Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Fanfi nie kuś bo Cię pająki zjedzą. A mój własnie wrócił, zrobiłam mu dobrze jak już pisałam i teraz siedzi przed komputerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wazna jest uroda i charakter-jednoczęśnie .Facet musi mnie kręcić wizualnie,To musi współgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy chyba jestes moja sąsiadką,ze taki rys psychologiczny >trafiłaś w sam środek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój zaraz będzie, więc chyba powoli się odmeldowuję. Mamy na dziś konkretne plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi kto wie kto wie.... może jestem tylko wirtualną postacią a zaraz wyjdzie szydło? A ładna jest? Bo muszę wiedzieć czy się identyfikować. Apropo sąsaiadów to mam w bloku ulubieńca co ma ok 70-80 lat i powiedział dziś że" Ja to bym Cię aniołku tak wycałował że sama byś się zdziwiła jakie to miejsca".... Heheh, aż miałam ochotę mu powiedzieć że już mnie chyba nic nie zdziwi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah dziewczyny :) Ale on jest taki uroczy w tym co mówi ;) Ciągle aniołek, księżniczka, złotko i gdybym ja był tylko młodszy ;) I tak przy swojej żonie i moim mężu. Albo co lepsze - w slepie lub autobusie ;) A robi takie wińsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To facet ma humor dobry i żona nie jest zazdrosna;) i tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×