Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

suknia do oceny

Polecane posty

no tak, koleżanki mi poleciły jedną która podobno wspaniale szyje,i wyniesie to ok. 1500 za taką właśnie sukienkę. A koszt w salonie to ponad 3 tys ... :( i tam mi nie chcą złożyć jednej z dwóch ... Ale nie o to pytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra jest nie w moim stylu ale dobrze, że zdecydowałaś się na gładką spódnicę będzie bardziej pasować. :) Ogólnie może wyjść bardzo ładnie ale ciężko powiedzieć nie widząc projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama tego projektu nie zrobię, no i interesuje mjie tylko i wyłącznie gładki dół. Mam jeszcze 7 m-cy (zresztą chyba dokładnie tyle samo co ty, Zia) więc zdążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjec nocny
o gustach nie sie dyskutuje. Kompletnie nie w moim guście, Taka pospolita:)Ale ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjec nocny
no ladna jest. Troszke nie rozumiem dlaczego pytasz ludzi o nia skoro to przeciez Tobie ma sie podobac a nie komus. Musisz czuc ze to jest ta jedyna ta wymarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ czuję czuję, juz jestem prawie zdecydowana. Ale co mi szkodzi zapytać? Może ktoś miał podobną i powie, że np. gora czy dół jest niepraktyczna/niewygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mówię, że będzie ci wygodnie :) suknia bez udziwień, góra też bez szału więc się nie zmęczysz :) bez szału mam na myśli pozytywne znaczenie słowa oczywiście ;) najważniejsza będzie wygoda. Moja znajoma miała dół bardzo podobny do twojego i nie umęczyła się dziewczyna, wszystko leżało ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to mi chodzi. Nie chcę żadnego trenu, drapowań, kwiatuszków, sruczków, koronek i siateczek,bo 250 osób na weselu to jednak jest wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjec nocny
tez mi sie wydaje ze bedzie baaardzo wygodna.:)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffe Jesienią
z jakiego roku ta suknia:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec, jeśli Tobie się podoba to już 99% sukcesu, na pewno wygodnie to Ci nie będzie w takim ciężarze przez tyle godzin:O:O bierrz ją bo tak to jeszcze 100 razy się rozmyślisz a wogóle to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukajcie dziewczyny w takich małych salonach różnych :) U mnie salon w ogóle niepozorny w starej kamienicy, a suknie piękne i tanie :) Trzeba trochę poszukać, zawsze można znaleźć taniej. Suknie można mieć identyczną jak się chce tylko z jedną różnicą ;] bez metki renomowanej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam szczerze, że te zdjęcia co wkleiłam to nawet nie wiem, z jakiej firmy :) Gdzies przeglądałam zdjęcia, zapisałam, i teraz za nic nie pamiętam, gdzie je znalazłam ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sztuciec:D:D:Dmasz wyglądać piknie:classic_cool: tyle że ja myślałam że Ty już po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×