Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna.weronik.a25

Facet musi mieć mięśnie !!

Polecane posty

Gość trompek
buahahaha, jak probuje sobie przypomniec to z niebieskim latalem tak w okolicach 18 lat, wiec pizdeczka jestes :classic_cool: roznioslbym Cie w drobny maczek, w kazdej plaszczyznie, nawet nie musialbym Cie obalac cieniasie, tylko wypunktowal ryj w stojce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
a no i pedalek jestes to jasne, na zdjeciu nawet widac jak sztuczne kutacha w dupie trzymasz jedna reka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Może umówiśmy sie na ustawke. Skad jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam tak,ze..
durny temat , i wypowiedzi na poziomie fotki.pl :o ile ty Panie Ciacho masz lat : 18 , 20 ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Mam 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
dawaj wymuskany chujożłopie, nawet teraz, stolica :classic_cool: raz juz tak sie wybram do pizdeczki z kafeterii, ktora chciala sie sprawdzic, nie przyszedl siurek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gey Party
Hej:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Ty pierdolony Warszawiaku. Tu miasto Kraków się kłania. Masz odwage to wpadni na Mały Rynek a twoja warszawska krew, nawiezie Królewskie rosliny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Jeśli nie jesteś ciotą. Jutro o 12 pod kościołem Mariackim. Potem pójdziemy w dyskretniejsze miejsce gdzie zobaczysz jak Krakus bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna.weronik.a25
super ciacho ;) - chcesz się nadal spotkać ? z Wrocławia jestem ,ale to nie tak daleko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
a wiesz malutki, ze dosyc czesto goszcze w krakowskich progach, mam znajomych z tamtejszych kilku klubow karate i zapasow, niedawno bylem tez w skale na shooto, takze dawaj namiar to przy okazji odwiedzin skupie Ci dupsko :classic_cool: poza tym placzac sie po tych gownianych klubach karkowskich to nikt nawet nie zaszemra jak mowie, ze stolica sie klania, wtedy kazdy z was sie klania :classic_cool: no, a myslalem, ze wymyslisz jeszcze dalej, np szczecin bo boisz sie konfrontacji z prawdziym samcem, a nie tylko z takim co to w dupe Cie dźga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
A niejestem dla ciebie za niski skarbie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..garsia
Luśka weź ty wypierdalaj na zawsze z kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
a jednak jestes pedalkiem skoro juz sie wystraszyles i na "skarbie" przeszedles :O jestes za niski, karyplu, loda na stojaco mozesz trzaskac cioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcem byc pienkna
Temat dno - autorka to pewnie gimnazjalistka z pryszczami... dwoch samoców sie dobrało :O mocni w gebie a jakby przyszlo co do czego ,kazdy by walnąl sie po pysku i uciekl... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Jeszcze zapłaczesz warszawka kurwo.Mieszkam na Nowej Hucie. Zapytaj o Apollo, to cie doprowadzą a wtedy dostaniesz bęcki. A jeśli nie dam rade ci najebać, to zobaczysz co to jest krakowska noc długich noży szmaciarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
''a jednak jestes pedalkiem skoro juz sie wystraszyles i na "skarbie" przeszedles jestes za niski, karyplu, loda na stojaco mozesz trzaskac cioto'' Nie mówiłem do CIebie szmaciarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
I wtedy zapłaczesz kurwo na Krakowskiej Świętej Ziemi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
ahaha juz skarbem do mnie nie piszesz? pedalku, zrozum, juz masz srake na sama mysl skoro zakladasz, ze nie dasz rady, sprawa jest jasna, jestes gejem, a do tego obrzydliwym tchorzem, gardze takimi. :classic_cool: pomyliles sie, wiem ze chciales napisac o nocy dlugich kutasow w pedalka dupie, ktora zaliczasz non stop :classic_cool: a Ty od swietej ziemi z kurwami nie wyskakuj bo Twoja mamuśka zostanie u mnie na noc i nie dostaniesz kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryku
dawno tak sie nie usmiałam:D:D dawac chłopaki, czekam na jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Zamilcz szmato. Tacy jak Ty kiedys mieszkali naprzeciwko cmentarza, teraz mieszkają naprzeciwko domu. Jeśli chcesz być zecwelony, to moge Ci to załatwić skoro cały czas mówisz o kutasach. Uważaj z kim tańcczysz bo nie dożyjeszkońca remontu Dworca Centralnego w tej swojej Warszawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialem sie zmienic ale nie w
remontu centralnego nie bedzie :D:D myja tylko perony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
pedalku, pozwolisz ze tak juz na stale bede Cie tytulowal, pasuje jak kutas do Twojego pyska, ideal mozna powiedziec. takze pedalku, u was jedyne co remontuja to biedronki zeby poludniowa biedota miala skad brac owies. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
Dobra koleś spoko. Wyluzuj, jakoś sie dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Cioto, jesteś zły że jestem od Ciebie przystojniejszy? Ile Ty kurwa wogóle masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno, że musi mieć mięśnie, tylko nie takie jak Pudzian, bo takiego wykarmić, to kurna problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trompek
hehe juz sie pedalku wystraszyles, ze podszywasz sie? :classic_cool: jestes gnojem, na miescie takie szczeniaki nie maja nawet prawa podejsc do starszego 🖐️ co za roznica czy jestes przystojniejszy, czy nie, problem jest w tym, ze jestes przeryty przez setke kutachow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Czekam szmato w samo południe pod kościołem mariackim. Tu masz kurwo info: http://rozklad-pkp.pl/ Jak takiej warszawskiej szmaty jak ty nie stać na bilet, to królewskie miasto ci zasponsoruje. Uraniłeś honor miasta Kraków i za to kurwa się żegnaj już z rodzina i zamów trumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ciacho ;)
Jesli zachowałeś troche honoru staruchu to zapraszam. Twój czas dobiegł końca. Zostaniesz pokonany i zcwelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×