Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim najmocniej przepraszam założycielkę tematu za to co tutaj za chwilę opiszę:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż otrzymałem dziś wprost błagalny mail od Fanfarona.Jestem mocno zaskoczony,ze napisałes na mój stary mail,który widnieje gdzięś na cafe.Petrol jeżeli chcesz oskarżac kogoś tutaj bezpodstawnie ,więc najpierw spójrz na siebie.Radzę jeszcze tobie załozyć temat i sprawdzić ilu masz zwolenników.Ja załozyłem temat i miałem na nim kilkanaście osób,tylko przez tak wredne i nieodpowiedzialne osoby pokroju twojego musiałem go wykasować i zniknąć z kafe.Miałem ponad 36 000 tysięcy postów na temacie i około 28 000 tysięcy postów w profilu.Byłem w czołówce kafe.Ty też sie tam zjawiłaś lecz byłaś tak nielubiana,ze wyautowano cię bardzo szybko.Pamiętasz napisałem do ciebie i opisałaś mi o sobie bardzo dokładnie.Nigdy tego nikomu nie ujawniłem.Teraz Ty w podzięce za to oskarżasz nie wiadomo dlaczego fanfrona.Błotem mozna obrzucić każdego z nas łącznie ze mną bo świety nie byłem.Tylko błoto się moze przylepić na niewinnym człowieku a to już trudno będzie jemu to odkrecić.Zastanów sie dobrze co napiszesz tutaj.Jak zobaczę jeszcze raz tutaj jakieś oskarżenie pod kogokolwiek z TWOJEJ STRONY skopiuję Twoją WYPOWIEDZ I PRZEDSTAWIĘ TU CZY GDZIE BĘDZIESZ SIE ZNAJDOWAĆ.Nie ma mnie juz ponad 3 miesiace na cafe lecz ta determinacja tego fanfrona zmusiła mnie do powiedzenia prawdy. Nota bene załozycielka powinna cię wykopać z tego tematu,wyjątkowa kreaturo.Zawsze byłem kontrowersyjny w wypowiedziach dlatego stało się tak a nie inaczej z moim tematem.Jeśli przysłała Cię koleżanka ta od skowronków to mozecie sobie podać rękę.Tylko potraficie zamęt siać i niezgodę. Jesteś wyjątkową nieodpowiedzialnąPetrol. I strzez sie bo jak drugi raz tutaj wjade znów po jakimś mailu TWÓJ koniec będzie oczywisty tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmocniej przepraszam pozostalych uczestników na temacie całuję rączki 😘))) Więcej już sie nie bede tutaj wypowiadal lecz nie wyprowadzaj mnie z równowagi PETROL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se kopiuj zabolało cię widzę i o to chodziło co powiesz wszystkim ile mam lat? albo podasz mój mail? hehe to podawaj pseudocwaniaku to na tobie wielu się przejechało dziadku zmadrzej wreszcie co czujesz się niekochany> niedowartościowany? ja spytałam tylko czy jesteś duchem cafe nic więcej i wyraziłam swoje oburzenie ,że podajesz się za kogoś innego tu jest tylko kafe a nie życie realne szkoda ,że to ty siejesz zamęt a było tak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Nie znałam wcześniej Fanfarona,Ducha,Petrol ani całej reszty.Nie siedzę tu długo.Nie interesuje mnie co było wcześniej i kto jest kim.Fanfaron przyszedł jako Fanfaron- i takiego Go polubiłam. **dZIEŃDOBRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej migotko:) Wciąż mam nadzieję że ten topik będzie rozdawał uśmiech... Takie było jego przesłanie,ktoś kto ma inne zamiary może sobie poserfować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dalej tak będzie ...mam taką też nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)migotka-jak tam samopoczucie?:) U mnie ok,za oknem nadal szaro,..czekam na faceta ;)chyba coś będzie;) uciekam chwilowo-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wpadłam na chwilkę i czytam... Cześć dziewczyny No cóż - ja podpisuję się pod Joki. Nic nie wiem o tym co było i kto pod jakim nickiem pisze i kto gdzie sieje zamęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Byłam na poczcie załatwić przekierowanie przesyłek z poprzedniego miejsca zamieszkania. Uff. Godzina na poczcie z czego 50 minut w kolejce. Co się dzieje w tym kraju. Uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość klientów była tam po prostu zapłacić rachunki. Nie wiem czy przelew internetowy jest wciąż tak mało popularny? Żeby było śmiesznie pracownice poczty w okienkach spisują adresy z listów do systemu komputerowego, który miał podobno wszystko ułatwić, a podwaja tylko czas stania w kolejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem wiekszosc ludzi boi sie przelewów internetowych szczegolnie starsze osoby wola isc na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czykolwiek?
Witajcie, tak w biegu witam Was wszystkie i podpisuję się. Wisi mi to kto jest kim. Ważne by był takim jak go poznałam i tyle. Wolałabym jednak nie widywać tu petrol.... Miłewgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Migotko...ale jakiś dobrze wychowany wnusio lub wnusia mogliby swojej ukochanej babci zrobić taki przelew internetowy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Misio ustawił mi regały i zaraz chyba idę je zagospodarowywać :) trzeba się w końcu rozpakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżzz
Pedrolko taka długa wypowiedz:D ,przeciez jest to oczywiste ,kto kim jest ,sztuką nie jest zdemaskowanie ,naucz sie tego Pedrol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×