Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała czarna88

Skąd pożyczyć pieniądze nie mając dochodu?

Polecane posty

Gość jkdlhf984yt
decyzja o przyznaniu pozyczki w takiej kwocie jaka ty potrzebujesz to kwestia 20 minut w banku.No ale oczywiscie musieliby wziąć ja Twoi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka13
Jeśli szukacie informacji na temat kredytów i pożyczek to mogę polecić www.potrzebujegotowki.com.pl Mają tam również aktualne porównanie chwilówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka bez bik w 15 minut opłata 1 grosz. Więcej informacji pod adresem: superwojtek2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się mogę wypowiedzieć o chwilówkach zawsze jak weźmiesz jedną weźmiesz kolejne błędne koło;/ ja się trzymam 1 firmy nie zmieniam bo jestem zadowolona nie napisze jaka bo to by była reklama:) powiem tyle że dorabiam tam polecając pierwszą darmową pożyczkę więc jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o maila to wyśle polecenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy zarobić taką kwotę przejdź się po kilku ulicach gdzie sa domki jednorodzinne do każdej skrzynki pocztowej wrzuć ofertę że wymyjesz okna podaj cenę 10-12 zł za godzinę pracy i kontakt tel do siebie, zareklamuj siebie i kilka słów dla wzbudzenia zaufania, może też rekomendacje od kogoś (matka, ciotka czy ktoś solidny i dorosły) z pewnoscią znajdą się chętni i za dzień pracy możesz mieć 100 zł. musisz też postanowić że będziesz pracować solidnie i szybko, bez obijania się, dodatkowo możesz zaoferować że posprzątasz lub wyprasujesz jeśli nie jesteś leniem to w ciągu krótkiego czasu będziesz mieć wystarczającą kasę na rękę, bez pożyczki i procentów wystarczy być pracowitą i pracy się nie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicto
Podobno tutaj można szybko pożyczyć - www.szybka-moneta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie te głupawe pseudofiremki. Pożycz z normalnego banku pod RORem - suma 700 zł z punktu widzenia banku jest drobna i powinnaś dostać ją bez większych ceregieli i zabezpieczeń. Nie musisz mieć stałego dochodu w sensie stałej pracy: musisz mieć przez pewien czas stałe wpływy na konto. Tzn.: bierzesz od mamy 100 zł, przez 3 miesiące wpłacasz je sobie na konto i od razu wypłacasz oddając mamie (ale wpływ na konto zanotowany był) - i korzystasz z pożyczki. Szczegóły zależą od indywidualnych przepisów umowy, ale w większości banków taką sumę można pożyczyć w ten właśnie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie pożyczki niekiedy mogą Nam naprawdę pomóc, czasami ludzie poprostu nie mają skąd pożyczyć dlatego pojawiają się chwilówki, jeśli taki pożyczkodawca jest wiarygodny bo ma np. certyfikaty to dlqczego nie wziąć od niego kredytu, warto dokładnie sprawdzić od kogo kredyt chcemy zaciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak chcesz odac pieniadze skoro nie masz dochodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
No ja to na bankowe pieniądze nie za bardzo mogę liczyć, więc ostatnio szukałem właśnie chwilówek i znajomy polecił mi stronę pozyczkaportal.pl. To taki serwis informacyjny z opisami konkretnych firm i ich ofertą. Można sobie łatwo i szybko porównać jak tam wygląda oprocentowanie w konkretnych pożyczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom wypowiedzi co niektórych jest żenujący. Jak ktoś nie chce szukać po rodzinie gotówki a w banku jest "spalony", to taka pożyczka pozabankowa może być nawet dobrym rozwiązaniem. Mimo, że nie jest to najtańsze to jak się poszuka sensownej firmy, można pożyczyć szybko i w miarę niedrogo. W internecie jest dużo stron firm pożyczkowych ale też tylko udających. Ważne aby nie dokonywać przedpłat szczególnie na niskie koty. Jak szukamy chwilówki to mogę polecić http://www.twoja-pozyczka.pl Co nieco można się dowiedzieć i szybko znajdziemy konkretną firmę, a co lepsze dużo pożyczek jest darmowych (spłacamy tyle ile pożyczyliśmy) ale tylko jak pożyczamy po raz pierwszy w danej firmie. I to może być niejako rozwiązanie na przejściowy brak gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się temat rozhulał. Jedyna prawda życiowa, to bez dochodu jakiegokolwiek nie pożyczać, bo potem nie ma z czego oddać i zaczynają się schody. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się korzysta z serwisu www.chwilovka.pl Uczciwa, rzetelna porównywarka, udostępniają aktualne warunki u różnych firm, także można szybko mniej więcej ogarnąć gdzie i ile biorą za konkretne pieniądze, jaki jest czas spłaty i pozostałe parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, ha chwilovka - spam jakich wiele masowo produkowanych na Wordpressie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka43
Bez dochodu? Najpierw pomyśl, czy masz z czego spłacać. Bo wiesz, brać kasę łatwo. Z oddaniem jest problem :) Bez dochodu możesz wziąć pożyczkę od JanVest. Mają niskie oprocentowanie (pod zastaw nieruchomości jest, więc mogą sobie na to pozwolić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versss
Na dniach załatwiałem pożyczkę i pozytywną decyzję dostałem w przeciągu 12 godzin. Takie podejście do sprawy to ja lubię. Pieniądze były mi potrzebne, bo synowi się wyjazd na obóz sportowy zbliża, a to niestety kosztuje ekstra. Co do pożyczki to znalazłem dopasowaną, rozsądną ofertę na stronie http://odpowiedniapozyczka.pl. Mają tu chyba z kilkanaście ofert od różnych firm, w tym wiele to kojarzę z reklam telewizyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortisss
Praktyczne są strony z rankingami chwilówek np. http://lowcachwilowek.pl. Nie trzeba po kolei przechodzić przez strony różnych firm, tylko w zasadzie w jednym miejscu masz spis i od razu wnioski online do różnych pożyczkodawców. Wygodnie i szybko. Akurat ta strona mi pasuje bo jest często aktualizowana, ciągle pojawiają się nowe promocje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklana
www.szybziepoeniadze.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilinej
nie mają dochodu? a będziesz w stanie spłacać? jeśli masz nieruchomość, mogę polecić Ci Janvest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorian
bez dochodu - janvest. tylko licz się z tym, że pożyczki trzeba spłacać. będziesz mieć pieniadze na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naksss
Czasami faktycznie chwilówka się przydaje, sama miałam taką sytuację trochę podbramkową jeśli chodzi o finanse jakiś czas temu i wtedy ten dodatkowy 1000 zł od ręki bardzo mi pomógł. Pożyczkę sobie wynalazłam przez porównywarkę na stronie http://sowafinansowa.pl. Przydatna witryna, mają różne firmy pożyczkowe zebrane w jednym miejscu. Wyszukiwarka jest prosta obsłudze, podała mi dokładnie tylko te oferty na konkretną kwotę i czas spłaty jakie mnie interesowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toikks
Wygodne są na pewno różnego typu porównywarki ofert. Mi bardzo odpowiada na przykład Sowa Finansowa -sowafinansowa.pl. Przejrzysta strona, nie muszę się domyślać co zaznaczyć żeby mi pokazało te oferty, które mnie naprawdę interesują. Jakbym miał sprawdzać wszystkie jak leci, to coś czuję, że cały dzień bym na to musiał poświęcić. Tutaj mi się podstawiają od razu na konkretną kwotą i na konkretny czas spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanders12
Pożyczek pozabankowych na raty i chwilówek jest dużo ale ostatecznie, wcale nie jest prosto znaleźć firmę pożyczkową, która zgodzi się pożyczyć pieniądze osobie nie posiadającej dochodu. Ja miałem dobrą historię kredytową i pożyczkę otrzymałem na oświadczenie. Ofertę dobrą znalazłem na stronie http://www.get-money.pl/chwilowki i tam proponuję sobie przejrzeć różne pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pożyczyć bez dochodu? To ty sie nie martw gdzie pożyczyć - ty sie martw z czego oddać ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze są te pod zastaw nieruchomości - bierzesz 700 zł pożyczki i za rok nie masz domu. Superrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daccs
Różne porównywarki można w sieci znaleźć, sporo jest jednak z przedawnioną ofertą, albo z pojedynczymi raptem firmami. Taką bardziej rozbudowaną gdzie można sobie trochę różnych pożyczek przejrzeć jest choćby http://odpowiedniapozyczka.pl. Mi się z tej strony dobrze korzysta, mają szybki proces składania wniosku, a potem już na same pieniądze czeka się zazwyczaj kilka godzin, jeszcze tego samego dnia pieniądze przelewają w przypadku chwilówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafff
Na stronę http://lowcachwilowek.pl warto zajrzeć. Mają tylko świeże, ważne oferty i promocje w kilkudziesięciu firmach pożyczkowych. Jasna czytelna strona główna, gdzie już wszystkie oferty są w zasadzie pokazane, nie trzeba nigdzie przeklikiwać po info. Ostatnio wziąłem tutaj darmową pożyczkę na 3 koła i faktycznie musiałem oddać tylko tyle ile pożyczyłem. Bez jakiś opłat manipulacyjnych i innego naciągania na koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pastor Osas Ben
Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Proszę określić kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×