Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jakie przystawki do szampana??

Polecane posty

Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no wlasnie ,do salatki juz tej fety i oliwek bym nie chciala dawac! bedzie w koreczkach i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
o jezu wybacz, nie musi nazywać sie grecka ale ja taką własnie lubie. a niby jaka dodajesz do greckiej? nie ma to ja czepianie sie szczególów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie wiem czy sa te same saszetki,bo mieszkam w niemczech i kupuje inny balsamico,tzn kupilam raz i trzeba go bedzie uzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekucharka
bez fety to nie sałatka grecka ;) możesz zrobić z tych składników, które wymieniłaś, ale po prostu nie mów, że to grecka ;) też będzie dobra :) jak chce Ci się bawić w sałatki to polecam z tuńczyka: tuńczyk w kawałkach z puszki-ze 2 puszki puszka kukurydzy średnia cebula majonez, sól, pieprz kroisz cebulę, dodajesz tuńczyka i kukurydzę, sól i pieprze do smaku i majonez-gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to co sie niby dodaje do salatki greckiej zamiast pekinskiej kapusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekucharka
najczęściej daję masłową, zdarza mi się też lodową, po prostu kapusta pekińska do greckiej nie pasuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekucharka
Do sałatki greckiej daje się sałatę zieloną :) Chociaż tę fioletową karbowaną też można dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
nie pasuje bo co? może smakiem sie różnią albo nazwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hmm ja to na serio nie kucharka-nie mam pojecia co to salata maslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aha ja tam na salatach sie nie znam-dla mnie wszystkie smakuja jednakowo-coz 2 lewe rece do gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekucharka
sałata masłowa to po prostu taka odmiana zielonej sałaty :) Każda zielona sałata się nada. A kapusta pekińska jednak się od sałaty różni, nie tylko smakiem, ale i "strukturą" kruchością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
maslowa ta zwykła zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeszcze raz dziekuje za pomysly-teraz musze leciec na zakupy a jutro sprzatanie i robienie koreczkow,salatek i kanapek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
no wlasnie i przez to dodaje salatce takie lekkości. dlatego wole pekinską i nikomu nie muszę trąbić, że to sałatka grecka, wystarczy, że dla mnie jest grecką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekucharka
Według mnie właśnie ją obciąża :D bo sałata jest "lżejsza" i deliaktniejsza od kapusty pekińskiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecka
sałatka nigdy z sałata!!!! żadną a tym bardziej z kapustą pekińską ! jeąeli dodajecie sałatę, to juz nie nazywajcie tego sałatką grecką:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
no to mamy inne upodobania, wg mnie jest bardziej soczysta i smaczniejsza, mogłabym ją jesc z samym sosem winegret i pomidorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japąneczka
bede sobie nazywala ją jak chcę. nikomu nie wmawiam, że to grecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famala
do szampana radze jakieś orzeźwiające, może awokado, pomidory, ser feta -taki mus, a do tego bazylia. Bardzo smaczna rzecz, jadłam jakiś czas temu w Scandale Royal i powiem szczerze, że było wyśmienite. Sama też próbowałam zrobić, ale tak dobre nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na imprezie nie wiadomo, kto na co będzie miał smaka. Ja zwykle stawiam na stole: *sałatkę (z ryżem lub makaronem, by była sycąca), *nuggetsy z dipem czosnkowym, *chipsy / paluszki / precle / orzeszki ziemne, *słodkości - talerz z ciastem i miseczka z miksem cukierków. Tu jest fajny pomysł na krakersy z pastą z tuńczyka: http://kulinarnesos.pl/krakersy-z-pasta-z-tunczyka/ Proste do zrobienia i cieszy oko;) Można też zrobić: koreczki, kanapki, rollsy z tortilli i... ...chyba pomysły mi się wyczerpały;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×