Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagnoliaDaleka

Jak mogę zarobić pieniadze???

Polecane posty

Gość MagnoliaDaleka

Witam wszystkich,jestem samotną kobietą posiadającą ziemie na wsi z domem....niestety ziemi sprzedać nie mogę (zaznaczam że jestem w ciężkiej sytuacji finansowej)działka jest dość duża są pomieszczenia gospodarcze.....i moje pytanie brzmi jak mogłabym wykorzystać tą ziemię?jak zarobić na niej jakiś interes coś dochodowego.....zaznacze że nie nadaje sie to miejsce na sklep żaden ani na agroturystykę, myślałam o jakiejś farmie ale nie znam się na tym.Jeżeli chodzi o wkład to nie mam żadnego wiem tylko tyle że moje dzieci są w stanie mi "pożyczyć"tylko nie wiem co zrobić ...bardzo proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnoliaDaleka
Podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadanie o Dupie Marynie
Napisz co , gdzie , kiedy. Czyli ile tej ziemi , klasa , powierzchnia , położenie , ukształtowanie , itp. itd. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnoliaDaleka
Nie pamiętam ile ma działka ale jest duża budynek gospodarczy też...na wsi 100 km od wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadanie o Dupie Marynie
No to działka , czy ziemia ? Bo to zasadnicza różnica , ponadto 100 km o w-Wy , ale ..... w którą stronę , co to za budynek , do czego sie nadaje , bo być może do rozbiórki. A może chłopa z kasa potrzeba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadanie o Dupie Marynie
Przepraszam , ale trochę sę zagalopowałem. Niemniej dalej nic konkretnego , a gdybać to nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa mam
I i II klasa, powierzchnia 3,5ha, dluzszym bokiem przylega do drogi wojewodzkiej, 50km od wawy na poludnie... dom 4 izbowy z poddaszem, 2 lazienki i ok 50m2 budynek do rozbiorki, 70m2 do remontu.... no i co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadanie o Dupie Marynie
nie wiem o co ci biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohoo
może jakieś ekologiczne uprawy? to teraz w modzie i myśle że bedzie coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×