Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Mówisz o przyjeżdzie?? ;) Fanfi: Żono wybacz ale jadę do koleżanki do Szczecina - bedę za 3 dni Ja: Mężu będę spać w hotelu przez najbliższe dni. Mam gościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaaaaaaa byłby ubaw:DTylko żonka nie z tych i wolałaby opcję przy niej.Jakie miałem nieraz"buty" jak mnie tu wypatrzyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę sobie a zonka podchodzi tak cicho i czyta.Jakie żarty wiadomo nieraz boki zrywać szło.I hajda na mnie:D tak pieknie rozmawiasz tam a ze mną NIE.Znów miałem przerypane i kilka dni odpoczynku.:P:DOd kompa :D Gadaliśmy przez kilka dni bez przerwy myślałem,ze to coś da.Gdzie tam:D Najlepiej było jak poszła na zakupy a ja na żywo na skajpa z cafeterianka.Co to się działo jak mnie przyłapała.:D:D:D Po 6 dniu dopiero mogłem sie wytłumaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha i się nie dziw jak tak reagujesz.:D Uratowało mnie tylko to że ta 30-letnia znajoma była z mężem w tle.Jak się zobaczyliśmy jemu było łyso a myśmy żartowali przez 2 godziny.Żona zobaczyła tę uroczą dziewczynę:D:D:D Ale męża jej też:D:D inaczej spałbym dawno na wycieraczce:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaki paradoks.teraz mozna by było"wykorzystać" te sytuację lecz zaraz czerwone światełko się zapala w głowie.Przeciez to tylko rozmowa była a nie umawianie,czy randewu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfik ale kogos musisz sie bac..zona juz ci podpatrzyla raz i masz nie lekkie zycie... przepraszam ze tak mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ciekawe krewne z ślaska nie chca na skajpa rozmawiać.Wiadomo dlaczego:Dfryzura itp a tak moze w papilotach biegać po mieszkaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG nie zakładałem miałem zakaz od żonci.Tam właśnie można do intymności dojść lecz skajp czy inna forma ? Nie widzę żadnych zdożmości czy przeciwnośći:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio z koleżanki się śmiałam co mozna robić tyle czasu na skype? A ona do mnie - moja droga męża masz to nie wiesz do czego służy w XXI wieku skype? A ja że nie.... no nie! Wirtualny sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×