Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Jolkuś ale Ci fajnie :) Fanfi już się pogubiłeś w moich zeznaniach :) Pisałam przecież o mężu - nawet pytałeś na którejś stronie dlaczego tak wcześnie za mąż wyszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czego to się cieszyć ... ale takie jest zycie ... nic na to nie poradzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisać Joki ale Ci fajnie :) Ja poproszę o przepis by mój luby mnie zabrał na randkę! Taką prawdziwą i ze śniadaniem :) hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy za mało ostatnio pijam( widzisz zapomniałem jak się nazywa to na pamięć):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka nie musisz nóg golić codziennie ;p - pozazdrościć ;) hihihi ;) A od dawna już szuka Cię jakiś książe co zabłądził w lesie i trafić nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy tiaaaaaaaaaaaa moze przy świecach i kolacyjka z czulymi słówkami:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przepis jest bardzo prosty-ale jeszcze go nie zdradzę hehe tez bede miała tajemnicę jak Fanfi a co::^ Jolka-separacja to jeszcze nie koniec,a czego Ty byś chciała?-końca czy początku- Z KIM INNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy no nieeeeeeeee przecież to sam urok jak więcej owłosienia a nie takie gołodupcy chodzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy ... jasne jeszcze na białym rumaku... marzenia ściętej głowy. Moje Małżeństwo jest tylko na papierze... na razie tylko tak się pytam ...z prawy wyszłam;) Joki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfiemu podobają się nogi owłosione:P:D i jeszcze co inngo ... nie mówie tego głośno nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka -No nie wiem czy wyszłaś;dajesz radę;) ,chociaż ,gdybym była w Twojej sytuacji,;)siedziałabym na innym topiku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś :* Fanfi a myslisz że już nie dla mnie te szmery bajery? Tylko za włosy i do jaskini? ;) A ja wiem o Fanfi jedną rzecz więcej która sama wyszukałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy dałaś temu wyraz tutaj na jednym poście.Dobrze ze wiesz,przynajmniej wiesz co jest grane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak niemożliwe oczy.!!! mozliwe .Głupta największa.Czym więcej sie golą tym twardszy zarost na nogach.I co z tarką chcesz sie zaznajomiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no nie ... z większą liczba duszyczek... nie wystarczycie mi w zupełności ... nie szukam nikogo na razie... ujadło mi się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×