Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

pikantne tematy się mnie trzymają to jedziemy dalej :) Próba generalna orkiestry symfonicznej. Wchodzi dyrygent: - Koleżanki i koledzy, zaczynamy od części drugiej, opus pierwszy.... A gdzie pierwszy skrzypek? - Jakby tu powiedzieć, poszedł do toalety, pewnie się onanizuje... - Dobrze, idźcie po niego, niech tu natychmiast wraca! - Pan tu jest dyrektorem, niech Pan idzie po niego... Dyrygent idzie do toalety. Rzeczywiście - pierwszy skrzypek stoi w kącie i się onanizuje. Dyrygent: - I to ma być pierwszy skrzypek? Dłoń swobodna, łokieć wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Dedykacją
Fanfaron aż tyle całusów naraz , rozpłynę się;) ale dziękuiję 🌼 Kici tobie równiez dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W narzeczeństwie spróbowałem gumki.Narzeczona do mnie wyrzuć to świństwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodnikiem biegnie przerażona kobieta, a za nią groźnie sapiąc wielki mężczyzna. W końcu ona nie ma już sił. Staje, odwraca się do niego i krzyczy: - Poddaję się, niech mnie pan gwałci, tylko nie zabija ! - Gwałć się pani sama, ja się śpieszę na pociąg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla tych co się starają i nie wychodzi - czyli dla mnie ;) Rozmowa między dorastającym synkiem i Mamą: - Mamo, skąd ja sie wziąłem? - ...yy, bocian cię przyniósł. - A skąd Ty się wzięłaś? - Mnie też przyniósł bocian. - Tatę też? - też. - A dziadków? - też. - To w takim razie nic dziwnego, że w tym domu wszyscy są wkurwieni, skoro od 200 lat nikt nie uprawiał tu seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie słowa są piekne.Miałem to przetlumaczone i...........pies pożarł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:07 [zgłoś do usunięcia] o czymkolwiek? No dobra Fanfi przepraszam!------ A ZA COOOOOOOOOO??????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×