sklepu do biura i porozmawial ze jestem w chujowej sytuacji i potrzebuje zarobic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

to moze ci da zarobic ale wygladasz mi na bandyte i nie chcesz isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udeooo

Radze popatrzeć na oferty pożyczki od Vivusa. Przyda się jeżeli bedziecie chcieli zacząć jakąś nową robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina90
Dnia 29.06.2019 o 01:09, Gość udeooo napisał:

Radze popatrzeć na oferty pożyczki od Vivusa. Przyda się jeżeli bedziecie chcieli zacząć jakąś nową robotę.

no i mają kalkulator, wiesz ile oddasz od razu, bez ściemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasuk

Najlepszy moim zdaniem jest vivus, ponieważ daje on bezstresowe, szybkie pożyczki i chwilówki. WArto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barti

obczaj sobie vivusa. Mi zawsze pomagali w cięzkich chwilach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campo

MI też vivus pomógł. Dzięki nim mogłem wreszcie się wyprowadzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo

myslę że w vivusie ci pomoga pierwsza pożyczka do 3 tys jest darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida

zobacz sobię ofertę vivusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

ja jestem teraz w dość trudnej sytuacji i potrzebuję właśnie takiej szybkiej pożyczki orientuje sie ktoś czy może w vivusie pierwsza jest darmowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

ja jestem teraz w dość trudnej sytuacji i potrzebuję właśnie takiej szybkiej pożyczki orientuje sie ktoś czy może w vivusie pierwsza jest darmowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

ja jestem teraz w dość trudnej sytuacji i potrzebuję właśnie takiej szybkiej pożyczki orientuje sie ktoś czy może w vivusie pierwsza jest darmowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki

Tak. W dodatku nie sprawdzają Twoich zarobków, wychodzą z założenia że bedziesz mieć kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adela

to vivus myśle najlepsza opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka
Dnia 29.10.2019 o 17:57, Gość adela napisał:

to vivus myśle najlepsza opcja

W tej chwili vivus to lider pożyczkowy, też myślę że najlepiej pożyczkę wziąć w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia 8.11.2019 o 07:55, Gość Inka napisał:

W tej chwili vivus to lider pożyczkowy, też myślę że najlepiej pożyczkę wziąć w tej firmie

A jak u nich z czasem weryfikacji? Długo to wszystko trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 13.11.2019 o 10:15, Gość Michał napisał:

A jak u nich z czasem weryfikacji? Długo to wszystko trwa?

Weryfikacja trwa zaledwie kilka minut. Chwilę później masz pieniądze na koncie. Wszystko odbywa się błyskawicznie i bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
Dnia 18.11.2019 o 09:11, Gość Asia napisał:

Weryfikacja trwa zaledwie kilka minut. Chwilę później masz pieniądze na koncie. Wszystko odbywa się błyskawicznie i bez problemów

Potwierdzam. Wszystko odbywa się mega szybko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×