Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toshie

-10kg !

Polecane posty

Gość marzeeeeeeenie
tez sie przylanczam chciałabym schudnąc 10kg to świąt:) i postaram sie robic wszystko zeby tak sie stalo:) bede stosowac diete 1000kcal + wieczorem same białko w razie potrzeby oczywiscie;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsohie to lepiej ta czekolade od razu daj komus niech zje bo wiesz zawsze w trakcie odchudzania bywaja gorsze momenty i wtedy bardzo łatwo się złamac i po nia siegnac a tak nawet gdyby to nie majac niczego slodkiego pod reka to zjesz zdrowsza wersje czegos slodkiego chocby jakis owoc i wyjdzi Ci to lepiej na zdrowie:):) diana 89 jestes dla nas przykładem hehe ze jesli sie chce to mozna:):)tym bardziej ze juz troche dietkujesz i idzie Ci to bardzo dobrze:) ile zamierzasz jeszcxze schudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wcisnę tu do Was bez zaproszenia, a co?? :-) stara doopa ze mnie - 25 lat 166 cm wzrostu i 62 kg wagi :-( 50 kg, może lekko ponad - to mój cel. największy problem, to brak zorganizowania i skłonność od spoczywania na laurach przy byle sukcesie -grrrrr!!! dlatego myślę sobie - ważenie raz na 2 tygodnie to dla mnie max! a spowiadanie się przed kimś zmusi mnie do systematyczności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
już po śniadaniu - szklanka wody - szklanka kawy + słodzik -2 jajka o 12 też pojem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak jest ze przezd jedzenim wazy sie mniej co jest logiczne hehe:):)wiec nie ma sie co przejmowac a tym bardziej wazyc czy tez mierzyc wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeeeeeeenie
ja tez po sniadaniu kropki chleba z niskosłodzonym dzemem, i pół serka wiejskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
88Iwo chciałabym tak 55-56, wczoraj skonczyl mi sie okres i dzisiaj się zważyłam i już pokazało mniej 58,5 ;) moje znajome twierdzą że to nie możliwe że jem np na obiad: spagetti+ sos +mięso, pierogi z masłem , ziemniaki zamiast ryżu a chudne! wiele ludzi odchudząjąc się myślą ze chudnie się tylko wtedy jak sie je same zdrowe rzeczy warzywa , mięso gotowane itd.ja wole jeść teraz obiad normalny i chudnąc mniej niż jeść same nisko kaloryczne obiady a po zakonczeniu diety wrocic do normalnych i mieć efekt jo=jo ;)) oo prawie bym zapomniala o kolacji , pędzę do kuchni;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ! :* Ja bez śniadania, a na obiad zjadłam miskę moich ulubionych płatków Nestle Frutina z mlekiem 1,5%. Przed chwilą zjadłam marchewkę startą z jabłkiem. :) mniam. :* Iwo89 już oddałam tą czekoladę ! Tak się złożyło, że mój naj przyjaciel ma dzisiaj urodzinki i też uwielbia czekoladową czeko. :P To mu ją dałam + jeszcze trochę słodyczy i mały upominek. :) idę sobie właśnie potańczyć i porobić brzuszki ! Yeah ! :D < dobry humor mam:D >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
ja też uwielbiam tarta marchewkę z jabłuszkiem :D zaplanowałam ją dziś na kolacje :P teraz pędzę INTENSYWNIE posprzątać mam okres i większy apetyt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeeeeeeenie
czesc dziewczyny, widze ze wasza dietka nawet dobrze:) moja tez dzis ok.1000 kcal jakos nawet mi sie nie chce wiecej:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie znalazłam kolejny powód po to żeby schudnąć ! Przecież ja w tym roku mam BAL GIMNAZJALNY ! O.O Kompletnie zapomniałam. . . dopiero dzisiaj mi koleżanki to uświadomiły jak się pytały jaka kieckę będę zakładać ! No porażka ! Teraz już na 11000000% muszę schudnąć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
wczoraj to ja nagrzeszyłam :( pasek bąbolady, 10 groszków i pół piwa :( może dzisiaj sobie jakoś to "wynagrodzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeeeeeeenie
jak tam samopoczucie;) jak juz po sniadaniu i II śniadaniu:) zaraz posprzatac i potem obiad, a potem nauka:D a potem spać:D Do jutra dziewczynki, nie grzeszcie za bardzo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonky kwiat 1234
halo hallo/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Tita nie ładnie ! Ale nie martw się, damy radę. Wiem, że to baaardzo trudno skończyć z rzeczami, które się lubiło. Ja teraz jak chce mi się coś słodkiego to sięgam po owoce albo płatki Nestle Fitness z jogurtem. mniam. polecam. :) Ja jak na razie rano jem płatki, a po południu małą ilość obiadu, a później owoc + 1godz. tańca i dziennie 60 brzuszków. :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
ach, tylko ja piwa wcale nie lubię (Sąsiadka mnie skusiła).... dlatego się tak podle czułam Nadrabiając straty (lub nadwyżki :D) wczorajsze jedzonko było bardzo grzeczne :) a podjadłam tylko kilka chrupek kukurydzianych :) dziś na śniadanko jogurt z otrębami a na obiad schaboszczak i warzywa na parze mniam :) Nadal ZERO ćwiczeń :( okresu c.d.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Również chciałabym się przyłączyć. Niestety po ciąży muszę zgubić te 10 kg, stosuję dietę 800 kcal to dopiero trzy dni ale waga już ruszyła:) życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
Czesc dziewczyny ;) wlasnie wrocilam ze studiów i też wczoraj nagrzeszyłam ale tylko dla tego ze pozno zajecia skonczylam a jak przyjechalam do rodzinki spać to ciotka wemnie na sile obiad o 20 wcisneła ;) ee.. ale nie ma co sie łamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ! Widzę, że mimo małych grzeszków to nieźle idzie. :) Ja jak na razie nie zgrzeszyłam i twardo się trzymam ćwiczeń i MŻ. ; p : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
Toshie kiedy się zamierzasz ważyc;>? eh.. dziewczyny już wkrótce andrzejki pasowałoby do tego czasu coś schudnać trza sie jakoś wystroić na jaka impreze hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam dokonać czynności mierzenia i warzenia już za dwa dni, czyli 9 listopada o godz. 6 rano :P :D A Wy dziewczynki ? Kiedy się zamierzacie ważyć. ? Ja się będę ważyć raz na tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
ja się dziś ważyłam, pomiar był błędny, pokazało 56 kg :) ale to coś nie tak... przyznam się ze znowu zażyłam słodkości :/ ale tak od razu nie potrafię z tym zerwać ! słaba kobieta ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ! Muszę powiedzieć, że zgrzeszyłam :( zjadłam dzisiaj pasek czekolady i tak mnie żrą wyrzuty sumienia, że tańczę już od 2 godz. z małymi przerwami na picie < oczywiście wody niegazowanej >. i zrobiłam już chyba z 200 brzuszków :P no cóż. . . Piszcie coś. Jak tam u Was ? Ja idę dalej tańczyć. :* pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
a ja dzisiaj jakoś zamało zjadłam ,,;/ i teraz jestem strasznie głodna ! ale dam rade do jutra...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
oo i nikt nie pisze szkoda..;) mam nadzieje dziewczyny ze nadal prowadzicie dietke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
mi średnio to idzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
57 kg... jeszcze 3 kg i i zaczynam wychodzic z diety ... ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. ; * coś dawno nie było tu pisane, ale muszę powiedzieć, że schudłam 2kg ! yeahh ! ; P no jeszcze 8 kg przede mną. A jak tam z wami ? Mam nadzieję, że żadna nie zrezygnowała. ;* pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×