Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dssddaaaaa

Dylemat po pierwszej randce

Polecane posty

Gość dssddaaaaa

Wczoraj spotkałam się z nim pierwszy raz. Mimo, iż się nie znaliśmy to rozmowa całkiem ładnie się kleiła. Czasem ja się "zacinałam" jednak jakmówił naprawdę dobrze nam szło. Po randce odporowadził mnie na tramwaj (chciał podwieść bo mieszka nie daleko ale się nie zgodziłam). Na pożegnanie mały buziak w policzek i przyobiecane kolejne spotkanie. Wieczorem sms za udaną zabawę. No i od tej pory żadnego kontaktu. Jestem nieśmiała i wstydzę się napisać pierwsza. Myślicie, że napisać do niego czy czekać na kontakt z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ))))))))))))))))))))))))))))),
Nic nie napisałaś o waszym stosunku seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche nie tak myslisz
wiesz co nie ejstescie jeszcze para wiec nie oczekuj, ze po jednej randce z samego rana bedzie do Ciebie pisal smsy. Moze tez nie chce wyjsc na nachalnego? Mysle, ze moze wieczorem albo jutro cos napisze, ejzlei nie to Ty sie mozesz odezwac np "czesc jak minal dzien?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssddaaaaa
Właśnie wydaje mi się, ze jest bardziej taką duszą towarzystwa. Wczoraj wydawało mi się, gdy szliśmy na przystanek to tak jakby próbował złapać mnie za rękę. Ale może tylko mi się wydawało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssddaaaaa
wysłałam mu link do filmiku z ktorego się tak wczoraj śmialiśmy. i do tej pory się nie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daj spokój
facet to facet, ma mieć jaja i za dobą latac a nie ty za nim! jak by mu zależało to napisałby dzisiaj a nie olal. I od razu za rękę chciał trzymać i w polik całować? to jakie niesmiały??? odpuść, szanuj się i nie łaź za facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciessz się że przyszedł na randkę bo jak ze mną się umówił to nie przyszedł mówiąć że mu się samochód zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może po prostu
młody i nieśmiały bardzo ;) Ile lat macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weaaa
wolałabyś aby Ci powiedział że mu się nie podobasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta lizurej
ja sie spotkalam jakies 5 dni temu z facetem, tez niby takim niesmialym...w koncu dzisiaj ja mu napisalam..byl bardzo mily, wysylal usmieszki ale szybko skonczyl gadke mowiac ze jst chory, i ani slowa o nast spotkaniu;(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssddaaaaa
ja 25 on 27. Wolałabym by był ze mną szczery a nie leciał w kulki... A już myślałam, że szczęcie się do mnie uśmiechneło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może po prostu
No to dziwne u faceta w tym wieku żeby nieśmiały... :o A randka długo trwała? Czy starał się zakończyć szybko? A i czy na gadu był, bo może nie ;) Opis ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssddaaaaa
On raczej śmiały był, gorzej ze mną. Ale naprawdę wszystko dobrze się zapowiadało. Teraz już go nie ma ale przez cały dzień był dostępny. Spotkanie trwało od prawie 4 godziny więc nie było tak, że na łapu capu i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z wyglądu fajny?
I jakie wykształcenie :P Jak informatyk to normalne że nie wie jak sie zachować po ludzku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może po prostu
A jak wysyłalaś link to był dostępny? Może ta dostępność była po to żeby Ciebie sprowokować do odezwania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssddaaaaa
Tak, przystojny był. Dostępny w ciągu dnia jest zawsze, bo jest w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może po prostu
No ale ten link to wyslalas jeszcze jak był? Powiem Ci że nie widzę tego różowo jak mówisz że facet śmiały... Bo powinien się odezwać, to że przetrzymują nie oddzywając się to bujda na resorach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz do niego, zapytaj jak minal dzien, jak samopoczucie.... cokolwiek. od czegosrozmowa musi sie przeciez zaczac. a tylko rozmawiajac z nim dowiecie sie czy jestescie dla siebie, czy tez nie. nie ma co tkwic w nicosci babko. pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa123
spokojnie, ja ostatnio spotykalam sie z 27latkiem ktory zawsze pisal czy dzwonil do mnie po 2och dniach, byl nienachalny i to bylo przeurocze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był dokładnie w takim wieku jak się poznaliśmy, i nie było ANI JEDNEGO dnia ciszy. Jak komus zalezy i chce, to pisze i sie odezwie. Jak dla mnie jemu coś nie spasowało, i chce urwać kontakt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa123
a ja jednak mysle ze nie chce Cie osaczyc i ze w koncu napisze. Ale oczywiscie Ty tez mozesz napisac, wlasnie o takie pierdoly jak tam dzien itd. bo jesli nawet chce Cie splawic to niech ma odwage zrobic to w oczy a nie unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spod jakiego znaku
zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvefv
no to masz dylemat..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×