Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guga1

jestem po aborcjii farmakologicznej pomocy

Polecane posty

Gość do gggbbbuuurrr
Co Ty pier*** po kiego wchodzisz na temat, który w żadnym stopniu Ciebie nie dotyczy? - to raz. Mam wyższe wykształcnie, dobrą pracę, zaj*eb**istego faceta i dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wyształcenie mi zostało, praca też, ale zajebi**sty facet (4lata) okazał się mniej zaje***bisty niż mi się wydawało. Nie osądzaj! Ludzie potrafią być okrutni i doprowadzą Cię do czegoś o czym sama nawet byś nie pomyślała i uwierz mi ni jak ma się do tego wykształcenie (u mnie doktorat) i praca. To ludzie w dużej mierze kształtują Twoje życie, a oni w większośći są okrutni. Zastanów się nim następny raz kogoś osądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PIEPRZ GŁUPOTTT
A TY CO KURWA PIERDOLISZ BO CO FACET TO ŚWINIA TO TRZEBA USUNĄĆ DZIECKO NORMALNIE żAL TAKIE BABY TO MNIE ROZPIERDALAJĄ A USUWAJ TWOJA DECYZJA ALE BĘDZIESZ TEGO KIEDYŚ ŻAŁOWAĆ CHYBA ZE JESTES SUKA BEZ SERCA. SZKODA MI TYCH BIEDNYCH NIENARODZONYCH DZIECI CO WŁASNA MATKA JE ZABIJA NIEDAJĄC SZANSY NA ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto co powiedział
że usunęłam? poroniłam SAMOISTNIE, ale cała sytuacja nauczyła mnie pokory wobec decyzji osób, które się na to zdecydowały. \Ja nie mogłam podjąć takiej decyzji, choć przyznaję się, że dużo o tym myślałam. Rozumiem te osoby to amok jakiś jest, nie wiesz co robić i czujesz się jak w klatce we własnym życiu. Zastanów się co piszesz... Masz prawo osądzać czyjeś decyzje? Nie sądze, a wyrażanie własnego zdania to chyba troszkę w innej formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaxxxx
moze "ty" zrob sobie aborcje farmakologiczna glowy suko! jak mozna tak obrazac innych? nie bylas w takiej sytuacji to nie oceniaj innych idiotko. zal mi takich ludzi strasznie ;/ a was dziewczyny podziwiam, podjecie aborcji to trudna decyzja ale jesli wie sie ze nie mozna dalej utrzymac tego dziecka w brzuszku to najlepsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dwoch wspaniałych synów moja sytuacja jest skomplikowana niedawno wniosłam papiery o rozwód gdy okazało się ze jestem w ciąży zażyłam tabletki 4 dni do tylu okropnie krwawię myślałam ze będzie po tym wszystko ok ale jest paskudnie zaczynam nienawidzić siebie a tym bardziej męża nie umiem normalnie funkcjonować teraz jest za późno czy to minie popadam w depresje nie mam z kim nawet pogadać pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek8209
odsprzedam zestaw z women okazał mi się zbędny info na kroliczek8209@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajdf
gbur dobrze pisze, dzisiaj ludzie uciekają od odpowiedzialności... Nie chcesz dziecka to go nie zabijaj tylko oddaj do adopcji, {okna życia} szok, niektórzy powinno być wysterylizowani... żeby nie przekazywać genów dalej. Wieczne dzieci, zamiast wziąć odpowiedzialność za siebie i życie, robią z siebie sierotki i próbują po trupach uniknąć konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sie przyglądam
,, a jesli okazalo sie ze tabletki nie zadzialaly'' to prawdopodobnie urodzisz kalekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tacy
pierwsi jesteście do krytykowani, a to zbierajcie dzieci z domu dziecka albo dokładajcie się z własnej kasy, aby pomóc takim kobietom. skoro jesteście tacy "prolife", to czemu tyle dzieci jest w domu dziecka? Najwyraźniej po urodzeniu dziecko nie ma prawa do rodziny,życia, miłości, zainteresowania... Puste słowa bez pokrycia. Pokrzyczeć każdy może, morderca,nie zabijaj, inne parę czekają na dzidzie... Szkoda,że zainteresowanie kończy się na okrzykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjvdoofe
,,a jesli okazalo sie ze tabletki nie zadzialaly'' - to zawsze można kupić następne w aptece za 50 zł lub zamówić pewniejszy zestaw z Women On Web. W przypadku wykrycia wady płodu możliwa jest legalna terminacja ciąży do 24 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie po zabiegu aborcji farmakologicznej bez łyżeczkowania macicy dlugo utrzymuje sie opuchlizna ,ból rozchwianie emocionalne ,no i oczywiscie krwawienie do 14 dni przy ciazy od 9 ,10 czy 11 sto tygodnowej a przy mniejszej ciąży np.5/6 tygodniowej poaborcyjne krwawienie utrzymuje się krócej ale!!!!!!!! krwawienie ponad 1 miesiąc jest niepokojące i niebezpieczne ,niepowinna też występować gorączka ani dreszcze ani możliwa jest anemia ,osłabienie flustracjia dziewczyny zażywajcie preparaty z żelazem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1111
dziewczyny pomożcie. wlasnie sie dowiedzialam ze kupilam tab od oszusta. dzis przyjelam tabletki 8 szt. po 4 pod jezyk co 3h. nic mi nie bylo. tylko bol brzucha i lekkie plamienie po 1 dawce.. ta jedna tab okazala sie tabletka na nadcisnienie. o 12.30 zaczelam krwawic i mam silne bole krzyzowe jak przy okresie ( tylko takie mam) krwawienie nie jest silne. bola mnie od czasu do czasu jajniki. czy to oznacza ze poronienie sie rozpoczyna? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala1111 dziś jesteś tępa p***a, najlepiej to się sama zabij a nie ciąże, będzie dużo lepiej dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p**********e suki sie odezwaly , jakim prawem oceniacie dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam zestaw women on web zapakowany oryginalnie. 794960424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sprzedam zestaw wow oryginalny warszawa slonik98750@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam zestaw : kyg598@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? „JA czy TY?” Telefon Zaufania 586 915 915 i netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały. Godziny kontaktu: od 17.00 do 24.00 Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wiedzę z zakresu: medycyny, farmakologii, procedur wsparcia instytucjonalnego, psychologii prawa, A także wsparcie emocjonalne. Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”. Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×