Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toshie

-10kg !

Polecane posty

Gość Toshie

Hej ! Mam 16 lat i przy wzroście 164cm ważę 63kg ! Czuję się źle ! Do tego jeszcze mam chłopaka, z którym jestem już od 2 lat. Wiem, że on mnie kocha, ale jak zaczynaliśmy się spotykać to byłam bardzo szczupła. Nigdy mi nic nie powiedział na temat mojej tuszy, ale wiem, że znowu chciałby zobaczyć te kości biodrowe, które wprost uwielbiał ! On mówi, że nie muszę nic zmieniać bo i tak mnie kocha, ale ja mu obiecałam, że do stycznia schudnę 10 kg ! Bardzo prosze o pomoc ! I nie robię tego tylko dla niego, ale także dla siebie ! Dla mnie najbardziej liczy się wsparcie ! Kto chce się przyłączyć do odchudzania ? ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplumplum
jestem z tobą. mierzę i ważę tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
jestem z Wamni właśnie weszłam na kafeterie, żeby w końcu powiedzieć o swoim postanowieniu. Podobnie jak wy waże dokładnie 63,3 przy wzroście ok 170 mam 22lata i do końca roku mam zamiar schudnąć do 55 kg jak dotrę do 58 to bede juz bardzo szczesliwa. DziwecZyny jaka dietę bedziecie stosować??? to co ważymy się raz w tygodniu czy jak?? bo wazac sie czesciej mozna sie zniechecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak dobrze ! chociaż jedna osoba :) plumplumplumplum zamierzasz stosować jakąś dietę czy coś ? Bo ja nie mam pomysłu. Jak na razie tylko MŻ i dużo ruchu. Już raz to u mnie pomogło więc mam nadzieję, że i tym razem się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplumplum
ja zamierzam się zważyć pod koniec listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplumplum
MŻ i dużo ruchu plus aerobiczna 6 weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88Iwona najlepiej chyba jest się ważyć < na dokładnej wadze > tak co 3 dni i mierzyć też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
ja będę stosować owocowo--warzywną diete robiłam ją na początku września i bardzo ładnie mi nawet leciało ale co moja głupota doprowadziła ze waze ile waze teraz na prawde musze wziac sie za sibeie zeby dobrze sie czuc z sama soba i weychodzic z domu bez problemu i myslenia jaklby tu sie tylko zakryc ubraniami zeby nie wygladac tak grubo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
no ja zobacze kiedy zwaze sie 1 raz czy wytrzymam z tym az tydzien hihi:):) a mierzenia to boję się jak ognia nie chce załamac sie totalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplumplum
Iwona - dokładnie - jak tu się zakryć ubraniami. Chcę w końcu założyć ładne ciuszki bez zakrywania się. Jak dla mnie ważenie się co 3 dni to troszkę przesada. Wolę stanąć na wagę później i zobaczyć większe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
jeśli chodzi o ćwiczenisa to co drugi dzień chodze na zmiane na wacuwell z rolleticem a w domciu do tego twister, rowerek i brzuszki i musi byc dobrze tyle osób dalo radę to i my damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
n o wiem wiem ze ubrania nie sprawia ze bedziemy wygladac o 10 kg mniej skoro way sie tyle ile sie wazy|:):)ja tak jak przepisowo kaza bede stawac na wage w kazdy wtorek tylko zeby ta waga ruszyła i szła w dół w miare szybko i systematycznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplumplum
no to do boju dziewczyny! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
no dokładnie do boju ja to już powinnam choćby świat się kończył w koncu zrobic coś ze sobą tym bardziej jak patrze ze wokół tyle znajomych osób choćby z widzenia schudło dośc widocznie i to w różnym wieku to przecież jak one potrafiły to ja jako zodiakałny lew też potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się właśnie zmierzyłam i.. jest tragicznie po prostu ! Nie ma co trzeba się za siebie brać. Najważniejsze żeby się pozbyć słodyczy bo to one najbardziej do siebie ciągną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
Toshie nie ma co się ważyć ani mierzyc wieczorem bo wiadomo ze po całym dniu jedzenia i picia ma się zarówno w cm jak i na wadze wiecej zmierz sie rano po skorzystaniu z wec porzed sniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka masz rację ! Ja tak samo. Moja kumpela jeszcze na początku wakacji wyglądała jak pączek a teraz taka laska że szok ! I ja tak samo jak Ty jako zodiakalny lew się nie poddam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
toshie a nie wiesz co dokładnie ta kolzeanka robiła??? jakies cwiczenia, dieta??? rozmawiałaś moze z nią na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
Toshie nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę że założyłas ten wątek no że jesteś podobnie jak ja zodiakalnym lwem no i do tego ważymy tyle samo. Kurcze to nie może byc zaden zbieg okoliczności i musi to nam wróżyć sukces w naszej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On teraz właśnie poszła do liceum i powiedział, że nie mogła jak jakiś słoń w nowej szkole wyglądać. Całe lato jej nie było bo była w Chorwacji i tam tak schudła. Mówiła, że rano jadła tylko jakiś owoc, później lekki obiad i ostatni posiłek o 18 płatki Fitness. Do tego codziennie rano i wieczorem biegała, a cały dzień spędzała, albo na plaży, że kocha wodę to raczej cały czas w morzu była, albo na zwiedzaniu. Więc wychodzi na to, że odstawiła wszystko co słodkie i tłuste i do tego ruch ruch ruch ! My też damy radę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tak ! Jak jeszcze mi powiesz, że masz brązowe włosy i niebieskie oczy to sukces murowany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
oczy niebieskie a włosy to ciemny blond choc teraz mam pofarbowane ale mam raczej kolor taki sredni nie jakis tam blon anie czarne:):) wiec cos koło Twoich a Ty jaka diete chcesz stosowac?? cwiczenia no i ile zamierzasz schudnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he. :) Raz spotkałam dziewczynę w Krakowie, która wyglądała tak samo jak ja ! I to dosłownie wszystko na tym samym miejscu co ja i do tego taki sam charakter i ten sam dzień urodzenia tylko ona o rok młodsza ! Klon :P No ja chcę schudnąć 10kg i wtedy będzie idealnie. Pamiętam że jeszcze jako dziecko byłam bardzo gruba, ale w wieku 13 lat to się za siebie wzięłam i schudłam właśnie 10kg i teraz chcę powtórzyć ten sukces ! Wierzę, że się uda :) Raczej nie będę stosować żadnych diet bo jestem alergikiem i jeśli jem coś dłuższy czas np. mandarynki albo jajka to się na nie uczulam i puchnę ;/ Będę polegać na sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Iwona
a to spoko raz juz masz za soba to masz juz jakies doswiadxczenie czyli poprostu dieta mż w takim razie:):) dobra tryzmajcie się slonka cieplutko ja mykam i odezwe się jutro i mam nadzieje ze dołączy do nas wiecej chętnych, wspaniałych osób, które serdecznie zapraszamy do wspólnej walki i dazenia do celu pozdrawiam i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z zielonego wzgórza
ja się do was dolacze:D chcialabym zgubic ze 4 kg :D mam 170 wzrostu i waze 57.5 kg ;/ iwona to tyle ile ty bys chciala, ale dla mnie to zdecydowanie za duzo... wazylam zawsze 54 i teraz jakos przytylam :) :D:D: i biore sie za siebie ostro :D powodzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nawet nie wiesz jak zazdroszcze Ci Twojej wagi:(:)ja to wicznie wqazyłam powyzej 60 kg bo mam szeroką budowe kosci no i do tego po mamusi przemiana materii nie ta jak ja bym chciała należeć do osób które moga jesc bez liczenia kcal i nie marwtic sie o tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z zielonego wzgórza
ja eliminuje słodycze, napoje slodkie i gazowane, fast foody, i nie jem po 18 ::) a i chleb - chleba nie jem wogole na sniadanie dzis: serek wiejski, jajko, plaster papryki, czerwona herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad i kolację co planujesz gosiu zjeść??? ile czasu dajesz sobie na to żeby zrzucić te 4 kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na obiad i kolację co planujesz gosiu zjeść??? ile czasu dajesz sobie na to żeby zrzucić te 4 kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam17lat
i przy 175 waże 75 kg jeszcze rok temu ważylam 58 i wtedy dobrze sie czulam musze zrzucic 15 kg do konca roku do sylwka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×