Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Właśnie .:D tylko niech ta aura się w końcu zmieni.Moze być zimno a nie plucha:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici jak za granicą to oczywista oczywistość:P:P:P jak w kraju to oddalenie od bliskich.Więc jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa że Fanfi;-bardzo dobre w takim razie:) U mnie była straszna tesknota-za rodzina,językiem,polską kiełbasa;),narodem polskim nawet hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aż tak bardzo nie jestem oddalona od domu i wpadam do niego średnio 2 razy w miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joki zgadzam się z Tobą.W młodości pracowałem za granicą i byłem kawalerem a tęsknota za krajem była okrutna.:classic_cool: Bywało się tylko 2 razy na rok. Siemanko Jolka.Dzienks😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici to faktycznie nie jesteś-ja wpadałam raz na rok:( Jolka:)hej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Ja własnie zajadam kanapki spragniona ulubionego domowego jedzenia :) Fanfi ja do Ciebie tak słodko a Ty do mnie diablica? Zasługujesz na pożądnego klapsa! A ja wam powiem że jak wyemigrowałam co prawda tylko 350 km dalej to bardzo stracilam kontakt z siostrą i starymi "przyjaciólmi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIgotko-nie wpychaj Bartusia na kafe babskie bo juz na zawsze na nim zostanie ;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaron jak Ci minął dzionek:) Dziewczyny... sory ze zapytam gdzie Wy mieszkacie jak dobrze rozumiem to nie w Polsce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Ja też mam słaby kontakt ze swoimi "starymi" przyjaciółmi, a nowych w nowym miejscu jak na lekarstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i doceniłaqm piękno mojego miasta. Uwielbiam je! i Rozpływam sie kawałek czekolady w gorącej kawie jak tylko o nim myślę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×