Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toshie

-10kg !

Polecane posty

Gość mam17lat
toshie jak przyjdziesz to przecztaj!! ja mam taka sama sytuacje z hclopakiem wiem ze podobalam mu sie jak bylam chudsza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac :) gora póltora :) teraz pije czerona herbate i zjadlam wlasnie morlinki 2 :) a na obiad tak o 14 nie wiem, bo jadam w pracy : ale pewnie jakies warzywa i jakies mieso bez zemniaków.. a pozniej jogurt naturalny i jabłko tak koło 17 i to wszystko pozniej ewentualnie bede zbijac głod czerwona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 21 lat i
a ja mam 21 i w ciagu pieciu miesiecy schudlem 30 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja tez sie dolaczam. chce schudnac 8 kilo. 2 miesiace temu urodzilam synka i kilogramy spadaly na poczatku teraz od miesiaca stoja w miejscu:( waze 61kilo przy wzroscie 164cm. 53 to moj cel:) narazie zaczelam pic czerwona herbate, kiedys po niej schudlam 10 kg. moze teraz tez mi sie uda plus lekkie i nietluste posilki. nie wiem czemu ale od 2 mies nie zjadlam nic slodkiego ani zadnej smazonej potrawy a waga stanela w miejsu:( tyle ze mam malo ruchu, pogoda do dupy, bo chociaz na dlugie spacery by sie poszlo. mam w domu hula hop i zaczne na nim krecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 21 lat jak tego dokonałeś???choć wiem ze to głupie pytanie zapewne dieta i cwiczenia stosowałes ale napisz \coś konkretniej mam 17 lat to chcesz schudnac zbyt duzo w tak krotkim czasie w jaki sposób chcesz osiągnac swoj cel bo wg mnie to troche nierealne choc chce dla Ciebie jak najlepiej ale trzeba brac pod uwagre tez to ze moze to odbic sie negatywnie na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie ! Cieszę się, że dołączyło do mnie aż tyle osób! Czuję, że mam w Was wsparcie a to jest dla mnie bardzo ważne :) mam17lat mamy taki sam problem. Na nieszczęście nasi faceci zakochali się w tych sexownych, szczupłych pannach, a nie w tym co teraz ! I tęsknią za tym. Wiem co czujesz i wiedz, że Cię bardzo wspieram :* ale uważam, że 15kg w 2 miesiące to lekka przesada. Trudno jest zgubić taką ilość w tak krótkim czasie. Nie stawiaj sobie takiego okresu ! Na początek może postanów, że chcesz schudnąć np. 2 kg. Jeśli będziesz się dobrze odżywiać i ćwiczyć to znikną w niecałe dwa tygodnie, a jak zobaczysz rezultat to będziesz zadowolona. Ja często stawiałam sobie, że w tym miesiącu mam schudnąć 5 kg ! I co ? No gówno. I tylko zawsze rozczarowanie ! Zresztą taką ilość kg to chyba tylko głodówką można, a to nie jest zdrowe. Zresztą później wraca efekt jo-jo i to z dodatkiem ! Może postanów sobie zgubić te kg do końca zimy ? Najlepiej jest chudnąć po 1kg tygodniowo, albo 1,5 jeśli człowiek zawzięty. Więc po jakichś 4 miesiącach powinnaś wrócić do normy :) powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryniazmlynkowa
ja mam najgorzej:( mam 164cm wzrostu i ważę..... 82kg a kiedys wazylam (4lata temu) 58kg:( czuje sie jak slon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryniazmlynkowa
facet mowi mi ze mnie bardzo kocha ale nie ukrywa ze chcialby zebym schudla z 20kg . zreszta przez ta nadwage mam bardzo niska samoocene co sie przeklada na relacje w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryniazmlynkowa witaj ! Ja też mam tak z facetem ! Nie martw się ! Masz w nas wsparcie i na pewno dasz radę ! Tak samo jak my wszystkie ! Wieże w nas dziewczyny ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Ponieważ rano mam szkołę i muszę wstawać o 6 rano :/ to nie jem śniadania. Tylko obiad później o 16 i ok. 18 jakiś owoc. Myślicie, że to zdrowo tak bez śniadania ? Nie czuję się jakaś słaba ani nic i nigdy nie jestem rano głodna. Czasami tylko poburczy w brzuchu ok. 10 a później przestaje. Postanowiłam, że będę wstawać jakieś 15min wcześniej i rano będę robić jakieś rozciąganie i 30 brzuszków. Później po szkole godzinkę tańca i 30 brzuszków. Ponieważ pogoda jest taka jaka jest czyli do dupy to z domu się na razie nie ruszam za bardzo. Już dzisiaj wprowadziłam swój plan działania w życie. Mam nadzieję, że przyniesie jakieś efekty ! :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam zdjęcie swojej przeokropnej tuszy ! Pod koniec listopada zrobię jeszcze jedno i wtedy pokażę Wam oba do porównania ! :D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
Witam chętnie się do was przylącze jeśli tylko mogę ? .. jestem na diecie od miesiąca i 3 dni...narazie schudlam prawie 6 kg..! przez pierwsze 2 tygodnie chudłam potem waga staneła na około 1, 5 tygodnia , jakieś parę dni temu spadła o 1 kg.. a teraz nadal stoi ! Wiem że to normalne te postoje ale ciężko jest . Moje posiłki; rano tylko kawa , nie jadam śniadania zresztą nigdy ich nie jadłam , koło 13-14 jem normalny obiad wszystko co moja mama pszyżądzi .., koło 17 jem kolacje zazwyczaj bułkę grahamkę + (z szynka, serem , parówki, jajecznica itp)i tyle na dzień !Piję także czerwona herbatę 3 razy dziennie ( dodam ze moja mama pijąc wyłącznie ją herbatę, jedząc wszystko schudła 18kg w 4 miesiące ).Smaruje się także serum perfecta , myślę że pomaga , ciało wydaje się jędrniejsze ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana89 pewnie, że możesz do nas dołączyć ! Nie potrzebnie się pytasz . :) Ale Twoja mama ma fajnie. 18kg w dój WOW ! szczyt marzeń! ;) Ty też fajnie 6kg..mm. cudo :* A możesz powiedzieć ile chciałabyś schudnąć ile ważysz, wzrost, wiek itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Gosia na zakupy się wybiera ! ALe CI fajnie, ja też chcę ? :) A szukasz czegoś konkretnego, czy tak o jak coś wpadnie w oko to biorę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
mam 21 lat , 166 cm aktualnie waże 59-60kg , przed okresem bylo 59 nawet ciut poniżej ale teraz wyglądam jak balon zresztą zawsze jak w czasie okresu i waga pokazuje 60 ;)dodam że wogólę nie ćwicze , nic a nic ,studiuje zaocznie wiec tak w tygodniu to siedzę całymi dniami przed tv lub komputerem ;D ruch to mam jedynie jak wychodzę do sklepu na przeciwko;D a z tym chłopakiem to też mam podobnie w maju wyjechałam do pracy zagranicą ważyłam 58 kg a po przyjezdzie wrociłam już z nowym chłopakiem do polski którego tam poznałam i tak sie zaczeło przez 3 miesiace przytyłam 7 kg :( ciągle tylko sie opychałam ..masakra .. teraz on znów wyjechał do pracy i ma wrócić 15 stycznia , dodam że nie jest on polakiem i swoim latynoskim wygladem przyciąga u nas w Polsce duzo kobiet.. chciałabym wyglądać szczupło kiedy już wróci ,,obawiam się o niego tutaj wkoncu mamy tyle pięknych kobiet ;) a chcialałabym wazy 55 kg .! ale sie rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
mam 21 lat , 166 cm aktualnie waże 59-60kg , przed okresem bylo 59 nawet ciut poniżej ale teraz wyglądam jak balon zresztą zawsze jak w czasie okresu i waga pokazuje 60 ;)dodam że wogólę nie ćwicze , nic a nic ,studiuje zaocznie wiec tak w tygodniu to siedzę całymi dniami przed tv lub komputerem ;D ruch to mam jedynie jak wychodzę do sklepu na przeciwko;D a z tym chłopakiem to też mam podobnie w maju wyjechałam do pracy zagranicą ważyłam 58 kg a po przyjezdzie wrociłam już z nowym chłopakiem do polski którego tam poznałam i tak sie zaczeło przez 3 miesiace przytyłam 7 kg :( ciągle tylko sie opychałam ..masakra .. teraz on znów wyjechał do pracy i ma wrócić 15 stycznia , dodam że nie jest on polakiem i swoim latynoskim wygladem przyciąga u nas w Polsce duzo kobiet.. chciałabym wyglądać szczupło kiedy już wróci ,,obawiam się o niego tutaj wkoncu mamy tyle pięknych kobiet ;) a chcialałabym wazy 55 kg .! ale sie rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
2 razy dodało ;l/;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mam 18 lat 163 cm wzrostu i waze 65,2 kg.. :( a niespelna 3 lata temu wazylam 58 kg :S troszku mi sie przytylo, ostatnio moj chlopak ogladal moja kasete z balu gimnazjalnego i stwierdzil ze wtedy bylam " ladniejsza"... strasznie mi sie przykro zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was sedreczeni te "stare" jak i nowe osóbki które do nas dołączyły razem damy rade jakos hihi nie no jasne ze dasmy i nie ma co miec watpoliwości. Wiadomo poczatki sa ciezkie ale trzeba znalezc pozytywne strony naszych poczynan to od razu zrobi się łatwiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ! i jak Wam idzie ? Trzymacie się jakoś bez słodyczy ? Ja jakoś tak. Wiem, że w barku leży moja ukochana truskawkowa czekolada, ale nie zamierzam jej zjeść ! O nie ! :P he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana89
witam ja juz po kolacji ;) mnie nie ciągnie już do słodyczy , na początku tak ale teraz bajka ;) w końcu od miesiąca ani kostki czekolady xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow diana89 podziwiam CIę ! mam nadzieję, że tez dojdę do takiej wprawy, że mój organizmy odzwyczai się od słodkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
Tak jak w temacie, postanowiłam schudnąć 10 kg (albo troszkę mniej) do końca grudnia (by szczęśliwie zacząć nowy rok :)) ponad 2 lata temu ważyłam 48 kg, teraz 58, co prawda urodziłam dziecko, ale maluch ma już 2 lata a ja ciągle tyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tita a ile masz wzrostu ? Jakbym ja ważyła 58 kg to by było dobrze! :) Ale zależy od wzrostu też dużo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tita8787
hehe, oj niewiele 162 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×