Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzegorzzzz

naprawię samochód w domu klienta

Polecane posty

Gość grzegorzzzz

oferuję również naprawę i montaż instalacji gazowej za rozsądną cenę. Pisać kto jest zainteresowany. Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie dziekiuje
zartujesz sobie??? wole jednak jechac do serwisu i miec pewniaka a nie jakas robota po łebkach w garażu klienta:-o sorry ale czy ty w ogole masz jakis klientow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
przez 8 godzina dziennie zakładam instalacje lpg, naprawiam samochody, robię serwisy. Po pracy kolejne pięć godzin mam tzw fuchy, dotąd nikt nie narzekał. Większość zleceń mam z polecenia ale potrzebuję więcej dorobić dlatego się ogłaszam. Dlatego w domu klienta ponieważ mam sporo zleceń gdzie samochodu nie da się odpalić. Biorę o połowę taniej niż w warsztacie, a wiem jakie są ceny bo w takowym pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
Poza tym to nie masz pojęcie co robią mechanicy w warsztacie.....nie dosyć, że słono zapłacisz to jeszcze spier...auto. Jak jest dobry mechanik to nie ważne czy naprawia w warsztacie czy u klienta..... doświadczenie się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
Znam rynek i ceny doskonale... Pracuję na sprawdzonych częściach po cenach hurtowych...wiem gdzie kupić bo sam mam auto a części są naprawdę różnej jakości... klient dostaje paragon albo może sam kupić jeśli węszy jakiś podstęp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
i oczywiście daję gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz zażądać zwrotu kosztów
a rachunek wystawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
za robotę rachunku niestety nie wystawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz zażądać zwrotu kosztów
to za niedługą chwilkę będziesz miał urząd skarbowy na karku. Jak jusz robisz lewizny to nie ogłaszaj sie publicznie na portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
szczerze to i tak mi wszystko jedno..... mam bardzo chorego rocznego syna i nie mam wyjścia. Nie pisze postów typu.....proszę o wsparcie finansowe....bo wolę zapracować. Musimy jakoś dać radę a taka dorywcza praca to moja ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
Żona nie może wrócić do pracy bo syn wymaga ciągłej opieki i cztery dni w tygodniu rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
narzędzia mam o wiele lepsze niż w w warsztacie, zresztą tam ciągle czegoś brakuje więc pracuje WYŁĄCZNIE na swoich. Klientów także nie ściągam do siebie bo zwyczajnie boję się wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzzzz
Narzędzia mam oryginalne kupione kilka lat temu jak pracowałem w Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak boisz sie wpadki
to lepiej nie ogłaszaj sie w necie, bo ludzie są różni, bierz tylko te fuchy z polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan.
Mam zablokowane koła w lublinie. Samochód stał ponad rok . Czy naprwił byś to pod blokiem. Pozdrawiam Bogdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!
Grzegorz ! Szacun dla ludzi takich jak Ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×